Pumpkin Seed Pro na nietrzymanie moczuPumpkin Seed Pro

127 ZŁ
8.6

skuteczność działania

9.9/10

szybkość działania

8.7/10

trwałość rezultatów

9.4/10

brak skutków ubocznych

9.6/10

dostępność na rynku

5.5/10

Zalety

 • Sprawdzony przez 47 000 osób
 • Wzmacnia mięśnie dna miednicy nawet o 85%
 • Zmniejsza nadwrażliwość pęcherza
 • Usuwa 96% przyczyn nietrzymania moczu

Główne Składniki

 • Bioaktywny wyciąg z pestek dyni
 • Witamina B12
 • Witamina D3

Pumpkin Seed Pro to specyfik skutecznie pomagający w problemach z nietrzymaniem moczu wykorzystujący rewolucyjne odkrycie naukowców – likwiduje ponad 95% przyczyn problemów z nietrzymaniem moczu. Preparat pomógł już tysiącom mężczyzn i kobiet, całkowicie wyeliminować problem w 2 miesiące!

Formuła Pumpkin Seed Pro jest niezwykle popularna na zachodzie Europy. Niestety, kosztowna i skomplikowana technologia produkcji unikalnego specjalnie zaprojektowanego rdzenia bio stymulującej pastylki jest bardzo kosztowna, ale dzięki specjalnej refundacji dla krajów członkowskich Unii Europejskiej, ograniczona pula osób może skorzystać z niego aż o 50% taniej:

Strona Producenta Pumpkin Seed Pro >>>

Nietrzymanie moczu to bezwiedne oddawanie moczu zarówno w nocy, jak i w dzień. Przyczyny schorzenia są niekiedy trudne do ustalenia. Mogą być nimi stany zapalne w obrębie dróg moczowych, neurogenne zaburzenia funkcji pęcherza moczowego, kamienie moczowe w pęcherzy – kamienica pęcherzowa, zapalenie pęcherza moczowego, guzy.

W schorzeniach tych występuje silne parcie na mocz. Inną przyczyną może być zaburzenie czynności mięśniówki pęcherza, ujawniające się przy kaszlu, ucisku oraz przy wysiłkach fizycznych. Bezwiedne oddawanie moczu występuje najczęściej u kobiet w starszej grupie wiekowej, lub u wieloródek, również u starszych mężczyzn w miarę słabnięcia mózgowych mechanizmów kontrolnych.

Inna przyczyna może być rozstrzenie pęcherza, czyli nadmierne rozciągnięcie pęcherza. Nietrzymanie moczu występuje również przy niemożności opróżnienia w związku z nietypowym ujściem pęcherzowo-cewkowym. U mężczyzn często spotykane przy przeroście gruczoły krokowego i w guzach pęcherza moczowego.

Główne przyczyny nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu to jeden z najpoważniejszych problemów dotyczących funkcjonowania kobiet. Mimowolne, niewymuszone mikcje mogą być samodzielną jednostką chorobową lub tylko objawem poważniejszego schorzenia. Jakie czynniki najczęściej odpowiadają za nietrzymanie moczu?

Wielomocz

Zwiększona produkcja moczu powoduje również większe parcie na ściany pęcherza moczowego, co przy niewielkiej sile skurczu zwieracza cewki moczowej, skutkuje mimowolnym oddawaniem moczu. Wielomocz pojawia się w przebiegu wielu schorzeń metabolicznych, np. cukrzycy, lub zaburzeń w regulacji stężenia wapnia we krwi. Zwiększona produkcja moczu jest także skutkiem nadużywania alkoholu, lub kawy.

Zaburzenia psychiczne

Nietrzymanie moczu może współistnieć także z różnymi schorzeniami natury psychicznej – jest między innymi jednym z objawów stanów depresyjnych. Mimowolna mikcja na tle nerwowym ma miejsce szczególnie u dzieci, które „moczą się” w nocy, właśnie na skutek nerwic.

Środki farmakologiczne

Zwiększona diureza (wydalanie wody z organizmu) jest skutkiem całej gamy leków, do których należą między innymi:

 • leki moczopędne
 • leki uspokajające
 • pochodne prostaglandyn
 • inhibitory ACE

Stosowanie wyżej wymienionych środków może być przyczyną zwiększonej produkcji moczu, większego stopnia wypełnienia pęcherza, rozluźnienia cewki moczowej, a także nasilającego się kaszlu, który skutkuje wzrostem ciśnienia w jamie brzusznej, alternatywą może być Pumpkin Seed Pro.

Zakażenie układu moczowego

Są jedną z najczęstszych przyczyn nietrzymania moczu u młodych osób, u których nie występują żadne patologiczne zmiany w strukturze mięśni miednicznych. W przebiegu zakażeń bakteryjnych pojawia się ból i pieczenie podczas oddawania moczu, a także zwiększone parcie na pęcherz, którego skutkiem jest mimowolna mikcja.

Wiek a nietrzymanie moczu

Wpływ wieku na pojawianie się nietrzymania moczu, dotyczy zwłaszcza płci żeńskiej. Z biegiem czasu, zespoły mięśni budujących dno macicy starzeją się, a przez co tracą swą elastyczność i siłę skurczu. Przewodnictwo nerwowe w obrębie tych mięśni również ulega pogorszeniu, głównie ze względu na brak jakichkolwiek ćwiczeń fizycznych.

Nadmierne rozciągnięcie dna macicy jest także spowodowane wielokrotnymi ciążami, które również są częstą przyczyną nietrzymania moczu u kobiet.

Kup Pumpkin Seed Pro z rabatem 50% >>Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Pumpkin Seed Pro na nietrzymanie moczu

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *