Snoran Plus tabletki na chrapanie opinieSnoran Plus

zł 169
9

skuteczność działania

9.8/10

szybkość działania

9.4/10

trwałość rezultatów

9.5/10

brak skutków ubocznych

9.6/10

dostępność na rynku

6.6/10

Zalety

  • Snoran Plus redukuje chrapanie
  • Usprawnia oddychanie
  • Zapewnia głęboki i odprężający sen
  • Najlepsza bezinwazyjna metoda na lepszy sen
  • Usuwa przyczyny chrapania

Główne Składniki

  • Ekstrakt z liści mięty pieprzowej
  • Ekstrakt z liści melisy lekarskiej
  • Ekstrakt z liści eukaliptusa gałkowego
  • Sproszkowane ziele tymianku, Ekstrakt z korzenia gorzknika kanadyjskiego
  • Ekstrakt z korzenia prawoślazu lekarskiego

Snoran Plus to skuteczne tabletki na chrapanie, oraz lepszy sen. Regularne stosowanie Snoran Plus ułatwia zasypianie, oraz gwarantuje dobry spokojny sen bez chrapania. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, które działają bezpośrednio na źródło problemu.

Snoran Plus to tabletki na chrapanie przeznaczone dla mężczyzn, oraz kobiet w celu poprawienia funkcjonowania organizmu, oraz polepszenia jakości snu przez wyeliminowanie chrapania. Działanie Snoran Plus jest widoczne już od pierwszego dnia zastosowania.

Gdy chrapanie nie daje nam spać Snoran Plus

Nie możesz zasnąć, ponieważ chrapanie osoby śpiącej obok ciebie ci to uniemożliwia? Czas najwyższy coś z tym zrobić – nie tylko dlatego byś wreszcie mógł / mogła zasnąć. Warto pamiętać, że chrapanie to bardzo często problem natury medycznej, który może mieć wpływ na ogólny stan zdrowia. Na szczęście istnieje szereg sposobów, dzięki którym można wreszcie pozbyć się tej mało komfortowej przypadłości.

Czy chrapią tylko panowie?

Biorąc pod uwagę statystki, można pokusić się o twierdzenie, że chrapanie jest głównie domeną mężczyzn. Dane szacunkowe wskazują, że problem ten dotyczy około 70% panów. Trzeba mieć jednak świadomość, że chrapią i kobiety (25%). Z problemem tym borykają się jednak przede wszystkim panie w okresie menopauzy.

Na czym polega chrapanie?

snoran plus opinie chrapanieChrapanie jest efektem drgania wiotkiej części podniebienia oraz języczka. Warto mieć świadomość, że gdy śpimy dochodzi do rozluźnienia mięśni miękkiego podniebienia. Gdy śpimy na plecach, wówczas dochodzi do zapadnięcia języka, usta zaś otwierają się. Dochodzi wówczas do zwężenia kanału nosa i gardła. W efekcie powietrze z trudem dostaje się do płuc, co powoduje jego wirowanie i wywoływanie charakterystycznych dźwięków.

Rezultatem takiego stanu jest stopniowe zmniejszanie się liczby wdechów. Co więcej – stają się one płytsze, prowadząc w efekcie do pojawienia się zaburzeń prawidłowego procesu oddychania. Po pewnym czasie może dojść nawet do chwilowego zatrzymania oddechu.

Zjawisko takie określane jest przez lekarzy jako bezdech senny. Jest on dość groźny dla życia. Również i samo chrapanie nie sprzyja zdrowiu, bowiem dochodzi do niedotlenienia organizmu, przez co ustrój znacznie gorzej funkcjonuje.

Efekty chrapania

Trzeba jednak mieć świadomość, że chrapanie to nie tylko bezdech senny czy niedotlenienie organizmu. Okazuje się, że osoby, które mają problem z „nocnymi koncertami” mogą odczuwać bóle głowy, osłabienie, ogólne zmęczenie. Mogą także czuć przygnębienie – zwiększa się wówczas ryzyko depresji, mieć problemy z koncentracją, a także uskarżać się na spadek libido.

By chrapanie mieć z głowy

Sposobów na to, by pozbyć się chrapania i wreszcie cieszyć się dobrym snem, jest wiele. Ostatnimi czasy najbardziej popularną oprócz tabletek na chrapanie Snoran Plus jest metoda Celon, która wiąże się z wieloma zaletami. Na czym taki zabieg polega?

Snoran Plus zamiennik >>

Pacjent poddawany zabiegowi Celon uzyskuje znieczulenie miejscowe małżowin nosowych oraz miękkiego podniebienia. Tylko w ten sposób lekarz ma możliwość zastosowania termoterapii bipolarnej Celon. Do tego celu wykorzystywana jest specjalna elektroda bipolarna, dzięki której odbywa się proces koagulacji niskotemperaturowej.

Elektroda wprowadzana jest w podniebienie, a następnie przepuszczany jest przez nią prąd, w efekcie czego dochodzi do utworzenia tak zwanego łuku elektrycznego. A dzięki wysokiej temperaturze możliwe jest odparowanie wody z wybranych tkanek podniebienia. W rezultacie w jego wnętrzu powstają bardzo małe blizny, dzięki którym możliwe jest podniesienie podniebienia ku górze i jego trwałe usztywnienie, nawet podczas leżenia na plecach.

Jak postępować po zabiegu?

tabletki na chrapaniePonieważ zabieg Celon jest mało inwazyjny, bezpośrednio po przejściu terapii można powrócić do codziennego życia. Trzeba jednak mieć świadomość, że przez pierwsze dni po zabiegu można czuć niewielki obrzęk w gardle. Niekiedy może także towarzyszyć ból, który na szczęście można złagodzić ogólnodostępnymi środkami przeciwbólowymi.

Przez pierwsze dwa dni po zabiegu lekarze zalecają, by mówić dużo mniej. Wszystko po to, by gardło nie było zbyt intensywnie nadwyrężane.

Choć już w godzinę po zabiegu można coś zjeść, to jednak warto pamiętać, by przez pierwsze pięć dni unikać spożywania gorących posiłków oraz pikantnych potraw czy produktów o „ostrych krawędziach”, np. chipsów.

Zalety zabiegu na chrapanie

Zaletą zabiegu Celon jest czas jego trwania, który oscyluje między 20 a 40 minut. Jest ton ponadto mało inwazyjny oraz całkowicie bezkrwawy i bezbolesny, dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Pacjent poddany zabiegowi Celon już po upływie godziny od przeprowadzenia zabiegu może powrócić do codziennych zajęć, a sama terapia nie jest związana z żadnym okresem rekonwalescencji.

Chrapanie nie wraca

Warto podkreślić, że zabieg Celon jest niezwykle skuteczny. Co prawda w pierwszych dniach, podczas gojenia podniebienia, chrapanie może się pojawiać. Aczkolwiek po kilku dniach powinno ustać. Gdyby jednak tak się nie stało, koniecznością jest zgłoszenie się na wizytę lekarską. Na szczęście takich przypadków jest niewiele. Statystyki wskazują, że zabieg jest procesem nieodwracalnym (likwiduje chrapanie na zawsze) u 98% osób, które postanowiły skorzystać z zabiegu Celon.

Czytaj więcej o Snoran Plus na stronie producenta>>>Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Snoran Plus tabletki na chrapanie opinie

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *