Diet Booster bloker apetytuDiet Booster

zł 159
9.2

skuteczność działania

9.8/10

szybkość działania

9.6/10

trwałość rezultatów

9.9/10

brak skutków ubocznych

8.7/10

dostępność na rynku

7.8/10

Zalety

 • Likwiduje uczucie głodu
 • zwiększa efektywność spalania tłuszczu
 • uzupełnia witaminy i mikroelementy
 • Likwiduje brak energii

Główne Składniki

 • Green tea extract
 • Tyrosine
 • Bitter orange extract
 • Guarana extract
 • Tribulus Terresis

Diet Booster jest niezwykle skutecznym środkiem wspomagającym dietę 5:2. Prawie całkowicie likwiduje uczucie głodu i dodaje mnóstwo energii. Sprawia, że spalanie tłuszczu jest o wiele bardziej efektywne, uzupełnia organizm w niezbędne witaminy i mikroelementy.

Działanie Diet Booster jest całkowicie naturalne i nie powoduje żadnych efektów ubocznych. 5:2 Diet Booster możemy kupić w dwóch różnych formułach:

 • formuła dla kobiet (Diet Booster Women)
 • formuła dla mężczyzn (Diet Booster Men).

Suplement w wersji dla kobiet ma dodatkową zdolność kontrolowania gospodarki hormonalnej organizmu, oraz wpływa pozytywnie na włosy, paznokcie i skórę.

Z kolei formuła Diet Booster przeznaczona dla mężczyzn silnie poprawia libido i utrzymuje testosteron na odpowiednim poziomie. 5:2 Diet Booster sprawi, że przejdziesz bezproblemowo przez dietę, w efekcie czego zgubienie zbędnych kilogramów będzie przyjemne i łatwe.

Diet Booster dawkowanie

Przyjmujemy  kapsułki trzy razy dziennie, przed każdym głównym posiłkiem, rano, w południe i wieczorem.

Bezpieczne odchudzanie i stosowanie diet odchudzających jest od dłuższego czasu bardzo modne. Odchudzają się wszyscy bez względu na wiek, wykonywany zawód, czy statut materialny. Chęć zmniejszenia swojej masy ciała najczęściej podyktowana jest nie tyle skutkami zdrowotnymi, co sezonowym trendem. W różnych kolorowych gazetach pojawiają się diety cud, oferujące szybki spadek wagi w krótkim czasie; w dodatku prawie bez wyrzeczeń.

Można zaobserwować tendencję pojawiania się tego rodzaju materiałów, szczególnie w okresie wiosenno-letnim, przed sylwestrem lub po dłuższej przerwie świątecznej. Wtedy kolorowe magazyny przyciągają natłokiem pięknych, młodych i szczupłych ciał, z umieszczonymi obok niesamowitymi dietami.

Odchudzanie – wiele możliwości wyboru

diet boosterObecnie mamy wiele możliwości w wyborze diet niekonwencjonalnych, bazujących na głodówkach lub eliminacji wybranych składników odżywczych – są to diety jednostronne jak: dieta białkowa, białkowo-tłuszczowa, ubogo węglowodanowa i owocowa. Zazwyczaj w trakcie ich stosowania dochodzi do szybkiego spadku masy ciała. Jednak są one obarczone dużym ryzykiem skutków ubocznych, szczególnie podczas długiego i częstego stosowania.

Niepożądane efekty typu niedobór witamin i składników mineralnych. Zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, utrata białka, a w konsekwencji poważne i nieodwracalne uszkodzenia w organizmie. W takich przypadkach, oprócz tkanki tłuszczowej zanikają również mięśnie oraz zdolność organizmu do przeprowadzania procesów budowy, wymiany i regeneracji. Intensywne odchudzanie może być przyczyną jadłowstrętu psychicznego, z którego jest ciężko wyjść na prostą i wrócić do normalności.

Jak pozbyć się efektu jo-jo z diet booster

Najbardziej widocznym i nierzadkim skutkiem “cudownego odchudzania” jest tak zwany efekt jo-jo. Jest on krokiem w stronę otyłości, a nie już tylko małej nadwagi. Kolejnym aspektem wpływającym na naszą podświadomość jest reklamowanie produktów wspomagających odchudzanie, a nawet takich, które zrobią “czarną robotę” za nas. Wycelowane są one w osoby z ciągłym brakiem czasu i chcące mieć zgrabną sylwetkę bez wysiłku i wyrzeczeń.

suplementy diety

Diet Booster na stronie producenta >>

Taki asortyment opiera swoje działanie na przyspieszeniu przemiany materii i lub jednoczesnym zmniejszeniu łaknienia. Ale czy na pewno jest bezpieczny? Czy daje pożądane efekty, czy aby nie będzie trzeba co jakiś czas sięgać po niego ponownie? Swoją “cegiełkę” dokładają wideoklipy, lub też pokazy mody promujące bardzo chude osoby. To wszystko oddziałuje na psychikę osób z nadwagą, otyłością lub po prostu chcących coś w sobie poprawić.

Najczęściej “ofiarami” tego typu działań padają młode dziewczyny i osoby bardzo zdesperowane, chcące uzyskać pożądany efekt tu i teraz. Nie patrzą na poniesione koszty (nie tylko te materialne). Najgorsze przypadki to te, w których nie liczenie się z kosztami prowadzi do działań typu połykanie larw tasiemca uzbrojonego, czy innych podobnych świństw. Przed podjęciem decyzji jakie wybrać odchudzanie powinniśmy się zastanowić, czy na pewno to wszystko powyżej jest nam potrzebne?

Dlaczego diet booster to dobry wybór?

Przecież efekty długofalowe są lepsze, a przede wszystkim nie działamy wbrew swojemu organizmowi, a tym samym zdrowiu. Jeśli chcemy obniżyć swoją masę ciała, a przy tym zachować zdrowie i nie wpaść w pułapkę jo-jo, to najbezpieczniejsze efekty długofalowe daje powolny spadek masy ciała w granicach 0,5-1,0 kg/tydzień. Rezultaty takie osiąga się przy stosowaniu diety ubogo energetycznej, bogato resztkowej, z ograniczeniem zawartości węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym i o wysokiej zawartości tłuszczu.

Diet booster wspomaga odchudzanie

Oprócz stosowania powyższej diety należy działać wielopoziomowo, czyli nie wystarczy przygotowywać posiłków z odpowiednio dobranych produktów i przy pomocy dozwolonych technik kulinarnych. Należy zmodyfikować swój cały styl życia, a zminimalizujemy narażenie organizmu na dolegliwości i choroby. Elementem dopełniającym zdrowy styl życia jest aktywność fizyczna, która odpowiednio dobrana do wieku i możliwości organizmu daje same korzyści i umożliwia bezpieczne odchudzanie.

Każdy ma prawo wyboru: odchudzanie zdrowe i z głową, lub wydawanie pieniądze na różne niesprawdzone wynalazki, a przy tym ponosić niechciane konsekwencje – pytanie tylko po co? Lepiej pójść do dietetyka, który nam pomoże uporać się z nadprogramowymi kilogramami, lub kupić sprawdzone i bezpieczne tabletki na odchudzanie.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Diet Booster bloker apetytu

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *