Oczyszczanie organizmu z toksyn Liquid Chlorophyll 

Oczyszczanie organizmu z toksyn

Oczyszczanie organizmu z toksyn. W obecnych czasach coraz częściej mamy do czynienia z różnego rodzaju substancjami chemicznymi, wywierającymi negatywny wpływ na nasz organizm.  Znajdują się one między innymi w produktach spożywczych, zanieczyszczonym powietrzu, lekarstwach, jak również powstają w wyniku różnorodnych procesów przemiany materii.

koszyk suplementy

 

 

 

Chlorofil stwarza naturalną ochronę przed destrukcyjnym działaniem tych substancji!

Chlorofil to zielony barwnik, który w dużych ilościach znajduje się w chloroplastach liści różnych roślin. Barwniki te, to chemiczne związki, które wchłaniają światło widzialne o określonej długości fali. Podczas procesu fotosyntezy przekształcają energię słoneczną w energię chemiczną. Chlorofil wykorzystuje w głównej mierze światło czerwone i niebieskie – to dlatego liście bogate w chlorofil mają barwę zieloną.

Oczyszczanie organizmu z toksyn

Przez setki lat chlorofil, pochodzący z lucerny, stosowany był na całym świecie w celu oczyszczania organizmu. Lucerna siewna jest bogatym źródłem białka, beta-karotenu, chlorofilu, witamin:  A, D, E, B6, K oraz licznych enzymów. Wpływa alkalizująco na układ trawienny, co w obecnych czasach nabiera coraz większego znaczenia.

W wyniku zbyt dużej podaży białek, spożywania słodyczy, picia napojów gazowanych i kawy, do naszego organizmu dostają się fosforany oraz chlorki. Z tych substancji mogą powstawać kwaśne produkty przemiany materii, które jeśli nie zostaną usunięte z organizmu – mogą zacząć gromadzić się w tkankach. W takim wypadku zaleca się rozpocząć oczyszczanie organizmu z toksyn, w którym suplement diety CaliVita Liquid Chlorophyll na pewno „poda pomocną dłoń”.

Właściwie każda substancja może być toksyną, która wywołuje podrażnienia,  lub jest szkodliwa dla organizmu. Toksyny zatruwają organizm i wpływają negatywnie na funkcjonowanie całego organizmu. Toksyny mogą tworzyć się w organizmie jako skutek uboczny przyjmowanych leków, nieprawidłowego odżywiania, zanieczyszczonego środowiska, lub w wyniku pewnych procesów metabolicznych.

Chlorofil zapewnia naturalną ochronę przed tego rodzaju uszkodzeniami. Suplement diety Liquid Chloropchyl dostępny w calivita sklep, to kompleksowy produkt bogaty w różne składniki odżywcze, posiadające właściwości detoksykacyjne i odżywiające organizm.

Wyjątkowe walory odżywcze chlorofilu

Lucerna siewna ( Medicago sativa ) jest kopalnią złota dla ekstrakcji zdrowych witamin i minerałów potrzebnych organizmowi. Sok z lucerny siewnej, jest bardzo odżywczy i ma wysoką zawartość chlorofilu. Chlorofil z lucerny jest niemal dokładnie taki sam, jak ludzkiej hemoglobiny. Ze względu na wiele korzyści dla zdrowia, chlorofil uzyskany z lucerny, jest często uważany za doskonały środek detoksykujący i odtruwający, wpływający doskonale na oczyszczanie organizmu z toksyn.

lucerna siewnaLucerna jest pełna wapnia, do tego stopnia, że jej liście to 99 % wapnia. Ponadto, lucerna siewna jest bogata w beta karoten, który poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego i wzmacnia wewnętrzne błony śluzowe. Jest także bogata w witaminy B1, B6, B12, C, E, K1, kwas foliowy, biotynę, kwas pantotenowy, niacynę, oraz między 15 % a 25% białek.

Lucerna siewna zawiera także szeroką gamę składników mineralnych, oraz żelazo, wapń i magnez, fosfor, siarkę, chlor, sód, potas, krzem i pierwiastki śladowe.

Korzyści przyjmowania płynnego chlorofilu dla naszego zdrowia

– Oczyszczanie organizmu z toksyn i detoksykacja – Chlorofil zawarty w lucernie w postaci  płynnej  jest świetny do mycia, działa przeciw zakaźnie i jest dobrym dezodorantem dla ciała. Ten suplement jest w stanie rozbić dwutlenek węgla i zmniejszyć szkodliwe działanie bakterii beztlenowych. Jest to świetny sposób na pozbycie się nieprzyjemnego oddechu.

Witamina A – Chlorofil w Alfalfa jest niezbędny, ponieważ zawiera wysoki poziom witaminy A i enzymów. Witamina A jest niezbędna do utrzymania zdrowej skóry, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Twoja skóra będzie zdrowsza, a jej suchość zostanie zmniejszona. Skóra będzie również mniej podatna na wszelkiego rodzaju zakażenia.

– Witamina K – Chlorofil zawarty w lucernie zawiera również witaminę K, która jest potrzebna  dla organizmu do wytwarzania fibryny. Fibryna chroni organizm przed krwawieniem polepszając krzepnięcie krwi w pełnym zakresie.

– Chlorofil w Alfalfa jest ważne także dla właściwości gojenia się ran i stanów zapalnych, ponadto jest pełen antyoksydantów, które pomagają walczyć z wolnymi rodnikami. Jest również zdolny do zwiększenia dopływu tlenu z krwią w celu skutecznego dostarczenia magnezu do komórek.

– Badania sugerują, że chlorofil może wspierać i chronić wątrobę, pomaga łagodzić nadmierne nagromadzenie się toksyn, cholesterolu i trójglicerydów w tym ważnym organie. Może również pomagać w usuwaniu metali ciężkich i stymulacji czynności jelit.

Chlorofil w płynie można stosować w celu :

  • oczyszczania krwi
  • złagodzenia alergii
  • ułatwienia krzepnięcia krwi
  • polepszeniu trawienia
  • zmniejszenia porannych mdłości
  • odwracania próchnicy i remineralizacji zębów
  • dostarczenia witaminy K
  • wsparcia żywieniowego w okresie karmienia piersią
  • łagodzenia wszystkich form zapalenia stawów
  • oczyszczanie organizmu z toksyn

Lucerna od dawna jest stosowana w medycynie alternatywnej, aby obniżyć poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. Wysokie stężenie alkaloidów w lucernie jest użyteczne w obniżaniu poziomu glukozy we krwi.

Dlaczego Płynny Chlorofil ?

Chlorofil w płynie jest bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje skutków ubocznych, Liquid Chloropchyl to naturalny suplement diety. Poprawia funkcjonowanie narządów związanych z funkcjami metabolicznymi ( wątroba, nerki, okrężnica) . Jest bogatym źródłem wielu składników odżywczych i jest ogólnie uważany za bezpieczny dla dzieci, dorosłych, matek karmiących i kobiet w ciąży. Oczyszczanie organizmu z toksyn przy użyciu chlorofilu jest skuteczne i korzystne dla zdrowia.

 Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Oczyszczanie organizmu z toksyn Liquid Chlorophyll

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *