Protect 4 Life miłorząb japońskimiłorząb japński calivitaMiłorząb japoński jest podstawowym składnikiem tego suplementu diety,  roślina ta, oprócz cennych właściwości antyoksydacyjnych, ma także niezwykle korzystny, wielokierunkowy wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dodatkowo, suplement Calivita Protect 4Life zawiera w swym składzie cenne witaminy oraz selen.

Miłorząb japoński preparaty

 

 

 

Antyoksydanty są substancjami, które stwarzają ochronę dla wielonienasyconych kwasów tłuszczowych przed niszczącym działaniem wolnych rodników, a więc pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu komórek i tkanek. Wśród znanych powszechnie antyoksydantów można wymienić między innymi koenzym Q10, retinol, beta-karoten, likopen, witaminy C i E oraz mikroelementy jak: selen, cynk oraz mangan.

Miłorząb japoński rośnie na ziemi już od około 200 milionów lat i od tamtej pory praktycznie w ogóle się nie zmienił. Można więc uznać tę roślinę za „wiecznie żyjącą skamieniałość”.

Naukowcy potwierdzają: miłorząb japoński ma szerokie spektrum zdrowotnych właściwości

Miłorząb japoński jest wyjątkową rośliną, która oprócz działania antyoksydacyjnego, wspiera właściwe funkcjonowanie układu krążenia, a także ma wpływ na ciśnienie krwi i przyczynia się do właściwej podaży tlenu i składników do komórek. Miłorząb pomaga też zachować umysłowo-fizyczną świeżość.

milorząb japoński tabletkiMiłorząb japoński należy do najstarszych drzew w historii naszej planety, niektóre z nich żyją nawet 1000 lat. Liście i nasiona tej rośliny były stosowane w starożytnych Chinach przy leczeniu astmy oskrzelowej i płuc, poprawy krążenia krwi obwodowej i mózgu, oraz innych chorobach. Współczesna medycyna wykorzystuje miłorząb japoński w profilaktyce i leczeniu zapobiegawczym.

Ze względu na wysoką zawartość flawonoidów badacze uważają, że miłorząb jest silnym przeciwutleniaczem. Stosowanie wyciągu z miłorzębu (Ginkgo biloba) pomaga zoptymalizować funkcjonowanie mózgu, wywiera korzystne efekty w depresji i różnego rodzaju uczuciach niepokoju, łagodzi migreny.

Miłorząb japoński jest pomocny przy wielu dolegliwościach

Stosuje się go też z powodzeniem w leczeniu choroby alergicznej, astmy, choroby Alzheimera i niektórych zaburzeń sercowo-naczyniowych. Normalizuje krew i ma działanie przeciwzakrzepowe. Może być skutecznie stosowany w leczeniu nerek i wątroby, impotencji, chorób zapalnych, przy zaburzeniach wzroku, przy zwiększonym zużycia glukozy w organizmie, może też być pomocny w leczeniu cukrzycy.

Ze swoimi zdolnościami do poprawiania krążenia krwi, ekstrakt z Ginkgo Biloba może być stosowany w celu polepszenia pracy serca, przyspieszenia gojenia się ran, w leczeniu zakrzepowego zapalenia żył, hemoroidów, ale również w utrzymaniu integralności skóry.

Badania przeprowadzone na grupie 60 pacjentów z impotencją spowodowaną niedostatecznym obiegiem tętniczym prącia, podawanie 60 mg wyciągu z miłorząbu japońskiego, przez 6 miesięcy doprowadziło do ​​następujących wyników: 50% pacjentów odzyskało zdolność erekcji, a 45 % wykazało znaczną poprawę.

Badania wykazały znaczną redukcję pewnych dolegliwości, takich jak zmęczenie, zawroty głowy, bóle głowy, depresja, drażliwość, zaburzenia pamięci itd..Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Protect 4 Life miłorząb japoński

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *