Somatodrol tabletki na masę mięśniową

Somatodrol

89,99
Somatodrol
8.68

skuteczność działania

10/10

  szybkość działania

  10/10

   trwałość rezultatów

   9/10

    brak skutków ubocznych

    10/10

     dostępność na rynku

     5/10

      Zalety

      • Pobudza produkcję testosteronu
      • Żadnych skutków ubocznych
      • Pobudza produkcję hormonu wzrostu
      • Wpływa na spalanie tłuszczu
      • Eliminuje skurcze, napięcia mięśniowe i przyspiesza regenerację po wysiłku

      Główne Składniki

      • Beta-alanina
      • Arginina
      • Pieprz Cayenne
      • Guarana
      • Witamina B12

      Somatodrol to tabletki na masę mięśniową, które silnie pobudzają produkcję męskiego testosteronu i hormonu wzrostu.

      To właśnie hormon wzrostu i testosteron decydują o tym czy mięśnie rosną, czy nie, wpływają też na intensywność spalania tłuszczu, przez co mają zdolność modelowania rzeźby ciała. Somatodrol sprawia, że zapominamy co to skurcze i napięcia mięśniowe. Somatodrol zapewnia niezwykle szybką regenerację po wyczerpujących treningach i dodatkowo redukuje zmęczenie w trakcie ich trwania.

      Tabletki na masę mięśniową Somatodrol polecane są przez Krzysztofa Piekarza, który zwyciężył konkurs kulturystyczny Debiuty Kulturystyczne 2014.  Somatodrol jest tak silny jak sterydy anaboliczne, a jednocześnie nie niesie ze sobą skutków ubocznych jakie wywołują sterydy anaboliczne.

      Somatodrol dawkowanie: Przyjmujemy 1 lub 2 tabletki suplementu Somatodrol dwa razy dziennie, na czczo popijając je dużą ilością wody.

      Jak zbudować masę mięśniową z Somatodrol?

      somatodrol opinieTego typu pytania zadają sobie setki młodych mężczyzn każdego dnia. Muskularna sylwetka z proporcjonalnie uwydatnionymi mięśniami powoduje, że nasza pewność siebie wzrasta, mamy większe poczucie szczęścia, no i wzrasta też nasze powodzenie u kobiet.
      Niestety wiele osób ciągle szuka szybkiego sposobu na maksymalny przyrost masy mięśniowej, nie wiedząc jak należy budować masę mięśniową w szybki i skuteczny sposób. Z pomocą przychodzą najnowsze odkrycia naukowe z dziedziny nowoczesnej suplementacji w kulturystyce.

      Aby zainicjować proces przyrostu mięśni, niezbędna jest dostarczenie im odpowiedniej stymulacji  do wzrostu za pomocą intensywnego treningu i dostarczenia niezbędnych aktywnych składników, które aktywnie pobudzą mięśnie do wzrostu:

      Aminokwasy rozgałęzione BCAA

      BCAA to aminokwasy rozgałęzione o działaniu przeciw katabolicznym, które jest niezwykle istotne w procesie budowania masy mięśniowej. BCAA stosowane systematycznie sprawia, że jesteśmy w stanie trenować dłużej i z większą intensywnością, ponieważ nie odczuwamy zmęczenia.
      Ponadto kiedy w mięśniach wyczerpie się zapas glikogenu, to właśnie aminokwasy rozgałęzione dostarczają nową energię.  BCAA ułatwia przyrosty mięśniowe poprzez udział w różnych procesach anabolicznych i z dużym powodzeniem chroni masę mięśniową przed rozpadem, oraz ma zdolność poprawy aktywności neuroprzekaźników.

      L-Arginina

      L-arginina uczestniczy w syntezie kreatyny, która ma zdolność przechowywania energii w mięśniach.
      L arginina zwiększa też efektywność potrzebną do wykorzystywania wszelkich substancji odżywczych, które znajdują się w krwi. Jest to konsekwencją procesu rozszerzenia się naczyń krwionośnych w skutek zwiększenia wydzielania tlenku azotu.  Substancja ta ma też zdolność poprawiania możliwości treningowych organizmu. L-arginina wpływa na przyspieszenie procesów gojenia się stłuczeń i oparzeń, reguluje też działanie insuliny i glukagonu.
      Dodatkowo jest silnym przeciwutleniaczem, co sprawia, że opóźnia procesy starzenia się organizmu i zmniejsza ryzyko występowania wielu chorób cywilizacyjnych.

      Somatodrol producent >>

       

             


      tabletki na odchudzanie


      Skomentuj wpis: Somatodrol tabletki na masę mięśniową

      Dodaj swoją opinie

      Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

      Pokarz przyciski
      Ukryj przyciski