Femmax tabletki na libido dla pańFemmax

zł 139
9.2

skuteczność działania

9.9/10

szybkość działania

9.5/10

trwałość rezultatów

8.7/10

brak skutków ubocznych

10.0/10

dostępność na rynku

7.8/10

Zalety

 • Podnosi libido do maksymalnego poziomu
 • Wzbogaca Twoje życie seksualne
 • Femmax sprawi, że łatwiej osiągniesz orgazm
 • Femmax jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku
 • Zaakceptowany przez specjalistów

Główne Składniki

 • Ekstrakt z Tribulus Terrestris
 • Żeń-szeń syberyjski i Żeń-szeń koreański
 • Ekstrakt z ziela Damiana
 • Ekstrakt z liści karczocha
 • Muira puama

Femmax tabletki na libido dla pań. Brak ochoty na seks? Problemy z orgazmem? Spostrzegłaś, że kiedyś seks sprawiał Ci więcej przyjemności? Dowiedz się od czego zależy poziom Twojego libido! Sprawdź, co możesz zrobić, aby Twoje intymne kontakty z partnerem stały się cieplejsze!

Czym dokładnie jest libido?

Kiedy mówimy o libido, mamy na myśli pobudzenie seksualne. Chodzi również o chęć do zaspokojenia potrzeb, które pojawiają się na tym tle. Określa się to także mianem potencji seksualnej. Jest to też pewna zdolność do określonych reakcji seksualnych, a także wykonywania zadań takich, jak rozpoczęcie stosunku, jego utrzymanie i wreszcie doprowadzenie do końca, który będzie dawał satysfakcję obu stronom.

U panów obserwuje się większą niż u kobiet potencję. Jej definicja bardzo silnie związana jest z pobudliwością seksualną, czyli czymś, co określane jest mianem podatności na reagowaniem seksualnym podnieceniem na skutek czynnika, który działa z zewnątrz. Ma ona również związek z długością oraz szybkością tego, jak przebiega reakcja seksualna. W przypadku mężczyzn pobudliwość jest o wiele większa. To właśnie u panów podniecenie pojawia się szybciej. Oni także szybciej dochodzą do orgazmu.

W przypadku kobiet sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. Występują bowiem istotne czynniki, wśród których najważniejszym jest psychika. W tym wypadku mężczyzna musi liczyć się z tym, że ze strony kobiety pojawią się określone rodzaje hamulców, lub zdecydowanie mniejsza wyobraźnia seksualna.

Dla przedstawicielek płci pięknej liczy się nie tylko sam akt seksualny, ale również mężczyzna, z którym się kochają. Znaczenie ma jego doświadczenie oraz kultura. Jeżeli przyjmiemy punkt widzenia kobiety, to okaże się, że największe znaczenie mają uczucia, którymi obdarza ona mężczyznę.

Jak powstają nasze reakcje seksualne – Femmax

femmax na libidoSeksualność zależna jest od czynników biologicznych, psychicznych oraz społeczno – kulturowych. Do tych pierwszych zalicza się przede wszystkim zachodzące w naszym ciele procesy biologiczne, fizjologiczne, reakcje seksualne o charakterze specyficznym, związki anatomii z fizjologią tkanek, narządów oraz układów tworzących nasze ciało. Tabletki na libido Femmax skutecznie eliminują problem niskiego libido.

Działania układu neuroendokrynnego, hormonalnego, nerwowego oraz naczyniowego gwarantują prawidłowy przebieg reakcji seksualnych. Zależy on również od funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego, którego zadaniem jest sterowanie rozmaitymi funkcjami oraz przekazywaniem informacji w naszym ciele.

Oznacza to, że nasze reakcje seksualne uzależnione są od neurotransmiterów, do których zalicza się adrenalinę, dopaminę (odpowiedzialna za wzmaganie aktywności seksualnej), serotoninę (sprawia, że aktywność seksualna ulega zahamowaniu), acetylocholinę, histaminę, kwas asparaginowy oraz kwas glutaminowy.

Zależność kobiecych zachowań seksualnych od hormonów to zagadnienie odznaczające się niezwykłym stopniem złożoności. Poziomy kobiecych hormonów płciowych podlegają cyklicznym zmianom, co ma związek z cyklem miesięcznym kobiety. Również w czasie ciąży oraz karmienia piersią podlegają one zmianom.

Ich modyfikacja następuje również wskutek czynników psychicznych. Hormonami, które decyduję o sile popędu płciowego w przypadku pań są androgeny. U kobiet produkowane są one głównie przed nadnercza. Seksualna aktywizacja kobiety możliwa jest dzięki działaniu estrogenów, które również zwiększają seksualną atrakcyjność pań. Progesteron ma natomiast działanie przeciwne.

Skutecznie obniża on aktywność seksualną i sprawia, że kobiety czują się mniej seksualnie atrakcyjnie. Przypuszczać można, że popęd seksualny u kobiet powinien być najsilniejszy w czasie trwania owulacji. Trzeba jednak pamiętać, że aktywność seksualna pań w tym okresie jest często bardzo silnie hamowana przez czynniki o podłożu psychicznym. Zalicza się do nich na przykład lęk przed zajściem w nieplanowaną ciążę.

Cykl reakcji seksualnej

To, jak przebiega reakcja seksualna u obu płci uzależnione jest od cech indywidualnych. Zalicza się do nich między innymi:

 • stan zdrowia;
 • wiek;
 • budowę ciała;
 • temperament;
 • uczucia, jakimi darzymy partnera

Najdłuższą fazą jest faza podniecenia. To od partnerów jest uzależnione jest przebieg gry miłosnej będzie ją przedłużał czy przerywał. W przypadku mężczyzn reakcje seksualne mają na ogół bardzo zbliżony do siebie przebieg. U kobiet jest z tym różnie.

Reakcje seksualne uzależnione są bowiem nie tylko od rodzaju bodźców, ale również od tego jak są intensywne. Kobiety podniecają się o wiele wolniej niż mężczyźni, co ma związek z fizjologią organizmu. Różnica dotyczy także mniejszej wyobraźni seksualnej. Kobiety nacisk kładą przede wszystkim na uczucia, hamulce psychiczne oraz to, czy bodźce dotykowe mają charakter ciągły.

suplementy diety

Femmax na stronie producenta >>>

Kolejną fazą jest faza plateau. Tutaj następuje systematyczny wzrost podniecenia. W przypadku kobiet mięśnie stają się napięte. Na twarzy wyraźnie dostrzec można skurcze. Zmianie ulega położenie łechtaczki. To właśnie w tej fazie występuje charakterystyczny rumieniec seksualny. Dochodzi do przyspieszenia oddechu.

Kobiety o wiele szybciej osiągają orgazm w trakcie masturbacji. Spowodowane jest to tym, że kobieta zna swoje ciało i dostosowuje stymulację do jego potrzeb. W przypadku kobiet wskazać można trzy miejsca, które są szczególnie wrażliwe na seksualną stymulację.

Dwa z nich znajdują się w pochwie (słynny punkt G leżący na przedniej ściance pochwy oraz drugi punkt położony na tylnym sklepieniu pochwy), trzeci to łechtaczka – dokładnie jej żołądź. W przypadku kobiet orgazm bardzo często pojawia się na skutek stymulowania łechtaczki – tyczy się to od 60 do 80% kobiet.

Inne panie dochodzą do orgazmu wtedy, kiedy stymulowana jest łechtaczka, brodawki oraz dochodzi do stosunku płciowego. Tylko około 20 – 30% kobiet osiąga orgazm na skutek penetracji pochwy.

Co sprawia, że kobiece libido jest niskie?

Czynniki, które prowadzą do obniżenia się popędu seksualnego u kobiet podzielić można na trzy grupy:

Pierwszą z nich są czynniki biologiczne:

Na popęd seksualny zarówno kobiet, jak i mężczyzn niezwykle silnie wpływa gospodarka hormonalna. Chodzi o stężenie takich hormonów, jak androgeny, hiperprolaktynemia, hipoestrogenizm, serotonina i hormony tarczycy (znaczenie ma tu zarówno nadczynność, jak i niedoczynność tego gruczołu).

Nie można zapominać również o zaburzeniach metabolicznych, których przykładem jest cukrzyca. W jej przypadku kobiety borykają się nie tylko z utratą libido, ale również mniejszym nawilżeniem pochwy. Do czynników biologicznych zalicza się również menopauza oraz choroby i zaburzenia mające podłoże psychiczne.

Do tych ostatnich zalicza się przede wszystkim stany lękowe oraz depresję.

Kolejną grupę stanowią czynniki psychogenne:

Do nich zalicza się rozmaite urazy na tle seksualnym (włącznie z wykorzystywaniem seksualnym w okresie dzieciństwa), niewłaściwe środowisko rodzinne (nieprawidłowa komunikacja z rodzicami, zaburzenia identyfikacji z rodzicem, nadmierny rygoryzm rodziców, nieudane małżeństwo rodziców bądź brak rodziców), indywidualne cechy osobowościowe oraz temperamentalne.

Zaliczamy do nich na przykład skłonność do zachowań agresywnych, niestabilność emocjonalną, zaburzenia identyfikacji płciowej, tłumienie uczuć, ukryty homoseksualizm). Do czynników psychogennych zalicza się także zbyt mocno zaznaczony system norm oraz szereg uwarunkowań, które pojawiły się na skutek wcześniej podejmowanych zachowań seksualnych.

Mogą to być na przykład określone fory masturbacji, urazy uczuciowe czy zbytnio wybujała wyobraźnia erotyczna. Istotną grupę czynników psychogennych stanowi strach przed seksualnością oraz własną rolą płciową.

Kolejną, ostatnią już grupę stanowią czynniki społeczne:

Do nich zalicza się między innymi presja wywierana przez grupę lub jednostkę, nieakceptowanie określonych zachowań seksualnych oraz zjawisk, brak wiedzy w zakresie edukacji seksualnej (tyczy się to między innymi braku wiedzy z zakresu mechanizmów fizjologicznych i anatomii ludzkiego ciała), wiara w przesądy, przyjmowanie negatywnej postawy wobec seksualności, co wyniesione zostało z domu rodzinnego, błędy popełniane przez rodziców w procesie wychowania, stereotypy kulturowe, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie, a które utrwaliły się na skutek procesu wychowania.

Związek między libido a stresem

Kiedy jesteśmy narażeni na stres, w naszej przysadce mózgowej uwalniają się hormony stresu. To właśnie dzięki nim wyzwala się energia, którą możemy wykorzystać albo do ataku, albo do obrony. W czasie stresu przysadka wydziela zwiększone ilości prolaktyny, czyli hormonu, który uwalnia się w momencie osiągnięcia orgazmu. Ten sam hormon wytwarzany jest w trzech pierwszych miesiącach ciąży oraz w okresie noworodkowym.

Jeśli stres będzie miał charakter chroniczny, to poziom prolaktyny istotnie się nasili. W efekcie może dojść do zaburzeń płodności, oraz libido. Typowe będą także objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Uwalnianie się prolaktyny sprawia, że zwiększa się poziom potrzeb o charakterze emocjonalnym.

Jednocześnie dochodzi do zmniejszenia potrzeb seksualnych. Jest to stary mechanizm obronny, którego korzeni szukać należy jeszcze w czasach, kiedy żyliśmy w jaskiniach, a skutecznym sposobem radzenia sobie z tym problemem jest Femmax.

Do czynników stresogennych, które zmniejszają ochotę na seks zalicza się:
 • lęk przed zajęciem w ciążę;
 • silne pragnienie zajścia w ciążę;
 • leczenie niepłodności;
 • zmniejszenie związku emocjonalnego między partnerami;
 • ból pojawiający się w trakcie stosunku;
 • niska ocena własnej seksualnej atrakcyjności;
 • zaburzenia o charakterze metabolicznym oraz psychicznym

Do stresorów, które nie mają bezpośredniego związku z seksualnością zalicza się:
cechy osobowościowe – silne poczucie odpowiedzialności oraz nasilone poczucie bezradności;
stresy dnia codziennego, które wynikają z rosnącej intensywności życia oraz jego coraz większym tempem.

Związki między libido a depresją

Prowadzone badania pokazują, że osoby, które zażywają leki o działaniu antydepresyjnym bardzo często decydują się na ich odstawienie. Wpływają one bowiem na potencję. Aby jednak uniknąć skutków ubocznych zażywania leków antydepresyjnych, warto sięgnąć po zioła, lub tabletki na potencję i libido Femmax. Zawsze jednak przed rozpoczęciem takiej kuracji należy skonsultować się z lekarzem.

Związek między libido a cukrzycą

W przypadku mężczyzn chorujących na cukrzycę bardzo często mamy do czynienia z powikłaniami, które przekładają się także na funkcjonowanie w sferze seksualnej. Często zaburzenia dotyczą erekcji. Również u kobiet mogą pojawić się zaburzenia seksualne, chociaż jest o o wiele rzadsze zjawisko. Zaburzenia, które w przypadku cukrzycy występują u mężczyzn mają charakter psychogenny i organiczny. U kobiet podłoże ma na ogół charakter psychiczny.

Do głównych objawów cukrzycy u kobiet zalicza się oziębłość płciową, bolesne stosunki oraz pochwicę. Kobiety, które w związku z cukrzycą cierpią na zaburzenia seksualne cechują się negatywnym nastawieniem do własnej choroby. Jednocześnie dużo mniej korzystnie oceniają skutki terapii. Pojawić mogą się również objawy depresji. Wpływa to także na ocenę związku partnerskiego.

libido

Związek między libido a menopauzą

Po czterdziestce w organizmie kobiety zachodzi szereg zmian fizjologicznych. Mogą one w sposób ujemny wpływać na seksualność pań. Obniżeniu ulega czucie w miejscach erogennych, faza orgazmu staje się krótsza, łechtaczka jest mniej nabrzmiała, a przekrwienie gruczołów sutkowych zdecydowanie mniejsze.

Wszystkie zmiany spowodowane są zmianami w gospodarce hormonalnej kobiecego organizmu. W okresie menopauz kobiety często uskarżają się na suchość pochwy, która z kolei prowadzi do powstawania podrażnień, nadżerek wywołujących ból oraz pojawienia się krwawienia z narządów intymnych.

Do tego dochodzi często bardzo duży dyskomfort psychiczny, który ma bezpośredni związek z niższą niż dotychczas aktywnością fizyczną, a także lękiem przed seksualnością. Kobieta boi się negatywnych uczuć. Obniżenie libido w przypadku kobiet w okresie menopauzy dotyczy aż 94% pań. 100% kobiet otwarcie przyznaje, że okres menopauzy to utrata satysfakcji z kontaktów seksualnych. Tu przychodzi z pomocą Femmax.

Jak poradzić sobie z niskim poziomem libido?

Leczenie takiego stanu zależy przede wszystkim od jego podłoża. W zdecydowanej większości przypadków ginekolodzy proponują kobietom terapię hormonalną. Trzeba jednak pamiętać, że mogą one prowadzić do licznych skutków ubocznych. Zalicza się do nich nadmierne owłosienie oraz problemy z wątrobą. Tabletki na libido Femmax skutecznie likwidują problemy związane z niskim libido u pań.

Wielu lekarzy zaleca psychoterapię, której skuteczność uzależniona jest jednak od temperamentu i charakteru pacjentki, która z niej korzysta. Skuteczną metodą jest natomiast ziołolecznictwo. Przyjmowanie preparatów, których skład oparty jest o zioła (Femmax), to zwiększenie pewności siebie kobiety w intymnych sytuacjach, zredukowanie objawów stresu, a także wyraźne skrócenie czasu, który kobiecie potrzebny jest na to, aby osiągnąć orgazm.

Do tego odpowiednio dobrane zioła sprawiają, że kobieta nie tylko silniej przeżywa orgazm, ale również na szansę na to, aby w czasie jednego stosunku przeżyć ich więcej.

Czytaj więcej o tabletkach na libido Femmax na stronie producenta >>>

 

femmax

Femmax tabletki na libido dla pań

Femmax zł 139 9.2 skuteczność działania 9.9/10 szybkość działania 9.5/10 trwałość rezultatów 8.7/10 brak skutków ubocznych 10.0/10 dostępność na rynku 7.8/10 Zalety Podnosi libido do maksymalnego poziomu Wzbogaca Twoje życie seksualne Femmax sprawi, że łatwiej osiągniesz orgazm Femmax jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku Zaakceptowany przez specjalistów Główne Składniki Ekstrakt z Tribulus Terrestris Żeń-szeń […]

0 komentarzy
porn pro pills

Porn Pro Pills tabletki na przedłużenie stosunku

Femmax zł 139 9.2 skuteczność działania 9.9/10 szybkość działania 9.5/10 trwałość rezultatów 8.7/10 brak skutków ubocznych 10.0/10 dostępność na rynku 7.8/10 Zalety Podnosi libido do maksymalnego poziomu Wzbogaca Twoje życie seksualne Femmax sprawi, że łatwiej osiągniesz orgazm Femmax jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku Zaakceptowany przez specjalistów Główne Składniki Ekstrakt z Tribulus Terrestris Żeń-szeń […]

0 komentarzy
femin plus

Femin Plus tabletki na libido dla pań

Femmax zł 139 9.2 skuteczność działania 9.9/10 szybkość działania 9.5/10 trwałość rezultatów 8.7/10 brak skutków ubocznych 10.0/10 dostępność na rynku 7.8/10 Zalety Podnosi libido do maksymalnego poziomu Wzbogaca Twoje życie seksualne Femmax sprawi, że łatwiej osiągniesz orgazm Femmax jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku Zaakceptowany przez specjalistów Główne Składniki Ekstrakt z Tribulus Terrestris Żeń-szeń […]

0 komentarzy


Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Femmax tabletki na libido dla pań

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *