Preparaty do wybielania zębówbiałe zęby

Preparaty do wybielania zębów w domu. Wybielanie zębów nie jest już zabiegiem ekskluzywnym i uznawanym za dziwaczną fanaberię. Ludzie decydują się na to coraz częściej bo wiedzą, że zadbane zęby i ładny uśmiech to metoda na to by wyglądać młodziej, atrakcyjniej i być lepiej odbieranym przez ludzi dobry preparat do wybielania zębów jest więc na wagę złota.

Podpowiadamy, jakie preparaty do wybielania zębów warto wybrać z szerokiej oferty aptek i sklepów internetowych. Domowe wybielanie zębów jest dziś w pełni równoprawną alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej w zakresie usług stomatologicznych. Jedyne co stanowi o przewadze wybielania zębów u stomatologa to błyskawiczne rezultaty. w przypadku wielu metod lekarskich wystarczy już czterdzieści minut, by zęby były bielsze o kilkanaście odcieni.

Jednak jest to nadal bardzo kosztowne, choć już nie tak niedostępne dla przeciętnego człowieka, jak jeszcze kilka lat temu. Jednak kto chce zaoszczędzić i ma trochę cierpliwości w czekaniu na efekty może śmiało wypróbować preparaty do wybielania zębów w domu.

Jak prawidłowo wybielić zęby w domu?

preparaty do wybielania zębówPrzede wszystkim musisz wiedzieć, że wybielać wolno jedynie zęby w stu procentach zdrowe. Oznacza to, że jakikolwiek ubytek musi zostać wyleczony przed rozpoczęciem stosowania preparatów rozjaśniających szkliwo. To dlatego nawet jeśli zaopatrzyłeś się już w zestaw do domowego wybielania zębów, musisz udać się do stomatologa na wizytę kontrolną. lekarz nie tylko skontroluje stan uzębienia i wyleczy ewentualne problemy, ale może też oczyścić profesjonalnie twoje zęby.

Dlaczego to takie ważne? Bardzo często na zębach jest nagromadzony osad, są przebarwienia i kamień nazębny. Preparaty wybielające nie działają na te zanieczyszczenia. Może się więc okazać, że po zastosowaniu preparatu wybielającego zęby, efekt będzie jeszcze gorszy, bo na tle jaśniejszego szkliwa wszystkie zanieczyszczenia będą jeszcze bardziej widoczne. To dlatego przed wybielaniem warto iść do dentysty na zabieg piaskowania i polerowania zębów. Jeśli masz dużo kamienia nazębnego lekarz może też użyć ultradźwięków, by go zlikwidować.

Powinien też sprawdzić, czy nie masz martwych zębów, bo wówczas przed rozpoczęcia rozjaśniania szkliwa niezbędne jest zastosowanie leczenia kanałowego. Jeśli masz już zdrowe i oczyszczone zęby możesz zastosować odpowiednie preparaty do wybielania zębów. Ściśle przestrzegaj instrukcji użycia, bo tylko to gwarantuje, że rozjaśnianie zębów będzie bezpieczne i bezbolesne. Pamiętaj też o unikaniu barwiących szkliwo produktów, bo to może popsuć cały efekt wybielania.

Jakie preparaty do wybielania zębów warto kupić?

Mint Cosmetics Re-Fill Gels jest to świetny sposób, aby raz na zawsze pozbyć się plam i żółtego odcieniu na zębach. Jest on już szeroko uznany w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, a teraz trafił na naszym rynek i tutaj też bije rekordy popularności. Prawdopodobnie dlatego, że jest łatwy w użytku, a tym bardziej jest on wyjątkowo skuteczny.

Już nie trzeba wychodzić z domu do salonów stomatologicznych, aby poddać się bardzo drogim zabiegom, teraz można wszystko zrobić u siebie w domu, dzięki temu, że są takie sposoby na wybielanie zębów. Alta White składa się z dwóch wyjątkowo skutecznych środków osobno, za to w połączeniu są wyjątkowo silne i szybko działające. Pierwszy to jest aplikator, który należy przełamać miejscu zaznaczonym niebieską kreską.

To pozwoli na wyciekanie substancji czynnej. Mokry koniec aplikatora następnie należy zanurzyć w proszku wybielającym i dopiero powstałą substancję należy rozprowadzić dokładnie na zębach. Należy wykonywać całą procedurę po wcześniejszym umyciu zębów. Po zaimplementowaniu Alta White należy nie jeść i nie pić przez 20 minut. Idol White to prawdziwa rewolucja na amerykańskim rynku, która wreszcie dotarła do Europy, a w tym i do naszego kraju.

Wybielające pasty do zębów

To wybielająca pasta do zębów, o działaniu porównywalnym z preparatami stosowanymi w gabinetach kosmetycznych. Jej twarzą i ambasadorką jest amerykańska gwiazda Kim Kardashian, która słynie z olśniewającego uśmiechu. Zgodziła się na reprezentowanie Idol White, po ten preparat po prostu ją zachwycił. Idol White pozwala wybielić zęby w domu, jest w pełni bezpieczny i nie powoduje żadnego dyskomfortu podczas stosowania.

A efekty są naprawdę zaskakujące! Rio Blue Light Teeth Whitening to niezwykły zestaw do domowego wybielania zębów. Jeszcze nie tak dawno laserowe wybielanie zębów z użyciem niebieskiego światła aktywującego preparat wybielający było wyłączną domeną gabinetów stomatologicznych. Teraz możesz z tego skorzystać w warunkach domowych. Niebieskie światło ma ogromną przewagę nad klasycznymi laserami starego typu.

Jest to światło chłodne, które nie emituje ciepła, a dzięki temu nie podgrzewa szkliwa. To dlatego udało się wyeliminować największą wadą laserowego wybielania zębów u dentysty, czyli dyskomfort, a nawet ból towarzyszące temu procesowi. Jednocześnie została zachowana bardzo wysoka skuteczność tej metody wybielania, która zawsze była jej największym atutem.

Dzięki domowemu zestawowi wybielisz zęby nawet o kilkanaście odcieni!Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Preparaty do wybielania zębów

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *