African Mango tabletki odchudzająceAfrican Mango

zł 159
9.2

skuteczność działania

10.0/10

szybkość działania

8.8/10

trwałość rezultatów

10.0/10

brak skutków ubocznych

9.9/10

dostępność na rynku

7.4/10

Zalety

  • Oparte na naturalnym wyciągu z pestek afrykańskiego mango Irvingia Gabonensis
  • Ogranicza apetyt i zmniejsza poziom cholesterolu
  • Skutecznie spala tkankę tłuszczową i pomaga usuwać szkodliwe toksyny z organizmu
  • Afrykańskie mango jest bogate w błonnik, dzięki czemu wspomaga trawienie

Główne Składniki

  • Wyciąg z pestek afrykańskiego mango

African Mango to tabletki odchudzające zawierające esencję naturalnych składników wspomagających odchudzanie. Jedno opakowanie zawiera aż 6000 mg najlepszego ekstraktu z afrykańskiego mango. Za pomocą tego rewolucyjnego suplementu zmniejszysz potrzebę jedzenia oraz szybciej spalisz tłuszcz – w szczególności na brzuchu!

Masz dosyć kontrolowania kalorii przez cały czas? Zawiodłaś się na popularnych dietach? Czas spróbować niezawodnego rozwiązania! Owoce z serca Zachodniej Afryki przyspieszają pozbywanie się tkanki tłuszczowej, oraz pozwalają na łatwe kontrolowanie codziennego jadłospisu. Wyszczuplające pestki z czarnego lądu Głównym składnikiem suplementu jest naturalny wyciąg z pestek afrykańskiego mango o nazwie Irvingia Gabonensis.

Siła ekstraktu African Mango

Ten zielono-żółtawy owoc zawiera w sobie bardzo dużo błonnika, dlatego znacznie redukuje potrzebę łaknienia. Problemy z podjadaniem i niekontrolowaniem kalorii odejdą w zapomnienie. Innym, ważnym składnikiem African Mango jest mocny silny przeciwutleniacz Irvingia Gabonensis, który zadba o szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

african mango opinieNiesamowita mieszanka naturalnych oraz skutecznych produktów powoduje, że suplement wyprzedza konkurencję i jest coraz częściej wybierany przez konsumentów.

African Mango daje gwarancję pozytywnych rezultatów w walce z nadmiarem kilogramów. W 2005 roku przeprowadzono badania kliniczne w University of Yaounde w Kamerunie, które jednogłośnie potwierdziły pozytywne działanie suplementu podczas odchudzania.

W trakcie pracy biolodzy skupili się głównie na analizowaniu wpływu przeciwutleniacza Irviginia Gabonensis, który jest składnikiem mango. Po 4 tygodniach regularnego spożywania wyciągu z afrykańskiego mango badane osoby zmniejszyły swoją wagę aż o 5,26%.

Nie ma wątpliwości, że African Mango:
  • przyspiesza spalanie tłuszczu,
  • dobrze wpływa na trawienie,
  • zmniejsza łaknienie oraz pomaga usunąć niepotrzebne toksyny z organizmu.

Jest jednym z najskuteczniejszych suplementów dostępnych na polskim rynku! Duża dawka zdrowia i witamin Oprócz niekwestionowanego działania odchudzającego, suplement to czysta dawka zdrowych witamin i minerałów.

W każdej kapsułce są zawarte cenne składniki: prowitamina A, witaminy z grupy B, witaminy C, E i K, polifenole, 17 aminokwsów, karetonoidy, potas, miedź, kwas omega 3, 6-wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. W African Mango nie znajdziesz wypełniaczy ani sztucznych barwników.

To w 100% zdrowy oraz naturalny produkt. Został stworzony w Wielkiej Brytanii zgodnie ze standardami GMP. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek. Należy spożywać codziennie 1-2 tabletki podczas posiłku, żeby osiągnąć dobre rezultaty.

Schudnij w zdrowy i wygodny sposób z tabletkami na odchudzanie African Mango! Skosztuj bogatego w witaminy wyciągu ze świeżych owoców, dojrzewających w słońcu Zachodniej Afryki.

Jak działa African Mango

Afrykańskie mango to roślina, którą można spotkać na terenach południowej Afryki. Jej właściwości odchudzające zostały odkryte całkiem niedawno, a co ważne – zupełnie przypadkowo. Musisz bowiem wiedzieć, że badania naukowe nad tym owocem miały wykazać zdolności do obniżenia cholesterolu.

Tymczasem okazało się, że afrykańskie mango przy okazji odchudziło wszystkich badanych. To spowodowało, że afrykańskie mango zdobyło taki rozgłos. Jak już wyżej zostało wspomniane – African Mango działa jak supresant apetytu. A to dlatego, że odpowiada za zahamowanie uczucia głodu.

afrykańskie mango

Okazuje się, że zawarte w owocu substancje – w tym Irviginia Gabonensi – odpowiadają za utrzymywanie na wysokim poziomie leptyny – hormonu, którego spadek przyczynia się do odczuwania głodu. Dzięki odpowiedniemu poziomowi tego hormonu, mózg cały czas otrzymuje sygnał, że organizm nie potrzebuje dodatkowych kalorii.

Ponadto afrykańskie mango przyczynia się do przyspieszenia procesów metabolicznych. W efekcie możliwe jest znacznie szybsza redukcja kalorii. Doprowadza to do deficytu energetycznego, co skutkuje efektywniejszą walką ze zbędnymi kilogramami. Jednak to nie wszystko.

Afrykańskie mango nie tylko redukuje masę ciała, ale również stanowi zastrzyk energii. Dzięki temu pozbywasz się uczucia osłabienia i ogólnego zmęczenia organizmu, co bardzo często towarzyszy osobom odchudzającym się. African Mango 900 to preparat, który zawiera aż 2000 mg Irviginia Gabonensi.

Żaden dostępny na rynku suplement diety nie oferuje tak dużej (ale bezpiecznej) dawki tej substancji. Oznacza to, że tylko African Mango pozwala osiągnąć zadowalające efekty – nawet do 8 kilogramów w ciągu miesiąca!

Czytaj więcej o tabletkach African Mango na stronie producenta>>>Powiązane wpisy
Komentarze do wpisu: African Mango tabletki odchudzające
  1. Stefan
Skomentuj wpis: African Mango tabletki odchudzające

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *