Cholesteroloff tabletki na cholesterol

Cholesteroloff

117
Cholesteroloff
9.24

skuteczność działania

10/10

  szybkość działania

  10/10

   trwałość rezultatów

   10/10

    brak skutków ubocznych

    9/10

     dostępność na rynku

     8/10

      Zalety

      • Zdrowe serce
      • Dłuższe życie
      • Więcej energii
      • Witalność
      • Większa produktywność

      Główne Składniki

      • Jagoda Acai
      • Wyciąg z liści Zielonej herbaty
      • Epigallocatechin gallate

      Cholesteroloff to tabletki na cholesterol, które powodują obniżenie poziomu „złego” cholesterolu. To właśnie ten tak zwany „zły” cholesterol, odkładający się w ściankach naczyń krwionośnych blokuje naturalny swobodny przepływ krwi.  Zjawisko to ma wpływ na zwiększenie się ryzyka wystąpienia zawału serca, lub udaru mózgu, a także wielu innych chorób.
      Zawarte w suplemencie Cholesteroloff naturalne fitosterole maja zdolność blokowania przedostawania się cholesterolu do krwi i powodują jego wydalanie z organizmu. Ścianki naczyń krwionośnych zostają oczyszczone, a cały układ krążenia zaczyna na nowo prawidłowo funkcjonować. Cholesteroloff to tabletki na cholesterol dla tych osób, które nie chcą, aby ograniczał je zły stan zdrowia.

      Dawkowanie Cholesteroloff

      Należy przyjmować 1 tabletkę 2 razy dziennie – 1 rano i 1 wieczorem podczas posiłku. Aby uzyskać
      optymalne wyniki zaleca się 3 miesięczną kurację. Suplement może być też stosowany już po zakończeniu kuracji –
      dla podtrzymania pozytywnych efektów – wtedy wystarczy 1 kapsułka Cholesteroloff dziennie podczas posiłku.

      Cholesterol LDL i HDL

      Stężenie lipoprotein niskiej gęstości (LDL) i lipoprotein wysokiej gęstości (HDL) oraz ich relacja jest najlepszym sposobem, by określić kondycję układu krążenia.

      LDL i HDL to angielskie skróty cząsteczek białkowo-tłuszczowych pełniących funkcję transportową dla właściwej substancji lipidowej. Cholesterol nie ulega rozpuszczeniu w wodzie, dlatego wymaga nośnika, którymi są lipoproteiny.

      LDL: Obniż, jeśli masz za dużo

      cholesteroloffLDL (low-density lipoproteins) oznacza lipoproteiny niskiej gęstości przenoszące cholesterol wraz z krwią z wątroby i jelit do komórek, które nie mogą się bez niego obejść. Cholesteryna stanowi bowiem ważny element wielu reakcji i procesów, np. wzrostu komórek, twardnienia kości, trawienia pokarmów, przewodnictwa nerwowego, przyswajania witamin (A, D, E, K).

      O cholesterolu LDL mówi się potocznie „zły” z racji spustoszeń, jakie wywołuje jego nadmiar. Otóż niewykorzystane cząsteczki tego steroidu łatwo się utleniają i wnikają do ścian tętnic. Efektem jest jej usztywnienie i powstania blaszki miażdżycowej, która systematycznie zwęża średnicę arterii i tym samym utrudnia przepływ krwi. Problemy z krążeniem skutkują niedotlenieniem wszystkich organów i patologicznymi zmianami, a gdy dojdzie do całkowitego zatkania naczynia – zawałem bądź udarem (w zależności od miejsca zatoru).

      Zbyt wysoki (tj. powyżej 135 mg/dl) poziom LDL sprzyja:

      • zmianom miażdżycowym,
      • nadciśnieniu (twarda tętnica zwiększa siłę, jaka działa na ścianę, by zapewnić krążenie),
      • chorobie niedokrwiennej serca (czujemy, że brakuje nam powietrza, bo mniejsza średnica tętnicy to mniej przetłoczonej krwi i mniej tlenu)
      • innym negatywnym następstwom (np. kardiopatii, czyli zaburzeniom pracy serca).

      HDL: Podwyższ jeśli masz za mało

      suplementy diety

      CholesterolOff producent >>

      Przeciwieństwem LDL są lipoproteiny wysokiej gęstości – HDL (high-density lipoproteins). One przenoszą niewykorzystany cholesterol do wątroby i jelit, gdzie ulega on neutralizacji i wydaleniu (dlatego warto jeść sporo błonnika, który wiąże komórki cholesterolowe). W naszym interesie jest więc, by stężenie HDL było jak najwyższe, a przynajmniej nie mniejsze niż 35-40 mg/dl (pierwsza wartość dotyczy mężczyzn, druga – kobiet). Idealnie, gdyby ich poziom przekraczał 60 mg/dl, bo wtedy serce będzie w pełni chronione.

      Relacja LDL do HDL (oraz zawartość trójglicerydów) jest najlepszym narzędziem, by określić stan naszego serca, ponieważ – w przeciwieństwie do stężenia cholesterolu całkowitego – daje pełen obraz sytuacji układu sercowo-naczyniowego. Idealna proporcja oscyluje wokół 1/2.

      Zalecenia

      Zdecydowaną większość (60-80 proc.) zapotrzebowania na cholesterol organizm jest w stanie zaspokoić samodzielnie. Resztę należy mu dostarczyć z żywności. Jednak uważajmy na to, co jemy. Nie przesadzajmy z produktami bogatymi w tę substancję lipidową (podroby, jaja, białe mięso) i unikajmy tych, które zwiększają jej produkcję w wątrobie (tłusty nabiał, alkohol, słodycze, potrawy smażone, dania gotowe, sosy, majonez, sól).

      Zwiększmy spożycie owoców, warzyw, ziaren, płatków owsianych, produktów z ciemnej mąki, w których poza błonnikiem kryją się sterole roślinne – substancje hamujące przenikanie tłuszczu do krwi. Oprócz nich warto też jeść ryby, orzechy i oliwę z oliwek, które dostarczają kwasów omega-3. Suplement diety Cholesteroloff również skutecznie obniża zawartość złego cholesterolu.

      Zmiana diety pozwoli zredukować poziom cholesteryny o 10-15 proc. Tym samym oddalimy ryzyko zawału o 20-30 proc. Musimy też codziennie się ruszać, rzucić palenie i nauczyć się radzić sobie ze stresem.

      ćwiczenia na płaski brzuch
      Skomentuj wpis: Cholesteroloff tabletki na cholesterol

      Dodaj swoją opinie

      Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

      Pokarz przyciski
      Ukryj przyciski