Przerost Prostaty – Pro State Powerprzerost prostaty CalivitaPro-State Power to suplement diety stworzony na przerost prostaty – specjalnie dla mężczyzn. Naturalne składniki tego produktu wspierają właściwe funkcjonowanie organizmu. Zawartość  wyciągu z owocu palmy sabalowej wspomaga utrzymywanie właściwych funkcji prostaty. Prostata (gruczoł krokowy) jest męskim narządem wielkości kasztana, znajdującym się między pęcherzem a odbytnicą.

prostate power

 

 

 

Przerost prostaty w stopniu łagodnym, oraz wynikające z tego problemy dotykają około 80% mężczyzn w Europie i USA. Powiększony gruczoł krokowy uciska cewkę moczową i pęcherz, co utrudnia oddawanie moczu.

Nieleczona prostata może prowadzić do stanów zapalnych układu moczowego, zaburzenia pracy nerek, a nawet do nowotworów. Dlatego też po stwierdzeniu powyższych dolegliwości, należy jak najszybciej przeprowadzić badanie lekarskie, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia!

Suplement diety Calivita Pro-State Power to produkt, który został stworzony specjalnie z myślą o mężczyznach.

Co wchodzi w skład suplementu Pro State Power?

  • Ekstrakt z owocu palmy sabalowej to główny składnik produktu którego działanie wspomaga prawidłowe funkcje prostaty. Jest to jedna z najbardziej skutecznych roślin leczniczych, stosowanych przy leczeniu nowotworów prostaty.
  • Bioperyna – jest jednym ze składników czarnego pieprzu, zwiększa wykorzystanie substancji roślinnych  biologicznie czynnych oraz składników mineralnych. Promuje efektywne wchłanianie substancji aktywnych i mikroelementów.
  • Selen – wspomaga ochronę komórek przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników, wspiera także prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Zwiększa libido u mężczyzn i poprawia spermatogenezę. W połączeniu z cynkiem ma działanie antyoksydacyjne.
  • Cynk – wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie narządów płciowych, pobudza syntezę testosteronu, męskiego hormonu, poprawia erekcję i wytrysk. Braku cynku może prowadzić do bezpłodności męskiej. Cynk skutecznie zapobiega rozwojowi łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH).

Unikalna kompozycja składników łagodząca przerost prostaty

Suplement diety Pro State Power Calivita to produkt, który zawiera unikalną kombinację składników, zaprojektowany specjalnie w celu wspierania zdrowia prostaty i prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Pro State Power jest dostępny w sprzedaży on-line i jest to dobry naturalny środek na zapalenie gruczołu krokowego, a także może pomóc w zapobieganiu raka prostaty.

lek na prostatęGruczoł krokowy jest usytuowany poniżej pęcherza moczowego ( w miednicy mniejszej ). Znajduje się tylko u mężczyzn i odgrywa istotną rolę w prawidłowym działaniu funkcji seksualnych. U mężczyzn w starszym wieku, zmiany hormonalne mogą powodować powiększenie gruczołu, znane jako łagodny przerost gruczołu krokowego, lub przerost prostaty. Powiększenie gruczołu krokowego, który naciska na cewkę moczową i pęcherz moczowy, może prowadzić do dyskomfortu, zmniejszenia przepływu moczu, częste oddawanie moczu i innych problemów zdrowotnych. Problemy z prostatą są dość powszechne u starszych mężczyzn, dlatego regularne badania lekarskie są zalecane dla wszystkich osób w średnim wieku.

Łagodny rozrost gruczołu krokowego jest często związany ze zmianami metabolizmu hormonów płciowych i starzenia się organizmu męskiego. Badania wykazały, że ekstrakt z owoców palmy sabalowej ( Saw Palmetto ) może zahamować przemianę testosteronu w DHT, a także hamować receptory estrogenów i androgenów w komórkach, bez zakłócania testosteronu.

Łagodny przerost prostaty to problem często występujący u osób starszych: występują trudności w oddawaniu moczu, częste uczucie potrzeby by pójść do toalety (zwłaszcza po południu i wieczorem ) . Objawy te są spowodowane przez przerost gruczołu prostaty, który wywiera nacisk na cewkę moczową i pęcherz.

Przeciwwskazania i uwagi:

Produkt prostatepower został opracowany wyłącznie dla dorosłych mężczyzn. Nie jest zalecany dla dzieci, młodocianych i kobiet. Jeśli masz, lub podejrzewasz, że możesz mieć problemy z prostatą, lub inne dolegliwości, zwróć się do lekarza przed przyjęciem produktu.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Przerost Prostaty – Pro State Power

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *