Nicorix tabletki na rzucanie paleniaNicorix

zł 109
9.3

skuteczność działania

10.0/10

szybkość działania

9.5/10

trwałość rezultatów

9.4/10

brak skutków ubocznych

9.1/10

dostępność na rynku

8.3/10

Zalety

 • Blokuje receptory nikotynowe
 • Zwalcza objawy odstawienia nikotyny
 • Zwiększa tempo przemiany materii nie powodując tycia

Główne Składniki

 • Ekstrakt z guarany
 • Ekstrakt z zielonej herbaty
 • Wyciąg z kudzu

Nicorix to skuteczne tabletki na rzucanie palenia, które pomagają zakończyć nałogowe palenie papierosów. Nicorix działa na dwóch płaszczyznach. To znaczy blokuje receptory nikotynowe, co sprawia że ochota na zapalenie papierosa odchodzi, a po drugie likwiduje objawy jakie niesie odstawienie nikotyny.

Kiedy rzucimy  palenie, często zaczynamy przybierać na wadze i dodatkowe kilogramy zaczynają stwarzać kolejny problem, który powstaje wskutek zwolnienia metabolizmu. Tabletki na rzucanie palenia Nicorix radzą sobie również z problemem tycia po odstawieniu papierosów. Dzięki zawartości guarany, Nicorix ma zdolność zwiększania tempa przemiany materii.

Nicorix jest idealnym produktem dla tych osób, które chcą wreszcie zmienić swoje życie dzięki rzuceniu palenia.

Nicorix dawkowanie

Przyjmujemy 2 tabletki Nicorix dziennie. Bardzo ważnym jest nie przerywanie kuracji ze względu na bardzo wysokie ryzyko powrotu do nałogu. Pełna, skutecznie przeprowadzona kuracja antynikotynowa powinna trwać od 1 do 2 miesięcy.

Szkodliwość palenia papierosów

nicorix tabletki na rzucanie paleniaW Stanach Zjednoczonych i Krajach zachodniej Europy notuje się sukcesywny spadek liczby osób palących papierosy, podczas gdy w Polsce notowana jest nawet tendencja wzrostowa. Co drugi zgon mężczyzny w wieku 40-45 lat jest związany przyczynowo z paleniem tytoniu.

Według szacunków, palenie jest powodem 20-30% schorzeń układu krążenia, 40% nowotworów złośliwych u mężczyzn, a 10% u kobiet i 80% przewlekłych chorób układu oddechowego.

Palenie jest też jednym z ważniejszych czynników, który może doprowadzić do udaru mózgu. Nowotwory złośliwe jakie rozwijają się u palaczy, nie dotyczą tylko układu oddechowego (płuc, krtani, oskrzeli i tchawicy). Dotyczą również układu pokarmowego – żołądek, przełyk, trzustka, okrężnica, wątroba – a także nerek.

Choroby spowodowane paleniem

Choroby takie występują 4-6 razy częściej u osób palących. Potwierdzony jest też związek palenia z chorobą wieńcową, zawałem, licznymi chorobami serca. U palaczy po zawale notuje się znacznie częściej przypadki kolejnego zawału niż u osób nie palących i znacznie większy procent zgonów z tego powodu. Wykazano, że palenie wpływa na niewłaściwą pracę gospodarki lipidowej, jednak jest to proces odwracalny. Już po ok. 30/60 dniach od zaprzestania palenia gospodarka lipidowa powraca do swojego naturalnego stanu.

Potwierdzonym jest też, że palenie powoduje zmniejszenie produkcji substancji silnie rozszerzającej naczynia, a jednocześnie rośnie stężenie kolagenu w ścianach naczyń – jest to kolejny powód przyspieszania zmian miażdżycowych. Za szkodliwość palenia odpowiadają substancje zawarte w dymie i smole papierosowej. Powodują one przyspieszanie procesów niepożądanych, a jednocześnie hamują wytwarzanie substancji potrzebnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Problem palenia nie dotyczy tylko osób palących, ale także tych, którzy przebywają w ich towarzystwie stając się biernymi palaczami. Są oni narażeni na występowanie schorzeń przyczynowo powiązanych z paleniem – choroby układu krążenia, rak płuc, nowotwory złośliwe. Bardzo częstym przypadkiem jest to, ze biernymi palaczami stają się dzieci.

Rzucanie palenia

suplementy diety

Nicorix producent kliknij tutaj >>

Warto rzucić palenie dla zdrowia. Palenie szkodzi zdrowiu, choć brzmi to jak frazes, jest to szczera prawda. W jaki sposób szkodzi? Zacznijmy od początku. Przede wszystkim to, co najbardziej szkodliwe w papierosach nie jest to wcale nikotyna, która uzależnia palacza fizycznie.

Najgorsze są tak zwane substancje smoliste, które bardzo negatywnie wpływają na układ oddechowy palacza. Mają one też działanie rakotwórcze. Wszystkie statystyki medyczne wskazują, że osoby palące papierosy są w grupie ryzyka zachorowań na raka. Jest to przede wszystkim rak płuc oraz nowotwory układu oddechowego, ale palenie zwiększa tez ryzyko innych nowotworów.

Poza tym palenie powoduje choroby układu krążenia, może prowadzić do powstawania zakrzepów i zatorów, a nawet do śmierci. także zawał jest bardziej prawdopodobny, jeśli nałogowo palisz papierosy. Papierosy powodują też nadciśnienie tętnicze i negatywnie wpływają na pracę naczyń krwionośnych.

U palaczy pojawiają się tez duszności oraz problemy z prawidłowym oddychaniem, a także charakterystyczna chrypka i kaszel. Mało kto wie, że palacze mają częściej problemy z osteoporozą i układem kostnym. Co jeszcze im grozi? Zwiększone ryzyko próchnicy i ubytków w zębach, bo osadzający się u palaczy kamień nazębny jest znakomita pożywką dla rozwijających się w jamie ustnej szkodliwych bakterii. Palenie papierosów to też najlepsza metoda, by skrócić swoje życie. Palacze żyją krócej.

Warto rzucić palenie dla urody

Choć wiele pięknych gwiazd pali, wystarczy zobaczyć ich zdjęcia, które nie zostały komputerowo wyretuszowane, żeby zrozumieć, w jaki sposób palenie niszczy urodę. Zacznijmy od skóry. U palaczy cera jest ziemista, sucha, o nierównym kolorycie. Bardzo szybko się starzeje i pojawiają się na niej zmarszczki.

Wokół ust zarysowują się tak zwane zmarszczki palacze, bardzo postarzające i psujące estetyczny wygląd twarzy. Kolejny problem to zęby, które u palaczy są żółte, pokryte osadem i ciemnym nalotem. Dodajmy do tego też śmierdzący i nieświeży oddech. Palenie papierosów negatywnie wpływa też na paznokcie i powoduje, że skóra na palcach żółknie. Palenie papierosów zwiększa tez podatność kobiet na cellulit.

Także włosy stają się suche, matowe i łamliwe. Tak naprawdę nie ma szans, by nałogowe palenie papierosów i dobry wygląd szły w parze.

Warto rzucić palenie z powodów finansowych

ile kosztuje palenie papierosów? Coraz więcej, bo cena papierosów wciąż rośnie. Nawet jeśli jednak wybierasz tańsze, podrabiane papierosy, sam koszt zakupu paczki papierosów nie jest tożsamy z kosztami palenia. Weź pod uwagę, że palacze zarabiają mniej i wolniej awansują. dlaczego?

Cóż, trudno powierzyć poważne negocjacje osobie, której po prostu śmierdzi z ust papierosami. Poza tym palacze często zaniedbują swoje obowiązki i wymykają się z pracy na dymka. Zresztą nałogowcy uchodzą za osoby o słabej woli, a więc jest to źle widziane w pracy. Kolejny koszt palenia to cena zakupu preparatów, które niwelują jego skutki.

Są to kremy odmładzające, witaminy i suplementy, które naprawiają nieco wygląd zrujnowany przez papierosy. Z czasem koszt palenia rośnie, bo należy do tego dodać także cenę leków. Jeśli papierosy spowodują u ciebie raka, zrozumiesz, dlaczego jest to tak drogi nałóg.

Warto rzucić palenie by mieć dzieci

Planujesz dziecko? Rzuć palenie! Nie chodzi nawet o to, że papierosy szkodzą dziecku, nawet w formie biernego palenia. Chodzi o to, że są one przyczyną problemów z poczęciem potomstwa. U kobiet papierosy mogą powodować poważne problemy z zajściem w ciąże, szczególnie, jeśli pani przekroczyła już trzydziesty rok życia i pali od około dziesięciu lat. jednak papierosy negatywnie wpływają tez na męską płodność.

Przede wszystkim mogą one powodować impotencję, co zupełnie uniemożliwia naturalne poczęcie dziecka. Dodajmy do tego, że plemniki nałogowych palaczy są często uszkodzone, a nawet występuje tak zwany syndrom leniwego plemnika, czyli są one zbyt wolne, by z sukcesem dotrzeć do komórki jajowej. Palenie papierów przez oboje rodzicom może też doprowadzić do poronienia. Dzieci nałogowych palaczek zwykle rodzą się mniejsze, lżejsze i mniej odporne.

Warto rzucić palenie by być zdrowszym, silniejszym i ładniejszym. Osoby niepalące mają lepszą kondycję i cieszą się udanym seksem. Mają też większą szanse, by z sukcesem wychować dzieci, doczekać się wnuków i prawnuków. To najlepszy powód, by rzucić palenie, nawet jeśli wymaga to wysiłku i wyrzeczeń.

Kontynuując tematykę związaną z papierosami skupimy się na zagadnieniach zdrowotnych, sposobach i metodach rzucania tj. tzw metodzie Easyway, gumach i plastrach nikotynowych, biorezonansie, problemie palenia biernego i jakie korzyści zdrowotne przyniesie zerwanie z nałogiem.

Dlaczego warto rzucić palenie z Nicorix

Organizm człowieka posiada duże zdolności samooczyszczania i regeneracji. Jakie korzyści niesie więc z sobą porzucenie nałogu:

 • już po 20 minutach tętno obniża się, a ciśnienie tętnicze zostaje przywrócone do normy
 • po upływie 8 godzin wzrasta poziom tlenu we krwi, poziom tlenku węgla znika zupełnie
 • po czterdziestu ośmiu godzinach od rzucenia palenia powracają do normy zmysły smaku i węchu
 • w okresie od 2 tygodni do 3 miesięcy ulega wzmocnieniu układ krążenia, polepsza się kondycja fizyczna
 • po upływie 1 do 9 miesięcy układ oddechowy poprawia swoją wydolność, ustępuje zmęczenie, kaszel oraz duszności
 • 1 rok od wypalania ostatniego papierosa ryzyko wystąpienia choroby niedokrwiennej serca ulega zmniejszeniu o połowę
 • 5 lat po rzuceniu palenia prawdopodobieństwo zachorowania na raka płuc, krtani i przełyku, obniża się o połowę, spada też ryzyko udaru mózgu
 • 10 lat niepalenia sprawia, że ryzyko związane z chorobami serca osiąga poziom podobny jak u osoby, która nigdy nie paliła
 • po 15 latach ryzyko związane z rakiem płuc jest podobne jak u osoby nigdy nie palącej

Co na to naukowcy?

W związku z powyższym, naukowcy przekonują, ze nawet po kilkudziesięciu latach palenia warto rzucić nałóg.  Wtedy organizm przystąpi do procesu regeneracji i oczyszczania. Jednak aby podjąć walkę z męczącym nas uzależnieniem, należy zmienić swoje nastawienie do palenia.

Pomimo tego iż wiemy jakie konsekwencje niesie za sobą ten nałóg, to jednak jesteśmy w stanie skutecznie przekonać samego siebie, że ryzyko zachorowania nie jest przecież stu procentowe i nas na pewno ominie. Ale gwarancji takiej nigdy nie będziemy mieć.

tabletki na rzucanie palenia

Jeśli ustalimy już, że nasza motywacja jest tak silna i podejmiemy walkę, to istnieją dwie metody, albo zaplanowanie ‚dnia zero’, od którego mamy zamiar już nie sięgać po papierosa, albo zrobić to spontanicznie‚ z dnia na dzień.

Jeśli zdecydujemy się na konkretną datę, to założeniem jakie sobie wytyczymy niech będzie zrezygnowaniem z palenia w ciągu tego jednego dnia. Każdego kolejnego ranka ponawiajmy to postanowienie – w taki sposób będzie łatwiej podejmować walkę, a Nicorix nam w tym pomoże.

Należy też przygotować się do dnia zero, poprzez zaplanowanie jakiejś aktywności w tym czasie, aby był on wypełniony np. aktywnością fizyczna i pozwolił łatwiej zapominać o nałogu. Warto też powiadomić o naszym postanowieniu rodzinę i osoby z naszego otoczenia, aby pomogły nam w tych ciężkich momentach.

Czytaj więcej o Nicorix na stronie producenta >>>Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Nicorix tabletki na rzucanie palenia

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *