Organic Acai – sok z AcaiOrganic Acai sok z acaiSok z Acai suplement Calivita. Żywność ekologiczna zdobywa już od dawna coraz większe uznanie konsumentów. Przy jej produkcji, wykorzystywane są naturalne metody.

Organic Acai to w 100% ekologiczny sok z acai, wytwarzany wyłącznie ze świeżych jagód acai, bez dodatku żadnych innych owoców. Jagody acai obfitują w składniki odżywcze, wyróżniające się niesamowitym potencjałem antyoksydacyjnym. Siła zawartych w nich przeciwutleniaczy należy do najwyższych wśród wszystkich owoców!

 

Jagoda acai jest bogactwem witamin: B1 (tiamina), B2 (ryboflawina), PP (niacyna), witaminy E, witaminy C, minerałów, takich jak: żelazo, fosfor, potas, wapń.

Zawiera także mnóstwo aminokwasów, oraz cennych związków fenolowych, w tym antocyjanów, bioflawonoidów i fitosteroli. Owoc acai zawiera aż 33 razy więcej przeciwutleniaczy niż czerwone winogrona i ponad 100 razy więcej niż zielona herbata!

Sok z Acai zawiera aktywne składniki, które:

 • korzystnie wpływają na wygląd i urodę, oraz figurę,
 • wspomagają ochronę DNA jądrowego i mitochondrialnego przed uszkodzeniem,
 • biorą udział w zwalczaniu wolnych rodników,
 • wykazują korzystny wpływ na naczynia krwionośne i serce,
 • dbają o utrzymanie prawidłowego stężenia cholesterolu i trójglicerydów we krwi,
 • pomagają utrzymywać prawidłowe stężenie glukozy, oraz insuliny we krwi,
 • korzystnie wpływają na układ nerwowy (pamięć, jasność umysłu, koncentracja),
 • mają wpływ na utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego,
 • wzmacniają układ odpornościowy,
 • korzystnie wpływają na procesy trawienne,
 • dbają o narząd wzroku polepszając widzenie.

Jagoda acai berry

Jagody acai pochodzą z nienaruszonych przez cywilizację terenów Amazonii i nie bez przyczyny nazywa się je „skarbem z amazońskich lasów”. Dzięki badaniom odkrywamy coraz to nowsze, cudowne wręcz właściwości jagód acai.

Owoce acai wyglądem przypominają borówkę leśną, ale są jednak od niej trochę większe i posiadają dużą pestkę.

Sok z Acai prosto z ekologicznych upraw – Organic Acai

Sok z Acai Calivita spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania jakie stawiane są produkcji organicznej, w której radykalnie jest ograniczone stosowanie wszelakich chemicznych środków do ochrony roślin, syntetycznych nawozów, oraz substancji pomagających w przetwarzaniu.

Dzięki temu sok z acai obfituje w składniki odżywcze, działa skuteczniej na organizm, oraz zachowuje intensywny, naturalny smak i aromat świeżych jagód acai. Z powodu szybkiej utraty swoich cennych właściwości odżywczych, jagody acai są natychmiast po zbiorze przerabiane na soki czy przeciery. Suplement diety Calivita Organic Acai zawiera naturalny 100% sok z jagód acai, bez dodatku żadnych innych owoców!Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Organic Acai – sok z Acai

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *