Alluramin feromony męskieAlluramin

zł 169
9.5

skuteczność działania

9.9/10

szybkość działania

9.9/10

trwałość rezultatów

9.4/10

brak skutków ubocznych

9.8/10

dostępność na rynku

8.8/10

Zalety

 • Przyjemny męski zapach
 • Możesz go stosować ze swoimi ulubionymi perfumami
 • Utrzymuje się na skórze przez 8-12 godzin po aplikacji
 • Pojedyncze opakowanie starcza na około miesiąc
 • Naturalne składniki gwarantują bezpieczeństwo dla skóry

Główne Składniki

 • Androstadienon
 • Androstenol
 • Androstenon
 • Androsteron

Alluramin – feromony męskie. Coraz częściej ludzie dbają o swoje ciało i wygląd. Stosują różne programy ćwiczeń, diety i suplementację, aby wyglądać jak najlepiej i przyciągać wzrok i uwagę płci przeciwnej. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Okazuję się jednak, że nie tylko wygląd decyduje o powodzeniu.

Są osoby, które czasem nie wyróżniając się wcale wyglądem fizycznym, ani nawet cechami charakteru, jakoś szczególnie pociągają płeć przeciwną i są przedmiotem szczególnego pożądania. Przez wieki zastanawiano się jaki nieznany czynnik ma na to wpływ.

Alluramin – przełom przyniosło odkrycie feromonów!

Czym dokładnie są feromony męskie Alluramin i czy naprawdę mają tak ogromny wpływ na nasz gust i wybór partnerów? Są to substancje chemiczne, które występują w postaci lotnej i wytwarzane są przez żywe organizmy. Ich najbardziej niesamowita cechą jest fakt, iż działają nawet na duże odległości. U niektórych gatunków zwierząt możliwa jest lokalizacja partnera z dystansu kilku kilometrów.

Przez długi okres czasu uważano, że feromony produkują jedynie zwierzęta, natomiast u ludzi mechanizm ten zaginął przed wiekami w procesie ewolucji. Na podstawie badań opublikowanych w USA w 1986 roku okazało się, że jest inaczej.
feromony męskie

 

Każdy z nas nadal wytwarza tego typu związki i mają one ogromny wpływ na postrzeganie nas jako osoby mniej, lub bardziej atrakcyjnych seksualnie. Są one obecne w pocie, śluzie i innych wydzielinach. Poprzez narząd nosowo-lemieszowy pobudzają organizm odbiorcy do częściowo niekontrolowanych zachowań płciowych i społecznych.

Nie są wykrywane przez zwykły narząd powonienia, choć współcześnie w różnych kosmetykach łączy się je z pewnymi zmysłowymi zapachami. W zasadzie nie byłoby konieczne używanie dodatkowych feromonów. Jednak na skutek chemikaliów powszechnie używanych w kosmetykach (mydła, dezodoranty, kremy) oraz sposobu życia, w wielu wypadkach ich działanie jest bardzo tłumione.

Do tego dochodzi fakt, że różne osoby wytwarzają feromony o innej intensywności. Dlatego jedni są przedmiotem nieustannych westchnień, a inni pozostają niezauważeni. Przy współczesnym zaawansowaniu laboratoryjnych badań naukowych można tę sytuację zmienić na swoją korzyść. Udało się uzyskać preparaty zawierające syntetyczne ludzkie feromony.

Generalnie występują 4 podstawowe feromony:

 • Androstenol – jest bardzo silnym związkiem, dlatego niektórzy wręcz nazywają go deprawatorem. Normalnie produkowany jest jedynie w okresie dojrzewania. Większy poziom wydzielania występuje u mężczyzn dominujących, którzy bardzo pociągają kobiety. Pomimo tego działa na obie płcie, w zależności od tego kto go wydziela. Jest to swego rodzaju zwornik społeczności pomagający utrzymać zwartość grup i związków.
 • Androstenon – to feromon produkowany głównie przez mężczyzn. Jego duże natężenie oznacza dominację i ma na celu odstraszenie rywali. Bardzo mocno przyciąga kobiety, a działa odpychająco na innych mężczyzn.
 • Androsteron – działa podobnie jak androstenon, ale bez domieszki agresywności. Oznacza raczej poczucie bezpieczeństwa i spokojnej dominacji. Jest tez katalizatorem innych feromonów i zwiększa skuteczność ich oddziaływania.
 • Androstadienon – przenosi zapach, który powoduje pragnienie poznania i przyciąga uwagę. Ma wpływ na pobudzenie do czułości i intymności. Łagodzi nawet napięcie przedmiesiączkowe u odbierających go kobiet.
  Wszystkie perfumy, kosmetyki i substancje, które zawierają feromony, bazują na tych czterech związkach.

Nieliczne zawierają wszystkie, a większość opiera się o jeden lub dwa z nich. Ich dobór jest zależny od przeznaczenia środka. Nieco inne kompozycje występują w kosmetykach dla mężczyzn, a inne dla kobiet. Są tez takie, które mogą stosować osoby obu płci. Spróbuję pokrótce scharakteryzować niektóre z nich.

Czytaj więcej o feromonach męskich Alluramin >>Powiązane wpisy
Komentarze do wpisu: Alluramin feromony męskie
 1. Marek 27
 2. Henryk 47
Skomentuj wpis: Alluramin feromony męskie

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *