Usuwanie Cellulituusuwanie cellulituNiedawno skończyłaś dietę, ale któregoś dnia, zadowolona z efektu spoglądasz w lustro, a tam – celulit. A może generalnie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, tylko gdyby nie ta pomarańczowa skórka… Mężczyźni zarzekają się, że nie rozumieją problemu, ale my kobiety wiemy swoje.

Usuwanie cellulitu spędza Ci sen z powiek?

Niepotrzebnie. Usuwanie cellulitu nie jest tak trudne, jak się wydaje. Trzeba zastosować się jedynie do trzech zasad. Pierwsza z nich to właściwa dieta. A pod hasłem właściwa należy rozumieć lekkie posiłki i dużo dużo wody.

Zdrowa, zbilansowana dieta to z jednej strony łatwiejsze utrzymanie figury, z drugiej strony – ładna, nawilżona i napięta skóra. Najlepsza dieta okaże się jednak niczym, jeśli nie dostarczymy skórze odpowiedniej ilości wody.

Najlepiej około dwóch litrów czystej wody dziennie – to poziom, którego potrzebujemy do walki z pomarańczową skórką.

Usuwanie cellulitu to również uprawianie sportu. Niestety dla wszystkich leniuszków, ale nic tak nie pomoże w rozbijaniu tych odznaczających się paskudnie grudek tłuszczu pod skórą, jak aktywność fizyczna. Bieganie, pływanie, czy rowerek, a także niezawodny aerobik. Cokolwiek wybierzemy, ruch w znacznym stopniu zwiększa nasze szanse w walce z cellulitem.

Ostatni punkt to odpowiedni kosmetyk. Usuwanie cellulitu wymaga czegoś więcej, niż zwykłego balsamu ujędrniającego. Konieczne będzie specjalne mleczko lub żel anty cellulitowy i sprawdzony sposób na cellulit.

Posiadają one w składzie specjalne dodatki, które redukują zbędną tkankę tłuszczową, dopełniając tym samym dietę, nawodnienie i aktywność fizyczną. Do tego wszystkiego potrzebne będzie jeszcze tylko nieco wytrwałości – to niezawodna recepta na usuwanie cellulitu.

 Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Usuwanie Cellulitu

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *