Culevit leczenie i profilaktyka nowotworówculevit nowotwory

Culevit to suplement diety zawierający aktywne składniki, takie jak aminokwasy oraz witaminy, które biorą udział w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Suplement diety Culevit przyjmuje się w celu wzmocnienia organizmu lub jego regeneracji.

koszyk suplementy

 

 

 

Aktywne składniki tego suplementu to aminokwasy o różnej strukturze chemicznej (fenyloalanina, tryptofan, metionina, arginina, histydyna, tyrozyna); witaminy (C, B6, B2, biotyna) oraz adenina, które zdecydowanie silnie i skutecznie wspierają najważniejsze procesy fizjologiczne w naszym organizmie, a zwłaszcza właściwe funkcje układu immunologicznego i metabolizm.

Culevit jest suplementem diety, którego aktywnymi składnikami są aminokwasy, witaminy i składniki odżywcze, skutecznie wspierające ważne procesy fizjologiczne, występujące w naszym organizmie, w celu zapobiegania procesom nowotworowym. Produkt może być stosowany również przez osoby, odchudzające się, lub będące na ścisłej diecie.
Culevit może być wykorzystany do wzmocnienia i zregenerowania organizmu. Składniki czynne kompozycji Culevit są zaangażowane w proces prawidłowego funkcjonowaniu ciała.

Składniki aktywne w Culevit obejmują aminokwasy o różnych strukturach chemicznych ( metionina, fenyloalanina, tryptofan, arginina, histydyna, tyrozyna), witaminy (A, B2, B6, biotyna ) i adeniny, które sprzyjają poprawie skuteczności procesów fizjologicznych w organizmie, a zwłaszcza funkcjonowania układu immunologicznego i metabolizmu.

Wielu naukowców i badaczy z całego świata stara się znaleźć skuteczne środki medyczne przeciw nowotworom złośliwym. Biochemik Gyula Kulchar, w wyniku badań, które oparte były na warunkach teoretycznych, stwierdził, że w naszym ciele jest oryginalny, a dotychczas nieznany mechanizm ochronny, który zapobiega pojawianiu się i rozwojowi nowotworów. Jego badania doprowadziły do ​​szeroko nagłośnionego uznania w kręgach medycznych biorących udział w badaniu guzów na całym świecie.

Culevit to ochrona przed nowotworami

W każdym organizmie nienormalne komórki, które są stale tworzone, w przypadku braku kontroli, prowadziłyby do powstawania guzów. Ale nie zawsze z nieprawidłowych komórek powstają nowotwory złośliwe. Pasywny mechanizm ochrony organizmu połączony z metabolizmem pomaga odróżniać je od normalnych komórek.

Normalne komórki postrzegają składniki odżywcze, które są dla nich dostępne tylko w ilości, która odpowiada ich potrzebom. Komórki nowotworowe pochłaniają wszystko, co znajdują i z tego powodu, mogą one wchłonąć tak wiele cząsteczek, co z kolei może doprowadzić do samozniszczenia (apoptozy).

Jednak organizm potrzebuje wystarczającej ilości składników odżywczych – aminokwasów, witamin i cukrów. Przyjmowane indywidualnie, substancje te nie mają wpływu na wzrost guza. Tylko wtedy, gdy mają odpowiedni stosunek, powodują śmierć komórek rakowych.

Zwykle żywność nie stwarza krytycznego stężenia tych substancji we krwi, więc komórki rakowe nie mają warunków do samozniszczenia (apoptozy). Jeśli otrzymasz codziennie odpowiednie ilości tych substancji, będą one tworzyć niezbędną mieszankę, która doprowadzi do trwałego zniszczenia komórek nowotworowych. Suplement diety Culevit umożliwia dostarczanie tych substancji, jako dodatek do codziennej diety.

Dla kogo zalecany jest Culevit?

Korzystanie z naturalnego suplementu diety Culevit dostępnego w sklepie internetowym Calivita jest zalecane dla wszystkich, ale szczególnie dla tych osób, których mechanizm ochrony pasywnej nie jest w stanie optymalnie funkcjonować (np. osoby starsze z chorobami przewodu pokarmowego, różnymi innymi poważnymi chorobami, po operacji, w okresach nadmiernego spożywania alkoholu, palenia tytoniu, ciągłego stresu, okresach diety, itp.)

Przeciwwskazania

Nie zaleca się jednoczesnego przyjmowania suplementu Culevit i chrząstki rekina (np.Shark Aid) w profilaktyce chorób nowotworowych.

 

Culevit HC0001 skład:
Składniki aktywne/1 tabletka:
L-arginina 78,4 mg
L-fenyloalanina 33 mg
L-histydyna 31 mg
L-metionina 29,8 mg
L-tryptopfan 15,3 mg
L-tyrozyna 1,3 mg
Witamina C 30 mg
Witamina B6 1 mg
Ryboflawina (witamina B2) 0,8 mg
Biotyna 30 μg
Adenina 2,3 mgPowiązane wpisy
Skomentuj wpis: Culevit leczenie i profilaktyka nowotworów

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *