AC Zymes probiotykisuplement diety ac zymes probiotyki

Probiotyki AC Zymes

Potrzebujesz wewnętrznej ochrony organizmu? Wystarczy skorzystać z „przyjaznych” bakterii i aby stworzyć naturalną  ochronę dla Twojego zdrowia! Suplement diety AC-Zymes zawiera żywe kultury bakterii Lactobacillus acidophilus.

koszyk suplementy

Wysoką skuteczność suplementu zapewnia odporna na działanie soków żołądkowych specjalna kapsułka. Bakterie zawarte w kapsułce bez trudu  przenikają przez nieprzyjazne kwaśne środowisko żołądka i ciągle aktywne – oddziaływują korzystnie w jelitach.

Bakterie Acidophilus

Lactobacillus acidophilus wytwarza w jelitach nieprzyjazne środowisko dla wszelkich zarazków chorobotwórczych.

Pałeczki Lactobacillus acidophilus biorą też czynny udział w procesie trawienia pokarmów. Pomagają w procesie przetwarzania białka mleka ,tłuszczów, aminokwasów i laktozy oraz posiadają nieocenioną zdolność syntetyzowania niektórych witamin z grupy B takich jak:  niacyna, tiamina, ryboflawina, kwas pantotenowy, oraz skutecznie obniżają poziom cholesterolu.

Systematyczne dostarczanie organizmowi tej dobroczynnej bakterii bardzo mocno wspomaga właściwą pracę całego przewodu pokarmowego, odpowiednią przemianę materii, oraz utrzymanie czystości w jelitach.

Bakteria Laktobacillus acidophilus wytwarza w przewodzie pokarmowym substancję o charakterze antybiotycznym.

Jak wiadomo,  antybiotyki przyjmowane doustnie niszczą florę jelit, co może doprowadzać do biegunek, zaparć oraz innych poważnych zaburzeń w przewodzie pokarmowym.
W ostatnich czasach bardzo często obserwujemy  u wielu osób grzybicę skóry , która jest skutkiem kuracji antybiotykowych stosowanych zbyt często.

Zastosowanie suplementu AC Zymes

 • Suplement ten jest polecany przy odchudzaniu
 • Wspomaga leczenie dolegliwości skórnych, a w szczególności trądziku
 • Likwiduje nieprzyjemny zapach z ust
 • Oczyszcza jelita
 • Oczyszcza organizm z toksyn
 • Pomaga usuwać pasożyty z organizmu
 • Wzmacnia układ immunologiczny
 • Hamuje procesy gnilne w jelitach
 • Polecany dla osób żyjących w stresie
 • Łagodzi bóle brzucha
 • Wspomaga proces trawienia
 • Zapobiega grzybicom
 • Pomaga niszczyć niektóre zarazki
 • Polecany przy alergiach
 • Obniża poziom cholesterolu
 • Nieoceniony podczas wirusowych biegunek
 • Wskazany przy zatruciach pokarmowych

Czy wiesz, że antybiotyki niszczą korzystną florę bakteryjną jelit ?

Równowaga flory jelitowej jest bardzo ważna i wrażliwa. Brak równowagi flory jelitowej może prowadzić do zaburzeń trawiennych i biegunki. Dlatego musimy przywrócić prawidłową florę jelitową, a to może być łatwiejsze z pomocą suplementu AC Zymes, zawierającego Lactobacillus acidophilus dostępnego w sklepie Calivity.

Lactobacillus acidophilus jest jednym z najbardziej popularnych szczepów bakterii brobiotycznych, które przyczyniają się do zdrowego funkcjonowania przewodu pokarmowego i układu trawiennego. Teraz dostępne w produkcie Calivita AC Zymes.

W przewodzie pokarmowym Istnieje duża liczba mikroorganizmów, które wspólnie noszą nazwę „flora jelitowa „. Te organizmy to ” probiotyki „, są one absolutnie niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania jelita grubego i układu pokarmowego.

Funkcje i zbalansowanie flory jelitowej, są bardzo wrażliwe i mogą łatwo ulec uszkodzeniu, lub zakłóceniu na skutek różnych szkodliwych dla zdrowia czynników. Wpływy te mogą obejmować działanie leków (zwłaszcza antybiotyków), spożycie alkoholu, niestrawność, dodatki w żywności, zanieczyszczenie środowiska, skutki stresu, lub pomnażanie się niepożądanych, lub szkodliwych bakterii jelitowych wywołane przez choroby, stres lub nieprawidłową dietę.

Lactobacillus acidophilus w AC Zymes jest bakterią bardzo wytrzymałą i korzystną dla naszego zdrowia. Może żyć około 10 dni, lub więcej w układzie pokarmowym, i ma tendencję do tworzenia niekorzystnego środowisko dla różnych szkodliwych czynników chorobotwórczych, takich jak bakterie coli i grzyby. Lactobacillus acidophilus wspiera zdrowie układu pokarmowego, pomagając utrzymać prawidłową florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym.

Dlaczego probiotyki Lactobacillus acidophilus ?

Lactobacillus acidophilus są bakteriami kwasu mlekowego, które rozwijają się również w środowisku kwaśnym. Jest to jedna z bakterii kolonizujących nasz układ jelitowy, dodaje smak żywności i napojom. Bez tych bakterii, nie mielibyśmy wystarczającej ochrony przed zarazkami i bakteriami, oraz rozwojem chorób i schorzeń, które często zagrażają naszemu życiu.

Lactobacillus acidophilus to prawdopodobnie nazwa, którą ludzie pamiętają, kiedy zostają poproszeni o podanie nazwy nazwy popularnego probiotyku. Nazwa ta jest tak szeroko znana ponieważ bakteria słynie ze swoich zdrowotnych właściwości.Powiązane wpisy
Skomentuj wpis: AC Zymes probiotyki

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *