Silk & Shine Shampoo pielęgnacja włosówpielęgnacja włosówPielęgnacja włosów. Silk Shine Shampoo jest bardzo łagodnym szamponem, przeznaczonym do codziennej pielęgnacji włosów. Jego działanie jest głęboko oczyszczające i wspierające strukturę włosów.  Szampon Calivita chroni też włosy przed negatywnym wpływem ich przesuszenia, a jego łagodny skład nie powoduje podrażnienia oczu. Pomaga utrzymywać  włosy i skórę głowy w zdrowiu i doskonałej kondycji. Przywraca naturalny blask włosom, sprawiając, że stają się gęstsze i zdrowe! Aby mieć pięknie wyglądające włosy powinniśmy pielęgnować je regularnie, dokładnie i z największą starannością.

jak dbać o włosy

 

 

 

Odpowiednia pielęgnacja włosów wymaga wyboru właściwego szamponu. Bardzo ważnym czynnikiem w pielęgnowaniu włosów jest również zapewnienie włosom po umyciu następujących czynników ochronnych:

  • optymalnej kwasowości skóry głowy (współczynnik pH),
  • właściwego nawodnienia i natłuszczenia włosów i skóry głowy.

Jak dbać o włosy z szamponem Silk & Shine Shampoo

Wszystkie składniki szamponu Calivita zostały starannie dobrane, według najnowszych osiągnięć  technologicznych, szczególnie w dziedzinie pielęgnacji włosów oraz skóry głowy.
Aloes zwyczajny zawarty w szamponie przywraca włosom ich naturalną wilgotność, a dzięki właściwościom przeciwzapalnym jest niezwykle korzystny dla skóry głowy. Aloes nadaje włosom połysk i większą objętość.

Stosowane miejscowo, kojące właściwości Aloesu są od dawna powszechnie znane i były już stosowane od dziesięcioleci. Aloes posiada wiele różnych zastosowań wykorzystywanych dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Uzdrowiciele i zielarze od dawna wykorzystują Aloes i jego zdolność do łagodzenia zaparć, oczyszczania organizmu z toksyn, rozwiązywania problemów żołądkowych, a nawet obniżania poziom cukru we krwi po spożyciu doustnie, lub w postaci soku.

Pantenol  to składnik, który sprawia, że efekt połysku i nawilżenia jest utrzymywany przez długi czas. Pantenol ogranicza też rozdwajanie się końcówek włosów i poprawia kondycję włosów zniszczonych stosowaniem suszarki i nieumiejętnym szczotkowaniem.

Pielęgnacja włosów z Silk & Shine Shampoo

Silk Shine Shampoo firmy Calivita oferuje codzienną ochronę dla wszystkich rodzajów włosów. Dokładnie, ale delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy, jednocześnie dba o zachowanie naturalnej warstwy ochronnej. Używanie szamponu wzmacnia cebulki włosowe, co zabezpiecza włosy przed wypadaniem. Nie podrażnia oczu i dlatego zalecany jest także dzieciom.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Silk & Shine Shampoo pielęgnacja włosów

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *