suplementy calivitaSuplementy diety produkowane przez firmę CaliVita spełniają wszystkie rygorystyczne warunki potwierdzone licznymi certyfikatami i atestami.

Suplementy CaliVita to pełne spektrum produktów, pomagające współczesnemu człowiekowi uzupełnić dietę w niezbędne składniki mineralne, witaminy i inne składniki odżywcze, których nasz organizm potrzebuje, a których coraz mniej zawiera przetworzona żywność, którą spożywamy każdego dnia.

Suplementy diety CaliVita

należą do produktów naturalnych, nie powodują żadnych efektów ubocznych, nie zawierają konserwantów, ani syntetycznych barwników. Naturalne produkty  Calivita są cenione i używane na całym świecie już od wielu lat.

W swojej ofercie Calivita posiada produkty dla sportowców i osób obciążonych wysiłkiem fizycznym, dla osób, które chcą schudnąć, lub poprawić swój ogólny stan zdrowia.

Ponadto CaliVita oferuje preparaty powodujące oczyszczanie organizmu z toksyn i suplementy diety oczyszczające jelita.

Dzięki wykorzystaniu do produkcji suplementów, różnych egzotycznych, często rzadko spotykanych roślin o nadzwyczajnych właściwościach leczniczych, nierzadko wykorzystywanych już przed wiekami przez rdzenne ludy zamieszkujące obszar występowania danej rośliny, produkty CaliVita są bardzo skuteczne i cenione przez miliony osób na całym świecie.

Dlaczego warto stosować suplementy Calivita

Żywność którą spożywamy każdego dnia staje się na przestrzeni ostatnich lat coraz bardziej bezwartościowa i nie pokrywa już w pełni zapotrzebowania organizmu na niezbędne składniki odżywcze.  Spowodowane jest to chemicznym konserwowaniem, przetwarzaniem, pasteryzowaniem i homogenizowaniem.  Niedobór niezbędnych składników w codziennej diecie prowadzi do systematycznego osłabiania organizmu i powstawania wielu niebezpiecznych chorób.

Produkty CaliVita zawierają w swoim składzie jeden, lub kilka wysokiej jakości naturalnych składników w określonym względem siebie stosunku, stosownie do zapotrzebowania ludzkiego organizmu.

W związku z postępującym ciągle wyjałowieniem spożywanej żywności, suplementacja w dzisiejszych czasach staje się wręcz koniecznością.  Spożywanie odpowiednich suplementów umożliwia utrzymanie dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Naturalne suplementy Calivita stworzone zostały z wykorzystaniem najnowszej technologii, która zapewnia najwyższe światowe standardy stawiane preparatom farmaceutycznym. CaliVita w swoich suplementach wykorzystuje tradycję lecznictwa ludowego, sięgającą nawet kilku tysięcy lat. Unikalność, a przy tym wysoka skuteczność i bezpieczeństwo produktów to wynik korzystnego połączenia wielowiekowej tradycji ze współczesną nauką.

Wśród aktywnych składników suplementów znajdują się witaminy,  składniki mineralne,  substancje wspomagające odchudzanie, adaptogeny, antyoksydanty, aminokwasy, enzymy, niezbędne kwasy tłuszczowe, wyciągi z roślin leczniczych, błonnik, oraz wiele innych.

 

Calivita posiada w swojej ofercie sprawdzone i cenione przez tysiące  zadowolonych klientów suplementy takie jak :

 

paraprotexParaprotex – preparat skutecznie oczyszczający organizm, zwalczający pasożyty i grzyby. Suplement diety Paraprotex to zestaw składników roślinnych wpływających korzystnie na funkcje fizjologiczne organizmu. Przywraca równowagę na poziomie jelit, stwarza dla komórek układu immunologicznego prawidłowe środowisko do pracy i regeneracji.

[hr] NopalinNopalin – suplement zawierający sproszkowany kaktus Nopal oczyszczający jelita. Produkt Calivita jest doskonałą pomocą w utrzymaniu zdrowej diety, wpływa pozytywnie na usuwanie toksyn z organizmu i oczyszczenie jelita grubego, prawidłowe trawienie, dostarcza odpowiednich składników odżywczych i zmniejsza apetyt.

[hr]

pure yuccaPure Yucca – skutecznie oczyszcza organizm z toksyn, oraz wzmacnia odporność. Zawiera w swoim składzie enzymy, saponiny, chlorofil, antyoksydanty, jak również inne aktywne składniki,  powodujące przyspieszenie rozkładu substancji organicznych w jelitach, tak więc w naturalny sposób oczyszczają jelita i okrężnicę.

[hr]

Menopausal formulaMenopausal Formula – naturalny produkt pomagający kobiecie cieszyć się życiem w tym trudnym okresie menopauzy. Suplement diety Calivita, oprócz składników roślinnych zawiera także wiele cennych witamin i składników mineralnych, które odpowiednio dobrane wspomagają życiowe funkcje kobiety i pomagają cieszyć się pełnią życia.

[hr]

Prostate PowerPro-State Power – naturalne rozwiązanie męskich problemów z prostatą. Suplement diety Pro State Power Calivita to produkt zawierajacy unikalną kombinację specjalnych składników, zaprojektowany specjalnie w celu wspierania zdrowia prostaty i prawidłowego funkcjonowania całego organizmu mężczyzny.