Pasożyty, grzybica ParaprotexparaprotexParaprotex. Intensywne tempo życia dzisiejszego świata, sprawia, że coraz częściej nie odżywiamy się regularnie i nie przestrzegamy zasad zdrowego odżywiania. Mało kto myśli o tym, jakie będą skutki prowadzenia takiego stylu życia. Nasz przewód pokarmowy to przecież nie tylko miejsce trawienia i wchłaniania do organizmu wszystkich niezbędnych substancji odżywczych.

paraprotex calivita

 

 

 

Przewód pokarmowy człowieka to największa i najbardziej złożona część naszego układu immunologicznego, która ma stały kontakt z ogromną ilością przeróżnych szkodliwych czynników pochodzących ze świata zewnętrznego, w tym miedzy innymi czynników mikrobiologicznych. Zachwianie równowagi na tym poziomie może doprowadzić do rozwoju wielu poważnych dolegliwości…

Suplement diety Paraprotex firmy Calivita jest zestawem cennych składników roślinnych wykazujących korzystny wpływ na fizjologiczne funkcje organizmu. Preparat ten przywracając równowagę na poziomie jelit, stwarza komórkom układu immunologicznego prawidłowe warunki do pracy i regeneracji. Paraprotex okazuje się także niezwykle pomocny podczas procesów oczyszczania organizmu z pasożytów.

Jak działają składniki Paraprotex?

Czosnek to środek wzmacniający siły obronne organizmu i wspierający procesy trawienia znany od tysięcy lat. Wspomaga zachowanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w jelitach, oraz odgrywa istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i układu oddechowego.

Ekstrakt z kory Pau D’Arco stwarza naturalną obronę organizmu przed czynnikami zewnętrznymi. Poprawia samopoczucie, wspiera funkcjonowanie nerek i wspomaga mikro krążenie.

Ekstrakt z nasion grejpfruta zapewnia mikrobiologiczną i antyoksydacyjną równowagę w tkankach oraz powoduje wzmocnienie procesów oczyszczania organizmu.

Żywica z balsamowca mirra, dzięki zawartości cennych substancji odżywczych takich jak cynk, krzem i potas, wspomaga procesy oczyszczania organizmu z produktów ubocznych.

Olej z goździkowca korzennego – już od wieków stosowany w medycynie ludowej jako skuteczny środek wiatropędny.

Ekstrakt z berberysu zwyczajnego – ma korzystny wpływ na właściwe funkcjonowanie układu pokarmowego, wpływa na wydzielanie soków trawiennych i reguluje apetyt.

Olej z orzecha włoskiego jest jednym z bardziej cenionych olejów roślinnych ze względu na bogatą zawartość witamin rozpuszczalnych w tłuszczach oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, np. kwasu α-linolenowego.

Wpływa na prawidłową pracę pęcherza moczowego i funkcje wydalnicze nerek. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Pasożyty, grzybica Paraprotex

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *