BreastFast tabletki na powiększanie biustuBreast Fast

zł 219
9

skuteczność działania

9.8/10

szybkość działania

9.4/10

trwałość rezultatów

9.0/10

brak skutków ubocznych

9.5/10

dostępność na rynku

7.5/10

Zalety

 • Pełniejsze i większe piersi
 • Większa wrażliwość sutków
 • Lepsza samoocena
 • Gładka, jędrna skóra
 • Gwarancja dyskrecji

Główne Składniki

 • Nasiona kozieradki
 • Ziarno kopru
 • Wyciąg z mniszka lekarskiego
 • Korzeń DongQuai
 • l-tyrozyna

Breastfast tabletki na powiększanie biustu. Dla wielu kobiet mały biust jest poważnym problemem. Jest to spowodowane przede wszystkim faktem, że piersi uznawane są za atrybut kobiecości. Stąd niewielki biust odejmuje pewności siebie oraz sprawia, że panie czują się mało atrakcyjnie. Efektem są nieustanne poszukiwania najlepszych sposobów, dzięki którym możliwe będzie powiększenie biustu.

Choć wiele kobiet decyduje się na dość inwazyjne rozwiązanie – wszczepienie implantów lub wstrzyknięcie kwasu hialuronowego, zwolenniczek naturalnego powiększania biustu nie brakuje. Prym wśród nich wiodą przede wszystkim tabletki na porost piersi. Warto jednak mieć świadomość, że nie wszystkie charakteryzują się jednakową skutecznością. Jak zatem nie dać się oszukać i wybrać takie specyfiki, które faktycznie działają?

Sprawdź jakie składniki odpowiadają za powiększanie biustu

breast fast opinie forumTabletki, które nie zawierają odpowiednich substancji, nie będą wykazywały żadnej skuteczności – to nie ulega wątpliwości. Dlatego też, przed podjęciem ostatecznej decyzji, dobrze jest dokładnie przyjrzeć się składowi takich specyfików. Co powinno znaleźć się na etykiecie, by tabletki na powiększanie piersi nie okazały się „picem na wodę”?

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że środki na większy biust muszą stymulować tkanki do wzrostu. Będzie to możliwe tylko dzięki obecności estrogenów. Efekt taki można osiągnąć, zażywając tabletki antykoncepcyjne. Zawierają one bowiem syntetyczne hormony, które pobudzają piersi do wzrostu.

Jednak zażywanie środków farmaceutycznych tylko po to, by powiększyć biust jest bezzasadne i może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Odpowiedzią są więc fitoestrogeny – roślinne odpowiedniki żeńskich hormonów płciowych.

 • Wild yam to jeden z ważniejszych składników tabletek na porost piersi. To roślina, która stanowi ogromną dawkę roślinnych hormonów. Dzięki nim możliwe jest skuteczne powiększenie biustu.
 • Fenugreek to roślina, której ekstrakt zawiera substancje o działaniu progesterogennym oraz estrogennym. Dzięki temu tabletki mogą skutecznie powiększyć biust, stymulując wzrost tkanek. Dodatkową zaletą jest widoczne ujędrnienie piersi.
 • Saw palmetto (palma sabałowa) to roślina, która – dzięki łagodnemu działaniu anabolicznemu wpływa na wzrost tkanek. Dzięki temu również i wzrost piersi jest stymulowany.
 • Pueraria Mirifica to roślina, która – podobnie jak Wild yam – zawiera sporą dawkę fitoestrogenów. W rezultacie dochodzi do silnego pobudzania wzrostu piersi, w widoczny sposób zwiększając ich objętość.

Kupuj tabletki ze sprawdzonych źródeł Breastfast

By mieć pewność, że tabletki na porost piersi są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne, transakcji dokonuj w sprawdzonych źródłach np strona producenta Breastfast Szczególnie polecane są polskie sklepy internetowe, które mogą oferować także zagraniczne produkty na powiększenie piersi. Warto wybierać takie miejsca w sieci, które są sprawdzone i cieszą się zaufaniem mnóstwa klientów. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że tabletki faktycznie zadziałają, a jednocześnie nie wyrządzą żadnych szkód w naszym organizmie.

Sugeruj się opiniami innych kobiet

Jeżeli zależy ci na tym, by trafić na faktycznie skuteczne i bezpieczne środki na porost piersi, zdaj się na inne kobiety. Na pewno wiele pań zdążyło już przetestować te najbardziej popularne preparaty. Kieruj się opiniami, jednak do wszystkich podchodź dość racjonalnie. Podczas poszukiwań sprawdzonych środków, opinii szukaj w różnych źródłach – nie tylko na jednym forum internetowym. Weź pod uwagę różne rankingi, bo większość z nich powstaje na podstawie subiektywnych ocen konkretnych kobiet.

Rozważ zakup tabletek na powiększanie biustu w zestawach

Pamiętaj, że nie tylko tabletki Breastfast, ale również kremy są w stanie powiększyć piersi. Jeśli zależy ci na uzyskaniu najlepszego efektu, zdecyduj się na cały zestaw. Miej świadomość, że w sprzedaży dostępne są specjalne tego rodzaju produkty, pochodzące od jednego producenta.

opinie o breastfast

Decydując się na takie rozwiązanie, będziesz mieć pewność, że wszystkie składniki wzajemnie potęgują swoje działanie i się uzupełniają. A to jest gwarancją skuteczności i daje możliwość uzyskania znacznie lepszych efektów w stosunkowo krótkim czasie.

I pamiętaj – nie oczekuj cudów! Tabletki powiększające biust Breakfast nigdy nie dadzą takich rezultatów, jak operacja wszczepienia implantów. Efekty, jakich możesz się spodziewać, to bezpieczne powiększenie piersi o 1-2 rozmiary w ciągu kilku miesięcy. Ale za to bez bólu!

Kwas hialuronowy zabiegi na piersi kontra inne metody

Kobiety, które nie są zadowolone z wyglądu swoich piersi – głównie z ich niewielkiego rozmiaru – poszukują sposobów, by choć trochę je powiększyć. Możliwości jest wiele, ale coraz częściej mówi się o tym, że kwas hialuronowy – zabieg na piersi – daje zadowalające efekty. Jeżeli i ciebie interesuje powiększanie biustu właśnie w taki sposób sprawdź, jak na tle innych metod wypada właśnie wstrzykiwanie kwasu.

Na czym polega powiększanie biustu kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy to substancja, która posiada zdolność wiązania ogromnej ilości wody. I właśnie ta właściwość wykorzystywana jest w przypadku powiększania piersi. Dzięki temu zabiegowi można uzyskać większy biust o 1-2 rozmiary. Wszystko zależy od tego, jaką budowę anatomiczną ma klatka piersiowa oraz jaki był wcześniejszy rozmiar piersi.

Kwas hialuronowy – zabieg na piersi polega na wstrzyknięciu odpowiedniej ilości specjalnie przygotowanego żelu. Jest on całkowicie bezpieczny, nie powoduje żadnego działania niepożądanego. Zabieg wykonywany jest głównie w znieczuleniu miejscowym. To zaś oznacza, że nie jest tak bardzo inwazyjny.

Zabieg rozpoczyna się od zaaplikowania znieczulenia, a następnie wykonania niewielkiego nacięcia. Służy ono do wprowadzenia kaniuli, przez którą będzie wstrzykiwany preparat do powiększenia piersi. Jego ilość ustalana jest indywidualnie, w zależności od wielkości piersi i od zamierzonego efektu. Po wstrzyknięciu żelu macrolane nacięcie jest zszywane lub też zakładany jest specjalny plaster.

Na tym zabieg się kończy. Po zabiegu właściwie nie ma większych przeciwwskazań i ograniczeń. Na pewno przez 4 tygodnie trzeba nosić specjalny sportowy stanik. Nie można też przez jakiś czas spać na brzuchu ani masować biustu. Warto wiedzieć, że kwas hialuronowy – jako że po pewnym czasie ulega samoistnemu rozpadowi (tzw. biodegradacja) – nie daje trwałych efektów. By cały czas cieszyć się większym biustem, koniecznością jest poddawanie się zabiegowi raz na rok.

Kwas hialuronowy – zabieg na piersi a inne inwazyjne metody

Alternatywą inwazyjnego powiększania biustu jest możliwość wszczepienia implantów. Ta druga opcja jest bardziej radykalna, o czym może świadczyć konieczność przeprowadzenia operacji w znieczuleniu ogólnym. Wszczepienie implantów, w przeciwieństwie do wstrzyknięcia kwasu hialuronowego, może wiązać się z pojawieniem się pewnych komplikacji (np. krwotoku), ponieważ jakby nie było jest to normalna operacja.

breast fast cena i opinie

Co więcej, niekiedy dochodzi do pewnych działań niepożądanych, spośród których najczęściej dochodzi do obkurczenia torebki łącznotkankowej. Warto także mieć świadomość, że po operacji wszczepienia implantów koniecznością jest przebycie dość długiego okresu rekonwalescencji.

W przypadku wstrzyknięcia kwasu hialuronowego nie ma mowy o długim „dochodzeniu” do siebie. Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw – wady i zalety poszczególnych rozwiązań – lepszym wariantem wydaje się być kwas hialuronowy – zabieg na piersi.

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego a naturalne metody na większy biust

Alternatywą powiększania piersi za pomocą kwasu hialuronowego mogą być zupełnie naturalne i całkowicie bezinwazyjne metody. Zalicza się do nich przede wszystkim tabletki Breastfast i kremy (a najlepiej oba specyfiki jako zestaw), które dają najlepsze efekty.

Tabletki Breakfast powiększają biust w sposób bezinwazyjny, ponieważ działają w oparciu o dobroczynne właściwości fitoestrogenów. Są to substancje, będące roślinnymi odpowiednikami żeńskich hormonów płciowych. Dzięki nim dochodzi do stymulowania wzrostu piersi, a efekty widoczne są po kilku miesiącach.

Na korzyść stosowania tabletek i kremów powiększających biust przemawia fakt całkowitej bezbolesności i bezinwazyjności. Ponadto kuracja jest znacznie tańsza, porównując koszty z kwasem hialuronowym – jako zabiegiem powiększającym biust. Nie da się jednak ukryć, że to powiększanie piersi kwasem daje znacznie szybsze efekty. Jednak rezultaty zwykle bywają porównywalne.

Zarówno w przypadku kwasu, jak i preparatów zwykle osiąga się powiększenie biustu o 1 rozmiar. Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, lepszym – bo bezpieczniejszym, bezbolesnym i tańszym – rozwiązaniem wydają się być tabletki i kremy.

Czytaj więcej o Breastfast >>>

 Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: BreastFast tabletki na powiększanie biustu

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *