Goji berry 500 jagody goji na odchudzanieGoji Berry 500

zł 117
7.6

skuteczność działania

9.9/10

szybkość działania

7.6/10

trwałość rezultatów

7.9/10

brak skutków ubocznych

7.4/10

dostępność na rynku

5.4/10

Zalety

  • Średnia utrata wagi 10 kg w miesiąc
  • Brak efektów ubocznych
  • Zapewnia maksymalne spalanie tłuszczu

Główne Składniki

  • Znaczne ilości antyoksydantów
  • Tryptofan poprawiajacy nastrój
  • Ekstrakt z himalajskich jagód Goji
  • Witamina C

Goji Berry 500 to skuteczne tabletki na odchudzanie, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród osób szukających skutecznego sposobu na pozbycie się nadwagi i skuteczne odchudzanie.
Warto zauważyć, że tabletki Goji Berry 500 są szczególnie skuteczne jeżeli chcemy szybko schudnąć, czyli możemy tu liczyć na szybką utratę zbędnych kilogramów nadwagi. Opinie na temat Goji Berry 500, które możemy znaleźć w internecie pokazują że jest to skuteczny suplement na schudnięcie.

Ile można schudnąć w miesiąc stosując tabletki zawierające jagody goji? Zapewne wiele osób może poczuć się rozczarowanych tym, ze większość specjalistów uważa, iż bezpieczne odchudzanie to 1 do 2kg na miesiąc.  Cóż to jest jeśli pragnie się stracić 20kg. Oczywiście jest to tylko pierwszy krok w wyrobieniu sobie właściwych przyzwyczajeń dietetycznych, jednak od razu powiedzmy sobie szczerze, że cudowne diety nie istnieją. Utrata 2kg miesięcznie tkanki tłuszczowej jest wynikiem bardzo dobrym.

Ile można schudnąć w miesiąc bezpiecznie?

goji berry 500Jeśli zauważymy, że chudniemy szybciej, jest to sygnał, iż dzieje się coś niedobrego. Większe spadki wagi oznaczają bowiem, że wraz z tłuszczem tracimy mięśnie. To spowoduje osłabienie i spowolni nasz metabolizm, czyli prędzej czy później wrócimy do poprzedniej wagi – tyle, że w gorszej kondycji i zdrowiu. Z tego powodu odradzamy wszelkie „cudowne diety”. To co opisujemy nie działa w kategorii „robienia formy na lato” w ciągu 2 miesięcy.

Zamiast tego może, choć nieco wolniej, zapewnić nam formę i atrakcyjną sylwetkę na długie lata, a być może także znacznie przedłużyć życie. Dieta odchudzająca nie musi oznaczać rezygnacji z wszystkich przyjemności związanych z jedzeniem. Wytłumaczę to na prostym przykładzie. Są osoby, które podejmują decyzję o odchudzaniu i przestają jeść słodycze. Trwają w swoim postanowieniu miesiąc lub dwa, a następnie rzucają się na upragnioną przyjemność i zjadają całą tabliczkę czekolady na raz.

Potem już rusza lawina i pojawia się osławiony efekt jojo. Nic by się nie stało gdyby jedli jedną lub dwie kostki czekolady dziennie.W skali miesiąca mogliby zjeść więcej słodyczy, a nie miałoby to negatywnego wpływu na ich sylwetkę. Tak więc dieta polega na kontrolowaniu przyjemności w sposób racjonalny!

Odchudzanie z Goji Berry 500

Poprzednio pisaliśmy na temat szkodliwości głodówek. Skoro więc głodówka jest taka szkodliwa, to może wystarczy zmniejszyć ilość posiłków? Zapewne mniejsza ilość posiłków nie wyrządzi tyle szkód co radykalne głodzenie się, jednak choć w mniejszym stopniu – działa podobnie. Mała ilość posiłków jest podstawowym czynnikiem, który powoduje gromadzenie się tkanki tłuszczowej. Ze względu na obecne warunki pracy i życia coraz więcej osób je tylko 2 razy dziennie. Zazwyczaj drugi, wieczorny posiłek jest bardzo obfity.

suplementy diety

Kliknij Tutaj i sprawdź na stronie producenta

Dlatego właśnie organizm magazynuje zapasy w postaci tkanki tłuszczowej. Skutek jest taki, że mięśnie i narządy nie są prawie wcale odżywiane, natomiast zwiększają się pokłady tłuszczu. Na skutek tego spada wydolność fizyczna i psychiczna organizmu. Im mniej posiłków w ciągu doby, tym wolniejsza przemiana materii. Wolna przemiana materii powoduje szybsze biologiczne starzenie się.

Każda zdrowa dieta ma na celu zwiększenie, a nie zmniejszenie przemiany materii. W świetle tego co już napisałem zaproponuję pierwszy krok w kierunku zdrowego i racjonalnego odżywiania. Zanim zaczniemy się zastanawiać co należy jeść, a czego unikać, spróbujmy zwiększyć ilość spożywanych w ciągu dnia posiłków. Wiec tak naprawdę ile można schudnąć w miesiąc stosując Goji Berry 500?

odchudzanie z goji berry 500

To co dotychczas jedliśmy w ciągu 2-3 posiłków rozłóżmy na 4-5, a po pewnym czasie nawet na 6 mniejszych posiłków. To pierwszy krok w kierunku lepszej sylwetki. Jeśli uda się w tym wytrwać przez kilka tygodni, zapewne utracimy 1-2 kg tkanki tłuszczowej. Nie spowoduje to też żadnych ujemnych skutków dla zdrowia, a wręcz przeciwnie.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Goji berry 500 jagody goji na odchudzanie

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *