Koenzym Q10 do ssania 

koenzym q10 do ssaniaKoenzym Q10 do ssania. Sublingual CoQ10 with natural lemon flavor. ten suplement diety firmy calivita zawiera koenzym Q10 w postaci tabletek ,,podjęzykowych’’. Oznacza to, że tabletkę można umieścić pod językiem, gdzie podczas rozpuszczania składniki aktywne produktu wchłaniają się i przedostają szybciej do organizmu.

koszyk suplementy diety

 

 

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu składniki aktywne suplementu trafiają do krwioobiegu bezpośrednio za pomocą naczyń krwionośnych, które znajdują się w jamie ustnej.

Tabletki posiadają naturalny, cytrynowy aromat oraz smak. W każdej tabletce znajduje się aż 30 mg koenzymu Q10.

Koenzym Q10 do ssania w tabletkach

Suplementacja koenzymem Q10 zalecana jest przede wszystkim osobom:

  • powyżej 30 roku życia,
  • dbającym o zdrowe serce,
  • narażonym na zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy,
  • prowadzącym stresujący styl życia,
  • chcącym zachować młodość, stosującym niewłaściwie zbilansowaną dietę.

Stosowanie suplementu diety w postaci koenzymu Q10 jest zalecane ww wszystkich przypadkach, gdy możliwości trawienne lub absorpcyjne przewodu pokarmowego są znacznie utrudnione.

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości naturalnych składników.

Dostarcza komórkom niezbędne źródło energii, abyś był zadowolony z jego stosowania. Jeśli nasze komórki otrzymają zwiększoną dawkę energii, mogą pobudzać całe ciało. Wynikiem tego jest zwiększona wydajność, aktywność fizyczna i mobilność, nawet u młodych ludzi. Koenzym Q10 do ssania pomaga komórkom zaopatrywać się w energię, która jest obecna we wszystkich naszych komórkach i ułatwia wykorzystanie składników odżywczych. Jeśli komórka potrzebuje energii, to jest ona dostarczana z rozpadu ATP. Koenzym Q10 w pewnych ilościach jest wytwarzany w wątrobie, oraz może być dostarczony do organizmu w postaci pokarmu.

Organizm ludzki potrafi wytwarzać koenzym Q10

Istotne jest, aby wiedzieć, że ilość koenzymu Q10 wytwarzanego przez organizm, zmniejsza się z wiekiem. Koenzym Q10 do ssania w postaci suplementu, może pomóc nie tylko w przypadku niedostatecznej produkcji przez organizm tego składnika, ale również w przypadku fizycznego i psychicznego zmęczenia, a także niezdrowych nawyków żywieniowych.

Ze względu na silne właściwości antyoksydacyjne koenzym Q10 chroni komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.Brak koenzymu Q10 w organizmie prowadzi do zachwiania równowagi energetycznej, co z kolei może doprowadzić do szeregu różnych chorób. Choroby zaczynają pojawiać się, kiedy zawartość koenzymu q10 zmniejsza się o około 25 % w stosunku do normalnego poziomu.

Brak koenzymu Q10 w organizmie prowadzi do chorób

Pojawiają się problemy z sercem, układem krążenia, zwiększa się ciśnienie krwi i inne podobne objawy. Podczas leczenia chorób sercowo-naczyniowych, w przeciwieństwie do leków, koenzym Q10 nie powoduje niekorzystnych efektów ubocznych. Może on być stosowany w leczeniu wrzodów żołądka i dwunastnicy, alergii, astmy, oraz chorób układu oddechowego. Stosowany jest też w leczeniu zaburzeń mózgu związanych z schizofrenią, lub choroby Alzheimera.

Koenzym Q10 do ssania jest też przydatny do spowalniania starzenia się, przy otyłości, chorobach przyzębia i cukrzycy.Zastosowany podjęzykowo Koenzym Q10 jest doskonałym środkiem do zapobiegania atakom dusznicy bolesnej i zawałowi mięśnia sercowego.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Koenzym Q10 do ssania

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *