Communiguard elektrosmogelektrosmog communiguard calivitaElektrosmog. W dzisiejszych czasach życie bez elektronicznych urządzeń jest praktycznie trudne do wyobrażenia. Urządzenia w gospodarstwach domowych, komputery oraz najczęściej używane telefony komórkowe (cały czas znajdują się blisko naszego ciała!) są źródłem pola elektromagnetycznego.

COMMUNIGUARD to specjalnie zaprojektowana folia ochronna, wykorzystująca w działaniu zasady biofizyki.

koszyk suplementy diety

 

 

 

Folia na elektrosmog zawiera krzem, który harmonizuje następstwa negatywnego oddziaływania pola elektromagnetycznego. Kiedy używamy nowoczesnej technologii, lub dowolnych urządzeń elektrycznych w każdym przypadku mamy bezpośredni kontakt z polem  elektromagnetycznym.

Ochrona przed polem elektromagnetycznym

Najczęstsze źródło pola elektromagnetycznego z jakim mamy styczność to urządzenia gospodarstwa domowego, komputery, urządzenia służące do wszelkiego rodzaju komunikacji, zestawy do odbioru telewizji, telefony komórkowe, samochody, a nawet proste przewody elektryczne. Długotrwały kontakt z elektrosmogiem może zagrażać naszemu zdrowiu, oraz dobremu samopoczuciu.

Jakie negatywne oddziaływanie ma elektrosmog?

  • zaburza biologiczny rytm snu i czuwania,
  • powoduje bóle głowy,
  • sprawia, że jesteśmy rozdrażnieni,
  • powoduje uczucie przewlekłego zmęczenia, itp.

Folia communiguard jest łatwym w użyciu naukowo zaprogramowanym urządzeniem chroniącym przed elektrosmogiem, który chroni organizm przed negatywnym i szkodliwym wpływem elektromagnetycznego oddziaływania.

Skuteczność folii ochronnej Calivita została bardzo wysoko oceniona przez niemiecki instytut Eutropa, który przeprowadził szczegółowe badania. Communiguard warto stosować nie tylko w przypadku telefonów komórkowych, ale też na wszystkich innych urządzeniach, wytwarzających pole elektromagnetyczne w trakcie swojej pracy. Do takich urządzeń możemy zaliczyć na przykład telefony bezprzewodowe, kuchnie mikrofalowe, samochody, urządzenia służące do bezprzewodowego monitorowania niemowląt itp.

Oderwij w delikatny sposób folię ochronną z opakowania, a następnie przyklej ją z tyłu aparatu telefonicznego. Nie przycinaj folii! W podobny sposób można ją przyklejać na dowolnym urządzeniu wytwarzającym elektrosmog,  lub w samochodzie.
W wypadku kuchenek mikrofalowych ochronną folię przyklejamy zawsze na zewnątrz obudowy, ponieważ folia jest wykonana z aluminium. Nieużywaną folię ochronną zawsze przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Communiguard elektrosmog

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *