Beauty Formula mocne włosy i paznokciebeauty formulaBeauty Formula. Jeśli zauważasz jeden, lub więcej z następujących objawów: blada twarz, wypadanie włosów, łamliwe paznokcie, łuszczenie się i podrażnienia skóry, to znak, że nadszedł czas na odnowienie, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, które umożliwi bycie znowu piękną i zdrową.

koszyk suplementy diety

 

 

 

Calivita w suplemencie diety Beauty Formula zastosowała szczególne, aktywne składniki, które dbają o zdrowe włosy, skórę i paznokcie. Beauty Formula to kompleksowy suplement, mieszanka witamin, minerałów, aminokwasów, kolagenu i leczniczych ziół. Składniki aktywne suplementu pomagają zachować zdrową strukturę włosów, skóry i paznokci.

Głównym składnikiem Beauty Formula jest krzem. Można go znaleźć w organizmie, w szczególności w tkance łącznej i podtrzymującej. Krzem sprawia, że nasza skóra pozostaje elastyczna, nasze paznokcie są mocniejsze, a włosy włosy grube i lśniące. Produkt Calivita zawiera krzemionkę w swojej naturalnej postaci.

Pozostałe składniki preparatu Beauty Formula to :

  • Metionina i cysteina – są formami aminokwasów i składnikami włókien kolagenowych w skórze, dlatego wspierają elastyczność skóry. Są wymagane również do budowy keratyny, która stanowi 95 % struktury włosów.
  • WitaminyB2, B3, C  – są odpowiedzialne za zachowanie zdrowych strukturę włosów, skóry i paznokci. Witamina A jest niezbędna do utrzymania elastyczności skóry, zapobiega suchości skóry, zmarszczkom i starzeniu się skóry. Osoby z niedoborem witaminy A odczuwają swędzenie i występują u nich pryszcze. Witamina C jest ważna w produkcji kolagenu. Witamina C pomaga utrzymywać skórę w doskonałej kondycji. Niedobór witaminy C, może powodować zmarszczki i przebarwienia skóry. W starszym wieku, skóra potrzebuje więcej witaminy C jest do zachowania sprężystości. Witamina B2 (ryboflawina) zwiększa przepływ tlenu do czerwonych ciałek krwi i jest niezbędna dla zachowania zdrowych włosów.
  • Witamina B6 – bierze udział w metabolizmie białek. Biotyna jest istotną witaminą dla skóry, włosów i paznokci. Biotyna może wzmocnić paznokcie i zmniejszyć ich łamliwość i zmniejszyć rozdwajanie się paznokci. Może również zwiększyć grubość paznokci. Ponadto biotyna stymuluje wzrost włosów i promuje ich zdrową strukturę poprzez ochronę przed wysuszeniem, łuszczeniem się skóry głowy i zwiększenie elastyczności włosów, aby zapobiegać ich pękaniu.
  • Witamina B12 – jest ważnym uczestnikiem procesów energetycznych. Normalizuje układ nerwowy i promuje zdrowe wytwarzanie krwinek czerwonych, potrzebnych do wzrostu włosów.
  • Cynk – wspomaga układ odpornościowy i pomaga w zachowaniu integralności strukturalnej paznokci, włosów i skóry. Cynk działa w synergii z witaminą A, aby utrzymać zdrowe włosy i zapobiec ich nadmiernemu wysuszeniu.
  • Miedź – odgrywa ważną rolę w rozwoju i zachowania koloru, lub pigmentacji skóry głowy i włosów. Minerał ten wzmacnia elastyczność skóry, zapobiega zmarszczkom i zwiotczeniu skóry.  Miedź pomaga również zmniejszyć blizny i skazy, dlatego często stosowana jest w dobrych kremach do twarzy.
  • Pokrzywa – roślina, która odżywia włosy. Pokrzywa może poprawić warunki mające wpływ na skórę i włosy, takie jak sucha, lub tłusta skóra głowy.
  • Kolagen – dla zdrowej i elastycznej skóry.
  • Skrzyp jest źródłem krzemionki, które skupiają się w tkance łącznej paznokci, włosów i skóry, gdzie przyczynia się do tworzenia kolagenu. Kolagen służy jako ramy konstrukcyjna skóry.

Regularne stosowanie suplementu Calivita Beauty Formula sprawia, że włosy stają się naprawdę piękne, skóra promienna i jędrna o młodzieńczym wyglądzie.

Przyjmowanie witamin w celu poprawy wyglądu włosów, skóry i paznokci jest wskazane dla osób nie posiadających określonych witamin w codziennej diecie. Istnieją specjalne witaminy, które wspomagają procesy w których włosy, skóra i paznokcie prawidłowo rosną. Skuteczność suplementów diety zależy od konkretnego zapotrzebowania organizmu danej osoby.

Ludzki organizm wchłania składniki odżywcze, których potrzebuje  z żywności i suplementów, które spożywamy. Organizm nie przechowuje nadmiaru witamin, tylko je usuwa. Oznacza to, że jeśli otrzymuje wszystkie witaminy, które potrzebne są do wzrostu włosów, skóry i zdrowych paznokci, suplementacja może nie być skuteczna. Jeśli jednak brakuje którejkolwiek z tych witamin w organizmie, można zobaczyć zdecydowaną poprawę.

Uwaga !

Łamliwe paznokcie, suche włosy, lub jakiekolwiek problemy ze skórą mogą być wskaźnikiem złego ogólnego stanu zdrowia.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Beauty Formula mocne włosy i paznokcie

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *