Ibright wybielanie zębówIbright

zł 199
8.6

skuteczność działania

9.2/10

szybkość działania

9.1/10

trwałość rezultatów

9.0/10

brak skutków ubocznych

8.7/10

dostępność na rynku

7.1/10

Zalety

  • Więcej pewności siebie
  • Powalający uśmiech
  • Widocznie bielsze zęby w kilka dni
  • Naturalne pH preparatu
  • Efekty już po 5 dniach!

Główne Składniki

  • Sodium Perborate
  • Hydroksyapatytowe kryształki

Ibright skuteczne wybielanie zębów w domu. Białe zęby dodają urody lepiej niż operacja plastyczna i odmładzają skuteczniej niż zastrzyki z botoksu! Perfekcyjnie białe zęby świadczą nie tylko o zdrowiu i zadbaniu, ale też są wyznacznikiem bycia człowiekiem na pewnym poziomie. wszak do niedawna o bardzo białym i perfekcyjnym uzębieniu mawiano, że jest to uśmiech hollywoodzki.

Dziś nie musisz już być światowej sławy gwiazda i wydawać majątku, by mięć idealnie białe zęby. Z preparatem Ibright, to takie łatwe!

Obecny świat pozwala nam w dużym stopniu ingerować w to, co dała nam natura. Z jednej strony to wspaniale, bo możemy zmienić w swoim wyglądzie niemal wszystko, co nam nie odpowiada. Z drugiej jednak strony oznacza to niesamowicie wyśrubowane normy i standardy, którym wszyscy musimy sprostać.

Efekty wybielania widoczne już po 5 dniach sprawdź jak >>>

Bo jeśli wszystko można zmienić to nie ma żadnego usprawiedliwienia dla defektów i drobnych niedoskonałości. Od kiedy pojawiło się wybielanie zębów Ibright, posiadanie zębów zadbanych, ale o naturalnie ciemniejszym szkliwie uchodzi za dowód zacofania. Oczywiście, nie ma sensu dać się zwariować, ale białe żeby są dzisiaj po prostu ważne.

To jeden z najistotniejszych elementów wyglądu brany pod uwagę w ocenie urody. Więc, jeśli chcesz mieć białe żeby możesz je uzyskać naprawdę łatwo. Oto kilka metod skutecznego wybielania zębów.

Wybielanie zębów poprzez ich oczyszczanie

ibright opinieWiele osób myśli, że aby mieć białe żeby muszą je poddać skomplikowanym i kosztownym zabiegom wybielania. Tymczasem bardzo częste zły stan uzębienia jest efektem zaniedbań, a to co uważamy za nieefektowny kolor szkliwa to po prostu osad. Wystarczy usunąć go, by zęby zalśniły swoim naturalnym blaskiem i prawdziwą bielą.

Nie polecamy tu jednak tacki domowych metod usuwania osadu na zębach jak szorowanie ich węglem leczniczym czy solą, bo owszem, sprawimy, że zęby będą bielsze, ale jednocześnie poważnie zaszkodzimy zębom, naruszając szkliwo i rysując je. Na solidne oczyszczanie zębów warto udać się do stomatologa.

Na początek lekarz użyje ultradźwięków, którymi rozbija nagromadzony na zębach kamień. Szczególnie dużo jest go u osób palących papierosy. Kolejny etap to usuwanie jego resztek specjalnie dobranym wiertłem – to jedyny etap oczyszczania zębów, który może być nieprzyjemny, a nawet powodować ból.

Najczęściej nie trwa zbyt długo. Następny krok jest już przyjemniejszy. Stomatolog nakłada na zęby specjalną pastę oczyszczającą i poleruje je. W ostatnim etapie zęby pokrywa specjalnym lakierem, który dodaje im blasku i zabezpiecza przed próchnicą oraz ponownym osadzeniem się kamienia. Po zabiegu skalingu zęby są jaśniejsze, pozbawione osadu i błyszczące. Wielu pacjentów widzi tak ogromną różnicę, że rezygnuje już z dalszego wybielania zębów, uznając, że efekt jest jak najbardziej zadowalający.

Warto jednak zaznaczyć, że oczyszczanie zębów pozbawia je osadu, jednak nie ma wpływu na naturalny kolor szkliwa i tu z pomocą przychodzi Ibright. Poza tym sam zabieg ma uzasadnienie medyczne, nie tylko estetyczne. Jeśli dopuścisz do nagromadzenia się kamienia nazębnego, zwiększasz ryzyko chorób przyzębia i dziąseł oraz parodontozy.

Wybielanie zębów żelem i światłem

W gabinetach stomatologicznych obecnie najpopularniejszą metodą wybielania zębów jest lampa Beyond. Co sprawiło, że metoda ta zyskała takie uznanie? Przede wszystkim jest ona niezwykle skuteczna. Przy użyciu lampy Beyond wybielisz zęby nawet o kilkanaście odcieni. Poza tym, w przeciwieństwie na przykład do tak zwanego wybielania nakładkowego popularnego wcześniej, lampa Beyond działa szybko, a rezultaty zobaczysz już po jednej krótkiej wizycie u dentysty. Jak wygląda wizyta?

Na początek lekarz musi wyleczyć wszystkie ubytki, a następnie wykonać opisywane wyżej czyszczenie. Teraz może przystąpić do wybielania zębów. Stomatolog nakłada na żeby przezroczysty, wybielający żel. Nie potrzebne są do tego żadne szyny czy nakładki. Teraz żel poddawany jest działaniu niebieskiego światła, zimnego, emitowanego przez lampę Beyond. Światło uaktywnia wybielające składniki i sprawia, że już pół godziny później masz białe zęby, idealne i lśniące.

Wybielanie zębów w domu z Ibright

Teraz jeśli chcesz skorzystać z mocy niebieskiego światła i żelu wybielającego, nie musisz już iść do dentysty. Pojawiły się znakomite i bardzo skuteczne zestawy do wybielania zębów w domu. Zdecydowanie na pierwszym miejscu w rankingach preparatów do domowego wybielania zębów wygrywa Ibright. Jest to profesjonalny zestaw, którego efekty widoczne są już po 5 dniach. Jego skuteczność porównywalna jest ze skutecznością wybielania zębów w gabinecie dentystycznym.

suplementy diety

Ibright na stronie producenta >>>

Poza tym w sklepach internetowych kupisz też produkty, które nie wymagają naświetlania i w szybkim czasie, bez komplikacji zapewnią ci białe żeby. Takie efekty daje na przykład Idol White, specjalny preparat wybielający zęby polecany przez amerykańskie gwiazdy i będący bestsellerem na tamtejszym rynku.

Na pewno chcesz mieć idealny uśmiech – to jak wiadomo pomaga zarówno w prywatnych kontaktach jak i tych biznesowych. Nieprzypadkowo osoby na wysokich stanowiskach czy czołowi politycy często inwestują spore pieniądze, by ich zęby były w naprawdę idealnym stanie. Dowiedz się jak zadbać o białe i zdrowe zęby.

Od czego zależy kolor zębów?

Kolor płytki zębowej zależy od wielu czynników. Częściowo jest to uwarunkowane genetycznie – zęby mają swój naturalny kolor i odcień. Mogą być zbliżone do bieli, kremowe lub znacznie ciemniejsze. Wówczas należy pogodzić się z tym, że nawet po wybieleniu nie będą śnieżno białe.

Na ich zabarwienie mają też wpływ niektóre leki przyjmowane w dzieciństwie i okresie dorastania. Wiele zależy też od wieku – wraz z postępującymi procesami starzenia, zęby stają się ciemniejsze. Dla wielu z nas to znakomita wymówka – mam żółte zęby, bo po czterdziestce to naturalne. To niezupełnie tak.

Wiele starszych osób ma zęby w złym stanie, bo wynika to z zaniedbań. Na wygląd zębów fatalnie wpływa na przykład palenie papierosów – stają się zżółknięte i pokryte kamieniem. Również picie mocnej kawy i czarnej herbaty ma zły wpływ na ich zabarwienie. Do powstania przebarwień dochodzi też u miłośników ciemnych alkoholi, przede wszystkim czerwonego wina. Dlatego należy unikać tych produktów oraz dbać o prawidłową higienę jamy ustnej.

Zasady codziennej higieny

Wybielanie zębów to dopiero końcówka procesu dbania o zęby. Najważniejsze są codzienne nawyki i higiena. Tylko czyste i zadbane zęby będą dobrze wyglądały i tylko zdrowe uzębienie można poddać wybielaniu. Jak powinna wyglądać codzienna higiena jamy ustnej?

Najważniejsze jest regularne szczotkowanie zębów po każdym posiłku. Ważne, by robić to starannie, przez co najmniej dwie minuty. Szczoteczka powinna być wymieniana co trzy tygodnie – w przeciwnym wypadku staje się siedliskiem szkodliwych grzybów i bakterii, a jej włosie nie nadaje się do czyszczenia. Najlepiej, jeśli włosie jest średniej twardości.

Warto tez rozważyć zakup szczoteczki elektrycznej, która znakomicie czyści powierzchnię zębów. Szczotkując, powinniśmy oczyścić wszystkie powierzchnie zębów i język. Następnie należy wyczyścić przestrzenie między zębowe nitką dentystyczną, a do płukania użyć specjalnego płynu. Pomaga on usunąć bakterie i zapobiega ich szybkiemu odnawianiu się.

Efekty wybielania widoczne już po 5 dniach sprawdź jak >>>

Dbanie o zęby obejmuje też regularne wizyty u stomatologa. Kontrola dentystyczna powinna odbywać się raz na pół roku, to pozwoli szybko zauważyć ewentualne ubytki i wypełnić je. Warto korzystać też raz na jakiś czas z oczyszczania zębów z kamienia, a także lakierowania ich co pokrywa bruzdy, jakie w przyszłości może zaatakować próchnica.

Wybielanie zębów u stomatologa

W klinikach dentystycznych znajdziemy szeroką ofertę zabiegów wybielających. Wciąż bardzo popularne jest wybielanie metodą nakładkową. Polega to na tym, że choć zabieg częściowo przeprowadzany jest przez lekarza, duża jego cześć odbywa się w domu. Stomatolog przygotowuje specjalną nakładką, która wypełnia aktywnym żelem. To pierwszy etap.

Kolejny to nakładanie każdego dnia na noc nakładki z żelem już przez pacjenta. Oczywiście, jest on cały czas w kontakcie z lekarzem i pod jego opieką. Zaletą tej metody jest jej skuteczność i stosunkowo niska, w porównaniu z innymi, cena. Wada to dość długi czas trwania kuracji. Znacznie szybciej wybielimy zęby jeśli skorzystamy z wybielania lampą beyond.

Ibright wybielanie zębów w domu

Polega to na nałożeniu na zęby aktywnie wybielającej substancji i naświetlaniu ich specjalna lampą. Cały zabieg zajmuje się więcej niż dwie godziny. Popularne jest także stosowanie lasera. Coraz częściej wybielanie możemy przeprowadzić w luksusowych klinikach dentystycznych, zwanych dental Spa, gdzie po zabiegu możemy skorzystać z szeregu zabiegów relaksujących, a także wybrać się na turnus upiększający, podczas którego zadbamy nie tylko o śnieżnobiały uśmiech, ale też o szczuplejsze i zadbane ciało i skorzystamy z porad stylistów i dietetyków.

Skuteczną alternatywą jest wybielanie zębów w domu zestawem Ibright.

 Powiązane wpisy
Komentarze do wpisu: Ibright wybielanie zębów
  1. Barbara
  2. Andrzej
  3. Celina
Skomentuj wpis: Ibright wybielanie zębów

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *