Balsam do ciała Hand Body Lotionbalsam do ciała CalivitaBalsam do ciała. Dzięki używaniu balsamu do ciała Hand Body Lotion, skóra Twojego ciała otrzyma to, czego najbardziej jest jej potrzebne. Produkt Calivita zawiera bardzo nowoczesną, niezwykle korzystną dla skóry kompozycję witaminy E oraz skwalanu z wyciągu oliwy z oliwek. Zastosowanie balsamu do ciała sprawia, że skóra staje się niezwykle aksamitna w dotyku, oraz przez długi czas zachowuje odpowiednią elastyczność i nawilżenie.

koszyk suplementy calivita

 

 

 

Balsam Calivity daje się łatwo rozprowadzać i jest szybko wchłaniany. Nie powoduje efektu świecącej skóry, dlatego też można stosować go nawet w ciągu dnia. Sucha skóra to coś więcej niż tylko aspekt estetyczny. Kiedy skóra jest sucha, o wile łatwiej się złuszcza, jest też bardziej wrażliwa, oraz dość często pojawiają się niezbyt przyjemne uczucia, takie jak swędzenie i ściąganie skóry. Kiedy gruczoły łojowe produkują mniej łoju, przy niskiej podaży wody nasza skóra może zacząć pękać.

Sucha skóra, a balsam do ciała

Spękana skóra jest wyraźnym sygnałem, świadczącym o tym, że pierwsza warstwa ochrony naszego organizmu została naruszona. W praktyce oznacza to, że różnego rodzaju patogeny mogą o wiele łatwiej przedostawać się do naszego organizmu. Jest on wtedy o wiele bardziej narażony na działanie przeróżnych szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak choćby wszelkiego rodzaju chemikalia, detergenty, płyny do mycia naczyń itp.

Balsam do ciała Hand Body Lotion jest wyprodukowany przy zachowaniu najbardziej restrykcyjnych przepisów, stosowanych podczas produkcji kosmetyków, tak więc stosując balsam do ciała Calivita zapewniasz sobie doskonałą ochronę, oraz zdrowy, naturalny wygląd skóry.

Najistotniejszym składnikiem tego produktu jest substancja o nazwie skwalan (wyciąg oliwy z oliwek), który powoduje, że skóra staje się o wile gładsza i idealnie elastyczna.

Dzięki swoim głęboko nawilżającym właściwościom, balsam opóźnia procesy starzenia się skóry. Zawarta w mleczku Witamina E, jest silnym antyoksydantem, który również opóźnia proces starzenia się skóry.

Balsam do ciała – aby skóra była zdrowa i nawilżona

Produkt od Calivita wykazuje silne i naturalne właściwości nawilżające, a także przeciwzapalne. Zawarty w produkcie pantenol doskonale odżywia skórę, przez co znacznie przyspiesza jej regenerację po różnego rodzaju negatywnym oddziaływaniom, takim jak stres i opalanie na słońcu.

W mleczku do ciała znajdziemy także bisabolol – substancję, która ma zdolność łagodzenia podrażnień skóry, jak również dimetikon, który sprawia, że skóra nie ulega nadmiernemu wysuszeniu.

Balsam do ciała Hand Body Lotion firmy Calivita jest doskonałym preparatem, przeznaczonym do każdego rodzaju skóry i może być stosowany przez członków całej rodziny. Mleczko do ciała charakteryzuje się też przyjemnym, dyskretnym zapachem. Preparat należy codziennie wmasowywać w skórę, a szczególnie w miejscach suchych i szorstkich.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: Balsam do ciała Hand Body Lotion

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *