Smokerade naturalne antyoksydantynaturalne antyoksydantyNaturalne antyosydanty. Suplement diety Smokerade firmy Calivita jest niezwykłym preparatem o działaniu antyoksydacyjnym, który silnie wspiera organizm w walce z procesami utleniania, wywoływanymi paleniem papierosów. Dzięki korzystnemu działaniu złożonych składników, suplement zalecany jest nie tylko aktywnym i biernym palaczom, ale również w okresie rzucania nałogu palenia.

koszyk suplementy diety

 

 

 

Niezwykłe właściwości antyoksydacyjne produktu sprawiają, że mogą go z powodzeniem przyjmować również osoby niepalące. Jeśli palisz papierosy, na pewno wiesz, że najlepszą drogą do zachowania zdrowia jest pozbycie się tego nałogu. Ale czy rzeczywiście masz świadomość negatywnych skutków palenia i niebezpieczeństw, na jakie jesteś narażony, przebywając wśród osób palących?

Naturalne antyoksydanty o silnym działaniu

Suplement diety Smokerade to unikalny, wieloskładnikowy preparat antyoksydacyjny, zmniejszający szkodliwe skutki procesów utleniania, powstających w wyniku palenia papierosów. Dzięki takim właściwościom przyczynia się do wzmocnienia ochrony naszych komórek oraz tkanek.
Do tej pory wykryto ok. 4000 różnorodnych szkodliwych substancji w dymie papierosowym.

Najbardziej szkodliwy czynnik związany z paleniem to wspomniane już wcześniej wolne rodniki, które niszczą komórki oraz ponad 40 innych naukowo potwierdzonych substancji rakotwórczych, do których należą między innymi niektóre policykliczne związki aromatyczne (benzopiren), aminy aromatyczne, nitrozaminy, butadieny, a także polon.

Przeciwutleniacze w walce z wolnymi rodnikami

Podczas palenia papierosa, oprócz wyżej wspomnianych substancji, do organizmu trafiają też znaczne ilości tlenku węgla. Tlenek węgla wykazuje znacznie większe powinowactwo do hemoglobiny niż tlen, jest więc silnie  toksyczny nawet w małym stężeniu!

Składniki aktywne suplementu diety Smokerade takie jak witamina C i witamina E, koenzym Q10, cynk oraz selen są to skutecznie działające naturalne antyoksydanty.

Zawarty w produkcie owoc Cayenne, który jest znany ze swoich właściwości pobudzających metabolizm, może być bardzo pomocny w kuracjach oczyszczających. Obecny w owocach granatu kwas elagowy, jak również  zawarta w produkcie zielona herbata, o wysokiej zawartości polifenoli, działając synergicznie zwalczają substancje działające niekorzystnie na naczynia krwionośne, płuca, serce, żołądek, pęcherz moczowy oraz hemoglobinę. Kup teraz naturalne antyoksydanty.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Smokerade naturalne antyoksydanty

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *