Witamina D dla dzieci Lion Kids + Dwitamina d dla dzieciWitamina D dla dzieci. Na rozpoczęcie zdrowego stylu życia nigdy nie jest za wcześnie. Silne i zdrowe dziecko dużo lepiej poradzi sobie w szkole, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Nie stosujmy kompromisów, jeśli gra idzie o zdrowie i rozwój naszych dzieci!

koszyk suplementy

 

 

 

Dajmy dzieciom to, co najlepsze! Nasze nasze pociechy chętnie akceptują suplementy przeznaczone do ssania o kształtach zwierzątek.
Z całą pewnością ułatwi im to podawanie tego suplementu i to w zabawny dla nich sposób. Witaminy są niezbędnymi do życia związkami organicznymi. Organizm czerpie je z żywności, gdyż sam nie jest w stanie ich wytwarzać.

Dzieci, szczególnie w okresie szybkiego rozwoju fizyczno-umysłowego, mają zapotrzebowanie na odpowiednio zbilansowaną podaż witamin i składników mineralnych. W przypadku niedoboru witamin mogą pojawić się różnorodne problemy ze zdrowiem. Organizm ma zapotrzebowanie na zwiększone ilości tych substancji, by zrekompensować również szkodliwy wpływ czynników środowiskowych (np. smogu), nagromadzonych w ciągu kilku ostatnich dekad.

Z tego też względu bardzo ważnym jest, aby wspierać prawidłowe funkcje naszego organizmu nowoczesnymi, wysokiej jakości suplementami diety. Jest to szczególnie istotne w przypadku naszych dzieci.

Witamina D dla dzieci

W nowoczesnych multiwitaminach opracowanych pod kątem specyficznych potrzeb dzieci, jak np. Lion Kids + D firmy Calivita, uwzględniono między innymi beta-karoten, witaminy D, E i C, witaminy z grupy B, oraz składniki mineralne jak: wapń, fosfor, jod, żelazo, magnez, miedź, potas, selen, cynk, magnez i chrom.

Witamina D dla dzieci odgrywa dużą rolę w rozwoju zdrowych zębów i kości – bierze udział we wchłanianiu oraz wykorzystywaniu fosforu i wapnia, oraz przyczynia się do utrzymywania stałego poziomu wapnia w osoczu krwi.

Znaczenie witamin dla dzieci

witaminy dla dzieciJest bardzo ważne aby zadbać, aby dzieci miały zapewnione mnóstwo witamin i minerałów dla prawidłowego wzrostu. Witaminy dla dzieci są niezbędne. Jest to obowiązek rodziców, aby zapewnić dzieciom niezbędne składniki odżywcze. Dzieci powinny być karmione zróżnicowaną zdrową żywnością, która jest bogata w witaminy, taką jak warzywa, owoce, sery, zboża i ryby. Najważniejszym jest, aby upewnić się, że dzieci regularnie spożywają te produkty.

Dzieci przez pół dnia przebywają w szkole i a resztę czasu spędzają z reguły aktywnie, więc potrzebują witamin i składników odżywczych niezbędnych dla energii i zdrowia. Multiwitaminy są niezbędne dla dzieci. Niedobór witamin powoduje wchłanianie tłuszczu, a także przewlekłe problemy zdrowotne. Nie możemy zaprzeczyć, że głównym źródłem witamin i minerałów, których potrzebują dzieci, aby się zdrowo rozwijać powinny być przede wszystkim owoce i warzywa. Znajdują się one również w chudym mięsie i produktach mlecznych, które dzieci zazwyczaj wolą unikać, kiedy mają do dyspozycji inne opcje.

Wybór niezdrowej żywności jest nie tylko niebezpieczny dla dzieci z powodu zbędnych kilogramów, ale są one również przyczyną tego, że wielu dzieciom brakuje witamin i minerałów, które organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Witaminy i minerały, których organizm dziecka potrzebuje muszą być dostarczone z pożywieniem.

Witaminy są niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka

Od pierwszych dni życia, dziecko potrzebuje witaminy D. Witamina D jest niezbędna dla zdrowych zębów i mocnych i zdrowych kości. Krzywica, o której uważano, że jest pod kontrolą, ponownie staje się poważnym problemem zdrowotnym. Jej objawy to zdeformowane kości, które stają się miękkie i delikatne.

Niedobory innych witamin nie produkują takich widocznych efektów, dlatego wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy z powagi problemu. Witaminy zapewniają wsparcie dla wszystkich funkcji organizmu, w tym hormonów widzenia, produkcji czerwonych krwinek i wzrostu, oraz prawidłowego rozwoju każdego głównego systemu, w tym systemu odpornościowego, układu krążenia i układu pokarmowego.

Jeśli dieta dziecka nie zawiera odpowiedniej ilości witamin, należy podjąć  natychmiastowe działania. Lion Kids +D będzie dostarczać dziecku odpowiednich do prawidłowego rozwoju składników odżywczych, tabletki posiadają dobry smak i są łatwe do gryzienia.

Ten suplement diety jest zaprojektowany dla dzieci. Zawiera niezbędne witaminy, takie jak witamina C i witamina E, które są znane ze swoich właściwości przeciwutleniających, witaminę D do prawidłowego rozwoju i ważne związki mineralne, takie jak żelazo, cynk, wapń, i wiele składników odżywczych niezbędnych dla prawidłowego rozwoju dziecka. Witamina D dla dzieci Lion Kids D są dostępne w postaci tabletek do żucia, o uwielbianym przez dzieci smaku.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Witamina D dla dzieci Lion Kids + D

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *