Xanto Plus – przeciwutleniaczeXanto plus przeciwutleniaczePrzeciwutleniacze Xanto Plus Calivita. Każdego dnia jesteśmy narażeni na szkodliwe wpływy substancji chemicznych, stres, promieniowanie emitowane przez telefony komórkowe, komputer, telewizor, ale czy zastanawiałeś się dlaczego czynniki te są tak bardzo niebezpieczne dla Twojego zdrowia? Czynniki te odpowiadają między innymi za powstawanie wolnych rodników, działających niszcząco na komórki organizmu.

koszyk suplementy diety

 

 

 

Suplement Calivita Xantho PLUS jest wyjątkową kompozycją składników roślinnych, takich jak zielona herbata czy borówki czernicy, które posiadają silne właściwości antyoksydacyjne stanowiące nieodzowne wsparcie dla naszego organizmu przed negatywnym wpływem stylu życia współczesnego człowieka.

Głównym składnikiem suplementu jest unikalny owoc pochodzący z Azji – mangostan, który zawiera cenne ksantony, o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, chroniące komórki przed niszczycielskim działaniem wolnych rodników. Wskaźnik ORAC (czyli zdolność absorpcji wolnych rodników) dla soku z mangostanu, w porównaniu z innymi owocami jest niezwykle wysoki i wynosi ok. 17000. Ekstrakt z owocu mangostanu jest standaryzowany na zawartość alfa-mangostyny – jednego z najlepiej przebadanych ksantonów i polifenoli.

Mangostan pochodzi z Azji Wschodniej, a dokładnie z Archipelagu Malajskiego i jak głosi legenda został podarowany ludziom przez Buddę, który poznał i odczuł jego dobroczynne działanie. Fakt, iż mangostan słynie z opinii najbogatszego źródła cennych ksantonów, wpłynął na okrzyknięcie go „Owocem Bogów”.

Przeciwutleniacze Xanto Plus zawierają również w swym składzie ekstrakt z liści zielonej herbaty, standaryzowany na zawartość galusanu epigalokatechiny, z właściwościami antyoksydacyjnymi 100 razy silniejszymi, niż witamina C i 25 razy silniejszymi niż witamina E, a także ekstrakty z owoców grejpfruta, które są bogate w witaminy, flawonole i terpeny. Oprócz tego preparat zawiera aktywne składniki takie jak ekstrakt z nasion winogron o dużej zawartości proantocyjanidyn, korzystnie wpływających na komórki, ze względu na antyoksydacyjne działanie, oraz na strukturę naczyń krwionośnych.

Ekstrakt z owoców granata zawarty w Xanto Plus jest źródłem kwasu elagowego, będącego znakomitym obrońcą komórek. Skład produktu Calivita wzbogacono o ekstrakt z owocu borówki czernicy, oraz dodano owoce borówki wysokiej w sproszkowanej formie, które posiadają silne właściwości antyoksydacyjne dzięki wysokiej zawartości antocyjanów.

Zalety suplementu Xantho PLUS

Xantho Plus zawiera ekstrakty z owoców, o zachowanej naturalnej harmonii składników czynnych, co niewątpliwie ma wpływ na wzajemny synergizm ich działania, oraz zwiększa ich biodostępność dla organizmu. Aktywne składniki produktu, będąc silnymi antyoksydantami (przeciwutleniacze), stanowią dodatkową ochronę organizmu przed wolnymi rodnikami. Dzięki ochronie naszych komórek przed utlenianiem, wspomagają opóźnienie procesu starzenia się organizmu i wpływają korzystnie na cały układ krążenia.

Dla kogo przeciwutleniacze Xantho PLUS?

  • dla osób odżywiających się nieracjonalnie;
  • dla nadużywających alkohol i farmaceutyki;
  • dla osób starszych;
  • dla ludzi aktywnych fizycznie i wykonujących ciężką pracę fizyczną;
  • dla osób mieszkających w zanieczyszczonym środowisku;
  • dla aktywnych i biernych palaczy;
  • ludzi pracujących w szkodliwych warunkach;
  • wszystkich tych, którzy chcą zapewnić sobie ochronę przed wolnymi rodnikami.

 Powiązane wpisy

Ostatnio wyszukiwane:
  • xanto plus calivitaSkomentuj wpis: Xanto Plus – przeciwutleniacze

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *