Zielona kawa – czy odchudza?zielona kawa tabletkiCzy zielona kawa odchudza? Otyłość i przybieranie na wadze jest poważnym problemem szerzącym się w naszym społeczeństwie. To jest bardzo osobista sprawa, która powoduje, że wiele osób próbuje schudnąć za pomocą różnych środków i metod.

Niekiedy frustrujący jest fakt, że na rynku suplementów i tabletek odchudzających, jest wiele specyfików słabo działających i nie powodujących oczekiwanej utraty masy ciała. Dla osób które poszukują najnowszych i najskuteczniejszych produktów powodujących szybki i bezpieczny efekt dobrym wyborem może okazać się zielona kawa.

Badania kliniczne i osobiste sukcesy wielu osób potwierdzają fakt, że zielona kawa działa odchudzająco.

W jaki sposób działa zielona kawa?

Substancja czynna w nieprażonych ziarnach kawy o nazwie kwas chlorogenowy, okazała się hamować glukozę, która jest uwalniana do krwi, zmuszając organizm do poszukiwania innych źródeł energii, takich jak zmagazynowane zapasy tłuszczu. Organizm zaczyna przerabiać zmagazynowane pokłady tłuszczu na energię. Powoduje to utratę wagi, w wielu przypadkach jest to aż do 10kg w 4-6 tygodni.

Jeśli już od dawna próbujesz schudnąć z mizernym skutkiem, zainteresuj się suplementem jakim jest zielona kawa. Suplementy zawierające zieloną stanowią nieocenioną pomoc w wyeliminowaniu zapasów tłuszczu i pomagają osiągnąć idealną wagę ciała – raz i na zawsze.

zielona kawa

 

Tabletki na odchudzanie zielona kawa

Obecnie na rynku mamy do wyboru wiele produktów pomagających schudnąć i zgubić nadwagę. Jednak wiele z tych cudownych tabletek odchudzających okazało się być mało skutecznymi.

Zielona kawa to zupełnie coś innego. Produkty zawierające ekstrakt z zielonej kawy na odchudzanie są niesamowicie skuteczne i zyskują coraz liczniejszą grupę zwolenników, zarówno po stronie zadowolonych konsumentów, jak i ekspertów od odchudzania.

Zielona kawa pomaga schudnąć bez wyczerpujących treningów na siłowni, czy głodowania.

Zielona kawa dawkowanie

Tabletki z zieloną kawą Green Coffe Plus dla najskuteczniejszego działania stosujemy dwa razy dziennie. Jedną kapsułkę po śniadaniu, drugą wieczorem po kolacji. Jeśli chodzi o inne tabletki na odchudzanie zielona kawa, należy dokładnie zapoznać się z etykietą produktu, gdyż w zależności od producenta mogą zawierać trochę inne składniki.

Korzyści zdrowotne wynikające ze stosowania zielonej kawy

Oprócz znacznej utraty masy ciała, zielona kawa przynosi korzyści zdrowotne, które pomogą Ci utrzymać dobry stan zdrowia, włącznie z doskonałą kontrolą wagi. Zielona kawa będzie dodatkowo wywierać pożądane korzyści dla zdrowia:

1). Zmniejszenie ryzyka zachorowania na raka: zielona kawa ma właściwości przeciwutleniające, które pomagają zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka. Kwas chlorogenowy należy do grupy polifenoli przeciwdziałających aktywności substancji rakotwórczych w krwi, tym samym zmniejsza progresję nowotworu.

2). Zarządzanie i kontrola cukrzycy: aktywny składnik zielonej kawy – kwas chlorogenowy pomaga obniżyć poziom cukru we krwi. Kwas ten hamuje proces glikogenolizy. Prowadzi to do uwalniania energii z komórek tłuszczowych. Ma to podwójne znaczenie, ponieważ redukuje poziom zapasów tłuszczu, co prowadzi do utraty wagi i zmniejsza poziomu cukru we krwi.

3). Poprawa zdrowia serca: zielona kawa jest dobra dla kondycji serca, ponieważ obniża poziom homocysteiny w osoczu. Dodatkowo kwas chlorgenowy w zielonej kawie wzmaga produkcję witaminy E i hamuje aktywność wolnych rodników, aby promować efektywne funkcjonowanie serca.

4). Kontrola przepływu krwi: zielona kawa oprócz zwiększenia wydajności cieplnej jest również skuteczna, w zapewnieniu optymalnego krążenia krwi, stąd może redukować nadciśnienie.

 Gdzie kupić kapsułki zielona kawa?

Najczęściej wybieranym preparatem zawierającym ekstrakt z zielonej kawy jest suplement GREEN COFFEE Plus. Zielona kawa  w tabletkach jest bardzo prosta w stosowaniu. Możesz mieć ją zawsze w torebce i stosować zgodnie z dawkowaniem. Green coffee ma przystępną cenę i dobrą jakość składników, przez co spełnia oczekiwania bardzo wymagających osób.

Odwiedź stronę www.greencoffeeplus.pl, a dowiesz się wiele więcej o green coffee i jej działaniu.

 

zielona kawa na odchudzanie

 

 Powiązane wpisy
Komentarze do wpisu: Zielona kawa – czy odchudza?
  1. Aneta
  2. magda
  3. Zbigniew
  4. mirka
    • maszka
  5. Klara
Skomentuj wpis: Zielona kawa – czy odchudza?

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *