Spirulina Max oczyszczanie organizmuspirulina oczyszczanie organizmuSpirulina Max. Morska flora i fauna poza źródłem niespotykanych doznań estetycznych, jest także bezcennym źródłem naturalnych składników odżywczych. Suplement diety Spirulina Max to suplement firmy Calivita zawierający w swoim składzie algę – spirulinę, która znana jest z zasobności w witaminy, składniki mineralne i wiele innych przydatnych substancji, które w skuteczny sposób potrafią podnieść stan naszego zdrowia.

koszyk suplement Spirulina Max

 

 

 

Wodorosty inaczej algi, są roślinami o nieskomplikowanej strukturze, występujące w akwenach wodnych. Wśród wielu odmian alg najbardziej niezwykłymi są: alga szmaragdowozielona i alga niebieskozielona. Obydwa gatunki są doskonałym źródłem składników odżywczych o idealnie dobranej kompozycji, ponieważ większość suchej masy alg jest zbudowana z substancji dobrze przyswajalnych przez organizm.

Spirulina jest też odpowiednia dla wegetarian, ponieważ w swoim składzie zawiera pełnowartościowe białko, będące doskonałym aminokwasem.

Algi zawierają w swoim składzie wyjątkowo dużą ilość substancji mineralnych takich jak: jod, brom, mangan, potas, żelazo. Występujące w algach żelazo ma formę organiczną, oznacza to, że wodorosty są znakomitym, naturalnym źródłem żelaza.

Algi zawierają szerokie spektrum witamin.

W skład alg wchodzą wszystkie witaminy z grupy B, a także witamina C, oraz witamina E. Algi są także naturalnym źródłem witaminy A oraz kwasu linolowego.

Wodorosty obfitują także w znaczne ilości kwasów nukleinowych oraz chlorofilu. Chlorofil jest doskonałym środkiem tonizującym, oraz skutecznie oczyszcza organizm od środka.

Spirulina jest suplementem który:

  • potrafi dodać energii i wzmocnić organizm
  • potrafi poprawić sprawność mózgu, pamięć i koncentrację
  • może zwiększyć odporność organizmu
  • potrafi przywracać zdrowie
  • buduje masę mięśniową
  • powoduje oprawę kondycji narządów i tkanek
  • pomaga odzyskać prawidłową wagę
  • regeneruje i odmładza

W jaki sposób spirulina wspomaga odchudzanie?

Ciągle rośnie  liczba osób które nie wyobrażają sobie dbania o zdrowie i odchudzania bez wsparcia organizmu składnikami Spiruliny. Dlaczego tak się dzieje? Trzeba wiedzieć, że Spirulina działa wielokierunkowo, należy do substancji lekkostrawnych i praktycznie bezkalorycznych, a zawiera składniki odżywcze, których nie zawiera dieta odchudzająca. Dlatego bez obaw, a nawet z korzyścią dla naszego zdrowia, możemy stosować zdrowotne diety i posty, wspomagając ciało Spiruliną.

Podczas takiej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także oczyścisz organizm z toksycznych złogów. Zawarty w Spirulinie składnik – penylanina ma zdolnośc aktywowania metabolizmu, a dzięki tyrozynie kontrolowanie apetytu staje się łatwiejsze. Dla licznej rzeszy osób z nadwagą nie bez znaczenia  jest też fakt, że Spirulina działa uspokajająco.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Spirulina Max oczyszczanie organizmu

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *