Nicorix tabletki na rzucanie palenia

Nicorix

zł 109
9.3

skuteczność działania

10.0/10

szybkość działania

9.5/10

trwałość rezultatów

9.4/10

brak skutków ubocznych

9.1/10

dostępność na rynku

8.3/10

Zalety

 • Blokuje receptory nikotynowe
 • Zwalcza objawy odstawienia nikotyny
 • Zwiększa tempo przemiany materii nie powodując tycia

Główne Składniki

 • Ekstrakt z guarany
 • Ekstrakt z zielonej herbaty
 • Wyciąg z kudzu

Nicorix to skuteczne tabletki na rzucanie palenia, które pomagają zakończyć nałogowe palenie papierosów. Nicorix działa na dwóch płaszczyznach. To znaczy blokuje receptory nikotynowe, co sprawia że ochota na zapalenie papierosa odchodzi, a po drugie likwiduje objawy jakie niesie odstawienie nikotyny.

Kiedy rzucimy  palenie, często zaczynamy przybierać na wadze i dodatkowe kilogramy zaczynają stwarzać kolejny problem, który powstaje wskutek zwolnienia metabolizmu. Tabletki na rzucanie palenia Nicorix radzą sobie również z problemem tycia po odstawieniu papierosów. Dzięki zawartości guarany, Nicorix ma zdolność zwiększania tempa przemiany materii.

Nicorix jest idealnym produktem dla tych osób, które chcą wreszcie zmienić swoje życie dzięki rzucanie palenia.

Nicorix dawkowanie

Przyjmujemy 2 tabletki Nicorix dziennie. Bardzo ważnym jest nie przerywanie kuracji ze względu na bardzo wysokie ryzyko powrotu do nałogu. Pełna, skutecznie przeprowadzona kuracja antynikotynowa powinna trwać od 1 do 2 miesięcy.

Szkodliwość palenia papierosów

nicorix tabletki na rzucanie paleniaW Stanach Zjednoczonych i Krajach zachodniej Europy notuje się sukcesywny spadek liczby osób palących papierosy, podczas gdy w Polsce notowana jest nawet tendencja wzrostowa. Co drugi zgon mężczyzny w wieku 40-45 lat jest związany przyczynowo z paleniem tytoniu. Według szacunków, palenie jest powodem 20-30% schorzeń układu krążenia, 40% nowotworów złośliwych u mężczyzn, a 10% u kobiet i 80% przewlekłych chorób układu oddechowego.

Palenie jest też jednym z ważniejszych czynników, który może doprowadzić do udaru mózgu. Nowotwory złośliwe jakie rozwijają się u palaczy, nie dotyczą tylko układu oddechowego (płuc, krtani, oskrzeli i tchawicy), ale również układu pokarmowego – żołądek, przełyk, trzustka, okrężnica, wątroba – a także nerek.

Choroby spowodowane paleniem

Choroby takie występują 4-6 razy częściej u osób palących. Potwierdzony jest też związek palenia z chorobą wieńcową, zawałem, licznymi chorobami serca. U palaczy po zawale notuje się znacznie częściej przypadki kolejnego zawału niż u osób nie palących i znacznie większy procent zgonów z tego powodu. Wykazano, że palenie wpływa na niewłaściwą pracę gospodarki lipidowej, jednak jest to proces odwracalny. Już po ok. 30/60 dniach od zaprzestania palenia gospodarka lipidowa powraca do swojego naturalnego stanu.

Potwierdzonym jest też, że palenie powoduje zmniejszenie produkcji substancji silnie rozszerzającej naczynia, a jednocześnie rośnie stężenie kolagenu w ścianach naczyń – jest to kolejny powód przyspieszania zmian miażdżycowych. Za szkodliwość palenia odpowiadają substancje zawarte w dymie i smole papierosowej. Powodują one przyspieszanie procesów niepożądanych, a jednocześnie hamują wytwarzanie substancji potrzebnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Problem palenia nie dotyczy tylko osób palących, ale także tych, którzy przebywają w ich towarzystwie stając się biernymi palaczami. Są oni narażeni na występowanie schorzeń przyczynowo powiązanych z paleniem – choroby układu krążenia, rak płuc, nowotwory złośliwe. Bardzo częstym przypadkiem jest to, ze biernymi palaczami stają się dzieci.

Rzucanie palenia

suplementy diety

Nicorix producent kliknij tutaj >>

Gilza – papierowa lub tekturowa tuleja, na którą nawinięta jest wstęga papieru konfekcjonowanego w postaci roli lub bobiny. W gospodarstwie domowym powszechnie spotyka się papier toaletowy i ręczniki papierowe konfekcjonowane na gilzach. Podobnie jest konfekcjonowane czyściwo papierowe. W przemyśle poligraficznym na gilzach są konfekcjonowane papiery do druku zwojowego.

W reprografii używa się papieru zwojowego na gilzach do ploterów bębnowych oraz drukarek średnio- i wielkoformatowych. Powszechnie są również używane bobiny z papierem termicznym nawiniętym na gilzy tekturowe, stosowane we wszelkiego typu drukarkach termicznych – np. kasach fiskalnych, taksometrach, terminalach płatniczych, bankomatach.

Glizy w przemyśle tytoniowym

Czym jest jednak gilza w przemyśle tytoniowym, bo zajmiemy się tutaj tematyką papierosów. Ulepszoną gilzę papierosową zgłosił do urzędu patentowego Jan Przyborowski 16 czerwca 1937 roku, a koncesji udzielono mu 8 czerwca 1938 roku. Na czym polegała nowatorskość owej gilzy papierosowej?

Oprócz znanych już wcześniej ząbków, których zadaniem było przytrzymywanie tytoniu, posiada w pewnej odległości drugie ząbki, za którymi umieszczony jest filtr i dalej kolejne, które go przytrzymują. Według wynalazcy, gilza posiada tę zaletę, że przy paleniu papierosa, ogień nie dochodzi do 2 ząbków i gaśnie, tak, ze niemożliwe jest zapalenie się filtra.

Obecnie gilzy z filtrami, produkowane są w sposób pozwalający zachować pełny smak, przy wyraźnie zmniejszonej zawartości nikotyny i substancji szkodliwych. Perforowane filtry umożliwiają dodatkową cyrkulację powietrza, przez co zostanie złagodzona moc dymu tytoniowego i zredukowane przedostawanie się substancji smolistych, cienkie bibułki są teraz również bardzo trwałe. Prawie wszystkie nadają się do nabijania w maszynkach manualnych i tych elektrycznych. Najskuteczniejsze tabletki na rzucanie palenia Nicorix sprawdź >>

Gilzy papierosowe zyskały na popularności wśród osób prywatnych z powodu stale rosnących cen gotowych wyrobów tytoniowych. Zakup gilz bardzo dobrej jakości, w ilości ok 300 sztuk, to równowartość paczki papierosów, a dokonując zakupu tytoniu też sporo oszczędzamy – w ogólnym rozrachunku palacze wychodzą ze znacznie mniej obciążonym budżetem.

Kontynuując tematykę związaną z papierosami skupimy się na zagadnieniach zdrowotnych, sposobach i metodach rzucania tj. tzw metodzie Easyway, gumach i plastrach nikotynowych, biorezonansie, problemie palenia biernego i jakie korzyści zdrowotne przyniesie zerwanie z nałogiem.

Dlaczego warto rzucić palenie z Nicorix

Organizm człowieka posiada duże zdolności samooczyszczania i regeneracji. Jakie korzyści niesie więc z sobą porzucenie nałogu:

 • po 20 minutach tętno obniży się oraz ciśnienie tętnicze krwi powróci do normy
 • po 8 godzinach poziom tlenu we krwi wzrośnie, a poziom tlenku węgla zniknie
 • po 48 godzinach Twoje zmysły smaku i węchu zaczną działać normalnie
 • w okresie od 2 tygodni do 3 miesięcy układ krążenia ulegnie wzmocnieniu, polepszy się Twoja kondycja fizyczna
 • w okresie od 1 do 9 miesięcy wydolność układu oddechowego poprawi się, ustąpi kaszel, duszności, zmęczenie
 • po 1 roku ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną mięśnia sercowego zmniejszy się o połowę
 • po 5 latach prawdopodobieństwo zachorowania na raka płuc, krtani i przełyku, zmniejsza się o połowę i spada ryzyko udaru mózgu
 • po 10 latach ryzyko związane z chorobami niedokrwienia serca zbliży się do poziomu podobnego jak u osoby nigdy nie palącej
 • po 15 minutach ryzyko związane z rakiem płuc jest podobne jak u osoby nigdy nie palącej (podano za: biorezonans.pl)

W związku z powyższym, naukowcy przekonują, ze nawet po kilkudziesięciu latach palenia warto rzucić nałóg, a wtedy organizm przystąpi do procesu regeneracji i oczyszczania. Jednak aby podjąć walkę z męczącym nas uzależnieniem, należy zmienić swoje nastawienie do palenia.

Pomimo tego iż wiemy jakie konsekwencje niesie za sobą ten nałóg, to jednak jesteśmy w stanie skutecznie przekonać samego siebie, że ryzyko zachorowania nie jest przecież stu procentowe i nas na pewno ominie. Ale gwarancji takiej nigdy nie będziemy mieć.

tabletki na rzucanie palenia

Jeśli ustalimy już, że nasza motywacja jest tak silna i podejmiemy walkę, to istnieją dwie metody, albo zaplanowanie ‚dnia zero’, od którego mamy zamiar już nie sięgać po papierosa, albo zrobić to spontanicznie‚ z dnia na dzień.

Jeśli zdecydujemy się na konkretną datę, to założeniem jakie sobie wytyczymy niech będzie zrezygnowaniem z palenia w ciągu tego jednego dnia, a każdego kolejnego ranka ponawiajmy to postanowienie – w taki sposób będzie łatwiej podejmować walkę.

Należy też przygotować się do dnia zero, poprzez zaplanowanie jakiejś aktywności w tym czasie, aby był on wypełniony np. aktywnością fizyczna i pozwolił łatwiej zapominać o nałogu. Warto też powiadomić o naszym postanowieniu rodzinę i osoby z naszego otoczenia, aby pomogły nam w tych ciężkich momentach.


tabletki na odchudzanie


Skomentuj wpis: Nicorix tabletki na rzucanie palenia

Dodaj swoją opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pokarz przyciski
Ukryj przyciski