Błonnik PrimvitalnyBłonnik Primvitalny

zł 127
9

skuteczność działania

9.8/10

szybkość działania

9.4/10

trwałość rezultatów

9.5/10

brak skutków ubocznych

9.6/10

dostępność na rynku

6.6/10

Zalety

  • Usprawnia czynności organów uczestniczących w eliminowaniu toksycznych substancji
  • Produkt 100% naturalny
  • Działa łagodnie
  • Pomaga pozbyć się się z organizmu szkodliwych toksyn i innych substancji
  • Błonnik Primvitalny przeszedł specjalistyczne badania czystości i składu

Główne Składniki

  • Nasiona Babki Płesznik 80%
  • Łupiny nasienne Babki Jajowatej 20%

Błonnik Primvitalny – czym tak naprawdę jest błonnik? Błonnik jest to kompleks heterogennych substancji pochodzenia roślinnego, które nie ulegają trawieniu przez enzymy pokarmowe. I chociaż produkt ten jest wydalany w formie niezmienionej z naszego organizmu, wpływa niezwykle dobroczynnie na działanie ludzkiego przewodu pokarmowego.

Ziarna błonnika regulują bowiem pracę jelit, zapobiegają zaparciom, chronią przed nowotworami, a przede wszystkim wspomagają walkę z miażdżycą. Co więcej, Błonnik Primvitalny jest produktem polecanym również osobom, które chcą w zdrowy sposób zrzucić zbędne kilogramy – produkt ten szybko wchłania wodę, dzięki czemu pęcznieje i wypełnia żołądek, znacznie zmniejszając uczucie głodu.

Korzyści ze spożywania błonnika

Nie należy również zapominać o tym, że Błonnik Primvitalny korzystnie wpływa nie tylko na naszą sylwetkę i wnętrze organizmu, ale także na ogólny wygląd i samopoczucie. Oczyszczająca i detoksykująca moc błonnika sprawia, że w krótkim czasie od rozpoczęcia kuracji poczujemy się nie tylko pełni energii i witalności, ale także w znacznym stopniu poprawi się wygląd naszej cery czy też kondycja włosów i paznokci, co stanowi w zasadzie pierwsze widoczne na pierwszy rzut oka efekty skutecznej terapii przy pomocy błonnika.

Skąd pochodzi Błonnik Primvitalny?

błonnik primvitalny opinieWiele produktów reklamujących się jako zdrowe, naturalne błonniki to nic innego, jak mieszanka nieistotnych dla ludzkiego organizmu nasion, które w dodatku są uprawiane oraz przetwarzane w sposób chemiczny, całkowicie niszczący jakiekolwiek wartości odżywcze.

Najistotniejszym jest właśnie to, aby używane w mieszance ziarna były naturalne i jak najwyższej jakości.

Na tym polu w znacznym stopniu wyróżnia się Błonnik Primvitalny, który jest produktem w 100% naturalnym, pochodzącym z żyznych gleb, regularnie nawadnianych, oraz nawożonych jedynie naturalnymi nawozami. Błonnik Primvitalny pochodzi ze źródeł, które wiedzą, że to nie pieniądz, ale zdrowie ludzkie jest najważniejsze. Dlatego uprawa wykorzystywanych nasion odbywa się w sposób naturalny, bez prób oszczędzania kosztem jakości. Dzięki temu klient ma pewność, iż po zakupie otrzymuje dokładnie to, za co zapłacił – zdrowy i dobroczynny dla organizmu produkt.

Co wyróżnia Błonnik Primvitalny

Dodatkowo Błonnik Primvitalny wyróżnia się od innych podobnych produktów źródłem zakupu ziaren. Wielu producentów często zmienia miejsce zakupu ziaren stanowiących mieszankę błonnika. Decydując się na sprzedawców oferujących najtańsze, jednak nie zawsze najlepiej produkowane ziarna.

Błonnik Primvitalny zamiennik >>

Błonnik gwarantuje, że mieszanka nasion babki plesznika, oraz łuski babki jajowatej są kupowane jedynie ze sprawdzonych źródeł. Słyną one z rzetelności, oraz jakości produktów naturalnych.

Co zawiera Błonnik Primvitalny?
  • Nasiona Babki Płesznik. Absorbując wodę, wytwarzają śluz, który przesuwa masę zalęgającą w jelitach. Stosowane są jako środek o łagodnym działaniu przeczyszczającym.
  • Łuski babki jajowatej. Są bogatym źródłem rozpuszczalnego błonnika. Pęczniejąc w żołądku, przedłużają uczucie sytości i zmniejszają apetyt. Ograniczają także wchłanianie tłuszczu i regulują poziom cholesterolu.

Oczywiście, Błonnik Primvitalny posiada wiele właściwości prozdrowotnych. Oprócz tego, że zapobiega otyłości, zapobiega również cukrzycy i rakowi jelita grubego – potwierdzają to badania naukowe.

Układ trawienny pracuje szybciej i resztki pokarmowe, oraz zawarte w nich szkodliwe rakotwórcze składniki, krócej oddziałują na ściany jelita. Zgon z powodu raka jelita grubego i odbytnicy plasuje się w pierwszej piątce przyczyn śmierci z powodu nowotworów.

Czytaj więcej o Błonniku Primvitalnym na stronie producenta>>>Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Błonnik Primvitalny

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *