Bio Harmonex biorezonans
Bio harmonex biorezonans magnetyczny
Bio Harmonex to przenośne urządzenie elektroniczne wykorzystujące biorezonans magnetyczny. Pole elektromagnetyczne wytwarzane przez to urządzenie stymuluje lepszą pracę żywych komórek. Bioharmonex posiada 20 różnych programów, które wzmacniają słabe strony organizmu i poprawiają jakość życia. Urządzenie przeznaczone jest do użytku domowego, można je stosować w podróży i w pracy. Można go stosować w połączeniu z suplementami Calivita, co zwiększa ich przyswajalność i efekt działania.

koszyk suplementy diety

 

 

 

 

Bio harmonex emituje impulsy elektromagnetyczne o bardzo niskiej intensywności. BioHarmonex dostępny w sklepie Calivita to nowoczesne urządzenie najnowszej generacji,  estetyczne, łatwe w użyciu dla wszystkich z różnymi programami, które można ustawić według własnych potrzeb.

Efekty jakie przynosi biorezonans magnetyczny

Planeta Ziemia posiada pole magnetyczne, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Każda komórka ludzkiego organizmu generuje pole elektromagnetyczne. Za pomocą tego pola energii komórki komunikują się ze sobą, w celu zainicjowania i regulacji różnych procesów fizjologicznych.

Wraz z rozwojem cywilizacji, jesteśmy coraz bardziej otaczani przez wysokiej częstotliwości pola magnetyczne, które mają wpływ na zaburzenia naszych komórek. Dlatego przyswajanie składników odżywczych i tlenu zmniejsza się. Wydzielanie substancji w komórkach jest określane przez procesy metaboliczne, więc wydalanie wody i dwutlenku węgla może być zmniejszone.

Terapia biorezonansowa

Terapia biorezonansowa wykorzystuje częstotliwości elektromagnetyczne, wytwarzane przez organizm, do wykrywania obecności pasożytów, bakterii, toksyn i innych intruzów, które zakłócają nasze zdrowie, a także przyczynia się do ich wyeliminowania. Każda komórka wytwarza niewielkie wibracje elektromagnetyczne. Komórki, które emitują harmonijne zdrowe sygnały, rezonują swobodnie z innymi komórkami. Toksyny, lub bakterie, które zakażają komórki wytwarzają własne częstotliwości, które zakłócają zakłóca sygnał komórki.

BioHarmonex po ustawieniu odpowiednich programów, wspiera pracę i optymalne funkcjonowanie komórek. Impulsowe pole elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenie BioHarmonex, poprzez zasadę biofeedbacku pomaga wspierać i stymulować naturalne pola elektromagnetyczne wytwarzane przez niektóre tkanki ciała. Każdy program jest odpowiedni dla określonych części ciała.

Biofeedback wykorzystuje biologiczne sprzężenie zwrotne, które polega na podawaniu pacjentowi sygnałów zwrotnych o zmianach stanu fizjologicznego jego organizmu, dzięki czemu może on nauczyć się świadomie kontrolować i modyfikować funkcje, które normalnie nie są kontrolowane świadomie.

Terapia wykorzystująca sprzężenie zwrotne uderza bezpośrednio w rzeczywistą przyczynę leżącą u podstaw przewlekłej choroby zwyrodnieniowej, a mianowicie gromadzenie się różnych typów toksyn. Akumulacja toksyn zmniejsza żywotność komórek i ich zdolność do przyjmowania tlenu i substancji odżywczych, usuwania odpadów metabolicznych. Toksyny w końcu dostają się do komórek i powodują objawy chorób przewlekłych.

Jakie choroby może leczyć BioHarmonex?

Istnieje długa lista chorób, które zostały przetestowane w terapii wykorzystującej biorezonans. Lista ta obejmuje: alergie, osłabiony system odpornościowy, zatrucia, rany i wrzody, które leczą się powoli, dolegliwości ginekologiczne, lub moczowo-płciowe, choroby układu sercowo-naczyniowego i układu pokarmowego, zaburzenia snu, w tym bezsenność i inne.

Uważa się, że biorezonans nadaje się do leczenia pacjentów z uzależnieniem od narkotyków, w tym uzależnienia od nikotyny. Terapia jest postrzegana jako bezbolesny sposób rzucania palenia bez skutków ubocznych. Terapia ma na celu wyeliminowanie przyczyny uzależnienia u samej podstawy, przez zatrzymanie apetytu, a więc uwalnia od chęci zapalenia papierosa. Terapia ta również przyspiesza proces naturalnej detoksykacji organizmu, co umożliwia usunięcie nikotyny z organizmu.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Bio Harmonex biorezonans

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *