Piperine Slim tabletki odchudzającePiperine Slim

zł 139
8.9

skuteczność działania

9.2/10

szybkość działania

9.1/10

trwałość rezultatów

9.1/10

brak skutków ubocznych

9.0/10

dostępność na rynku

8.0/10

Zalety

 • Zwiększa wydatek energetyczny
 • Przyspiesza spalanie tłuszczu
 • Normuje wydzielanie kwasów żołądkowych
 • Reguluje pracę jelit
 • Skutecznie pomaga gubić kilogramy

Główne Składniki

 • Piperyna
 • Wyciąg z guarany
 • Ekstrakt z zielonej herbaty

Piperine Slim tabletki odchudzające z czarnym pieprzem. Kiedy podejmujesz decyzję o rozpoczęciu odchudzania, potrzebujesz najlepszych tabletek odchudzających. Aby uzyskać oczekiwane wyniki, musisz sprawdzić – jakie są najlepsze suplementy, które przyspieszą Twój postęp?

Ekstrakt z piperyny w suplemencie Piperine Slim

Piperyna może nie być pierwszym składnikiem odżywczy, który przychodzi ci na myśl, kiedy myślisz o bezpiecznej utracie wagi i gubieniu zbędnych kilogramów.

Czym są Piperyna i Czarny Pieprz?

Piperyna jest ekstraktem z czarnego pieprzu, który jest oczywiście jedną z najczęściej używanych przypraw na świecie. Podczas kiedy w papryce znajdziesz 1-2% piperyny, w czarnym pieprzu znajdziesz aż 9%.

Jako kwitnąca winorośl, która rośnie głównie w tropikach, czarny pieprz pochodzi z południowo-zachodnich Indii, gdzie odbywa się większość produkcji. Jest również produkowany i sprzedawany w Brazylii.

Piperyna jest produkowana poprzez zbieranie jeszcze niedojrzałych, zielonych owoców rośliny i pozostawienie ich do wyschnięcia, aż enzymy skurczą się w nasionach czarnego pieprzu.

Pieprz czarny oczywiście był używany jako sucha przyprawa już od stuleci, jest określany jako „czarne złoto” i „król przypraw” ze względu na swoją popularność w wielu kulturach i kuchniach.

Czarny Pieprz posiada też właściwości lecznicze, konserwujące i aromatyczne, a także jest niezastąpiony kulinarnie.

Profil składników odżywczych w czarnym pieprzu i Piperine Slim

piperine slim opinieCzarny Pieprz jest doskonałym środkiem moczopędnym, przeciwutleniającym i przeciwbakteryjnym. Pomaga też łagodzić wzdęcia żołądka, gazy i wiatry.

W czarnym pieprzu znajdziesz zarówno wysoki poziom węglowodanów, jak i błonnik pokarmowy. Nie tylko to, ale znajdziesz także: Witaminy A, C i K, białko, wapń, magnez, żelazo, piperyna

Jako główny składnik czarnego pieprzu, piperyna jest związkiem odpowiedzialnym za jej ostry aromat i smak. Piperyna została odkryta na początku 19 wieku i ma swoją nazwę od rodzaju czarnego pieprzu .

Jest to związek bioaktywny pod tym względem, że ma bezpośredni wpływ na tkanki i komórki.

Uważa się, że Piperyna zmniejsza wielkość komórek tłuszczowych poprzez hamowanie dwóch specyficznych białek – PPARγ i LXRa – które regulują geny odpowiedzialne za wzrost komórek tłuszczowych.

suplementy diety

Piperine Slim na stronie producenta >>

Piperyna jest uważana za termogeniczną, ponieważ działa jak przełącznik do dwóch receptorów regulujących tłuszcz w ciele – TRPA1 i TRPV1. A po uruchomieniu receptory te przyspieszają metabolizm energetyczny i hamują wzrost komórek tłuszczowych.

Tabletki na odchudzanie Piperine Slim to jeden ze sposobów na szybkie pozbycie się zbędnych kilogramów. Wiele osób patrzy jednak nieufnie na listę komponentów składających się na tabletki na odchudzanie. Niepotrzebnie.

Tabletki na odchudzanie, przynajmniej te, które przedstawimy poniżej, są w pełni bezpieczne. Komponenty wchodzące w ich skład są bowiem pochodzenia naturalnego.

Tabletki na odchudzanie to terapia w zgodzie z naturą

Ingredienty tworzące tabletki na odchudzanie to bohaterowie niejednej encyklopedii roślin. Tabletki na odchudzanie to w istocie mieszanka ekstraktów m.in. z kaktusa, wodorostów, granatu, czy zielonej herbaty. Dla przykładu, tabletki na odchudzanie sprzedawane jako preparat o nazwie LIPObind to w głównej mierze ekstrakt z kaktusa zmieszany z błonnikiem.

Jego skuteczność jest nie do przecenienia. Tabletki na odchudzanie LIPObind redukują wchłanianie tłuszczu prawie o 30% i zmniejszają łaknienie! Preparat ten jest w pełni bezpieczny, co dodatkowo potwierdzają badania kliniczne.

Innego rodzaju skarby natury zawierają tabletki na odchudzanie występujące pod nazwą Acai Berry 900. Formuła tegoż preparatu jest dość oryginalna, a opiera się na…jagodzie! To nie żart. W dorzeczu Amazonki rośnie bowiem jagoda pod nazwą Acai, która posiada niezwykłe właściwości lecznicze.

Wśród tubylczych mieszkańców Ameryki Południowej Acai uznawana jest od wieków za remedium na wszelkie przypadłości. Tabletki na odchudzanie zawierające ekstrakt z rzeczonej jagody wykazują wyjątkową skuteczność.

Tabletki na odchudzanie pod nazwą Piperine Slim w swoim składzie posiadają ponadto wyciąg z zielonej herbaty, dzięki temu preparat umożliwia przyspieszenie procesu przemiany materii.

Naturalne tabletki na odchudzanie nie powodują skutków ubocznych…

…i są dostępne bez recepty. Ich stosowanie nie wymaga obligatoryjnie podjęcia odpowiedniej diety, ani przystąpienia do uprawiania regularnych ćwiczeń.

Tabletki na odchudzanie zawierające w swoim składzie ekstrakt z kaktusa Hoodia niwelują apetyt, a dzięki różnorodnym roślinnym mieszankom, występujących w nich dodatkowo, mogą również dodawać energii, czy wzmacniać. Jeden z preparatów zawierających ten niesamowity sukulent nosi nazwę Hoodia Gordonii Plus.

Jak widać, natura posiada wiele bezinwazyjnych leków na różne przypadłości. Nie musimy zatem sięgać po tabletki syntetyczne dostępne jedynie na receptę. Pamiętajmy więc, że dokonując wyboru preparatu odchudzającego, dobrze jest pamiętać, że istnieją naturalne tabletki na odchudzanie Piperine Slim.

Czytaj więcej o Piperine Slim >>Powiązane wpisy

Ostatnio wyszukiwane:
 • пиперин купитьKomentarze do wpisu: Piperine Slim tabletki odchudzające
 1. Henryka
 2. Magdalena40
 3. Mama
Skomentuj wpis: Piperine Slim tabletki odchudzające

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *